Horoskop astrologiczny biznes i kariera 12.09 - 18.09.2022

Data publikacji: 2022-09-12

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznes i kariera 12.09 - 18.09.2022

Połowa września to czas intensywnych zmian w Kosmosie i przyrodzie. Piękna złota jesień zaczyna błyszczeć złotym blaskiem. W Polsce nazwa wrzesień pochodzi od kwitnących w tym miesiącu wrzosów. Dawniej używano również nazwy pajęcznik od nici babiego lata. Energetycznie, w większości miesiąca, jesteśmy pod władaniem planety Merkury, w znaku praktycznej, drobiazgowej, analitycznej Panny.

12 wrzesień - poniedziałek

Dobra aura dnia dla biznesu. Księżyc w znaku Barana i sekstyle Księżyca z Marsem i Saturnem spowodują, iż  nasze działania będą kreatywne i przełożą się na sukces pod koniec dnia pracy.

 

13 wrzesień - wtorek

Kolejny, dobry dzień. Przejście Księżyca ze znaku Barana do  skoncentrowanego na finansach Byka, nasili wyczucie spraw materialnych. To dobry dzień na kontynuowanie i kończenie wcześniej zaczętych spraw, szczególnie związanych z majątkiem, stanem posiadania, operacjami giełdowymi, lokatami kapitału, transakcjami finansowymi, podpisywaniem dokumentów, przelewaniem i podejmowaniem pieniędzy.

 

14 wrzesień - środa

Dzień upłynie pod wpływem jedynego aspektu jakim jest dziś trygon Księżyca do Wenus. Wszyscy będą nastawieni życzliwie, tolerancyjnie na błędy innych. Łatwo będzie rozwiązywać problemy zawodowe. Zaleca się zawierać transakcje, organizować spotkania, otwierać się na inspirującą energię i pomoc innych, szczególnie kobiet.

 

15 wrzesień - czwartek

Przyjazne trygony Księżyca ze Słońcem i Plutonem oraz sekstyl z Neptunem spowodują, że dzień będzie pełen ekspresji, chęci do działania i kontaktów. Praca będzie szła jak z płatka.  Możemy  zrealizować  wszystkie plany i zarządzać intensywnie naszymi sprawami.

 

16 wrzesień - piątek

Pomyślne aspekty Księżyca z Jowiszem i Merkurym spowodują, że dzień uznamy za jeden z najlepszych w miesiącu. Odczujemy wielką chęć do działania, zaczynania wszelkich spraw, propagowania nowych pomysłów czy idei,  zajmowania się planowaniem, otwieraniem czy rejestrowaniem przedsiębiorstwa, firmy czy organizacji, uczestnictwem w imprezach kulturalnych, społecznych.  Sprawy będą przebiegać pomyślnie. Dzień sprzyjać będzie rozwiązywaniu wszelkich problemów finansowych, zawodowych jak i prywatnych.

 

17 wrzesień - sobota

Zróżnicowane, kosmiczne, tranzyty spowodują, że dzień będzie trudny i emocjonalnie skomplikowany. Z jednej strony odczujemy wielką chęć do działania, a to z tytułu koniunkcji Księżyca do Marsa jak i trygonu Księżyca do Saturna, z drugiej – seria kwadratur Księżyca do Wenus, Neptuna i Słońca mocno skomplikują realizację celów. Odczujemy zniżkę energii,  huśtawkę emocjonalną, nostalgię  i brak humoru. Nie oczekujmy zbyt wiele od siebie jak i rodziny czy współpracowników.

 

18 wrzesień - niedziela

Dzień upłynie pod silnym wpływem Księżyca wkraczającego w znak Raka. Zintensyfikują się odczucia macierzyńskie i wszelkie cechy kobiece. Tranzyt wyostrzy intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Skłoni do marzeń i wspomnień. Mimo nostalgicznego nastroju uda się rozwiązać najtrudniejsze zadania.

 

Reasumując - tydzień  sprzyjać będzie wszystkim planom i minie w sympatycznej atmosferze. Korzystajmy z przychylności gwiazd.

 

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.