Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 17.09 - 18.09.2022

Data publikacji: 2022-09-16

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 17.09 - 18.09.2022

Aura bieżącego weekendu, będzie prawdziwym wsparciem dla humanistów, literatów, poetów, myślicieli.  Mocno zasilać będzie współpracę i działania w grupach, przez co ułatwi Wam kontakty międzyludzkie. Ponadto obudzi w Was chęć bycia z drugim człowiekiem i będzie pomocna w jego odnalezieniu. Ułatwi kontakt z nadświadomością. Umożliwi Wam poznanie samego siebie. Pomoże Wam zrozumieć aspekty męskie i żeńskie w sobie samym. Pozwoli też pojąć motywy, które Wami kierują i zadbać o własne potrzeby w każdej sferze życia. Dzięki niej dojrzejecie do pewnej sytuacji i staniecie się bardziej odpowiedzialnymi. Wpłynie ona na równowagę - połączenie podobnych energii, co zapewni Wam ochronę  przed nieprzyjaciółmi i nieżyczliwymi ludźmi oraz przed fizycznymi urazami. Otoczy opieką tych, którzy potrzebują odnaleźć wiarę w bliźniego. Otrzymacie również wsparcie w obszarze spraw partnerskich, uczuciowych i emocjonalnych oraz pomoc w tym by nie zdradzić siebie i nie zrezygnować z siebie na rzecz drugiej osoby oraz nie zaprzedać się czemuś.

Spodziewajcie się  nie tylko stanu zakochania, ale także głębokiego uczucia opartego na szacunku i zrozumieniu. Dla niektórych z Was będzie to czas przygotowań do wesela. Panie mogą poznać mężczyznę, który w przyszłości okaże się dobrym i opiekuńczym partnerem, wprawdzie po trudnych doświadczeniach uczuciowych lub życiowych ale ceniącym miłość i szacunek w partnerstwie. Będziecie przyciągać do siebie ludzi dobrych, potrafiących być przyjacielem – takich, którzy sami dla siebie są przyjaciółmi, a także mądrych wewnętrznie oraz  inteligentnych, ludzi, którzy mogą niewyobrażalnie wpłynąć na Wasz rozwój. Część z Was może wejść w relacje z osobami, które są zupełnie odmienne od Was emocjonalnie. Istotne będzie Wasze i ich morale. Postarajcie się żyć w zgodzie z sobą samym, ze swoim otoczeniem oraz naturą a zmieni się Wasz sposób postrzegania siebie i innych.  Niektórzy z Was zupełnie inaczej spojrzą na swoje dzieci oraz starszych ludzi, którzy dużo widzieli i dużo przeżyli.. Osoby starsze mogą liczyć na regenerację organizmu i szybszy powrót do zdrowia. Postawcie na zrozumienie poparte wielką akceptacją tego wszystkiego co inne, na harmonię w Waszym życiu oraz wewnętrzne nazwanie tych wszystkich spraw, które są dla Was istotne. Zadbajcie o harmonię ciała, duszy i umysłu, gdyż tylko człowiek głęboko zrównoważony lepiej dostrzega ukryte prawdy poprzez 'trzecie oko” oraz może rozwijać intuicję i rozwijać się duchowo. Głęboka wiedza o wielu przejawach życia przyniesie Wam spokój, pewność siebie oraz równowagę Współpracujcie, cieszcie się chwilą i bierzcie odpowiedzialność za swoje postępowanie. Postępujcie według własnych zasad, w zgodzie z wartościami, które wyznajecie oraz w pełnej tolerancji dla słabości własnych i słabości innych ludzi. Zachowajcie uczciwość wobec siebie, nazywając po imieniu to jak zachowuje się drugi człowiek, jak traktuje innych ludzi i  zastanówcie się czy jest Wam „po drodze”.

 

Życzę Wam spokojnego weekendu i pozdrawiam serdeczne.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.