Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Prognoza weekendowa 10.09 - 11.09.2022

Data publikacji: 2022-09-09

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 10.09 - 11.09.2022

Energia tego weekendu obdarzy Was ona niezwykłą odwagą oraz siłą i ogromną energią, która pomoże Wam pokonać pojawiające się przeszkody. Nikt też nie posądzi Was o brak wyobraźni, marzeń i fantazji. Energia ta okaże się również pomocna przy podejmowaniu decyzji, i sprawi, że będą one przemyślane i trafne. Ponadto, w szczególny sposób chronić będzie Waszą psychikę i ciało. Zapewni również rozwój w sprawach miłosnych. Pozytywnie wpływać będzie na inspirację oraz wenę twórczą. Pod jej wpływem odkryjecie w sobie wewnętrzną pasję i pragnienia, które czekają na wyjście na światło dzienne i zrealizowanie się. Znacząco wzmocni pozytywne wpływy, przeciwdziałając równocześnie negatywnym oddziaływaniom, a także wesprze koncentrację. Otoczy Was tarczą ochronną przed oszustami i jawnymi wrogami oraz zabezpieczy przed utratą kontroli.

Może być dość intensywnie. Niektórzy z Was mogą stanąć przed koniecznością podejmowania natychmiastowych decyzji lub przejawienia pewnych zachowań. W uczuciach zapowiada się zamęt, gwałtowność oraz burze. W stałych relacjach może mieć miejsce wzajemna walka oraz ścieranie się. Niektórzy z Was w tym czasie mogą poznać partnerkę/ra namiętnego, ale też, nieobliczalnego i zazdrosnego, a także dominującego i lubiącego mieć wszystko pod kontrolą. Powinniście więc pracować i mocno się starać, by w efekcie osiągnąć harmonię. Bądźcie otwarci na swoich partnerów/ki i nie zrażajcie się ich pomysłami, ponieważ mogą okazać się trafione i w rezultacie wyjdą Wam na dobre. Będziecie zarażać innych swoją energią i obudzicie w nich wielkie pokłady nadziei. Chrońcie swoją indywidualność, lecz nie odrzucajcie pomocy czy dobrej rady bliskich Wam osób. Bierzcie pod uwagę wszelkie możliwości i dobrze zastanówcie się przed podjęciem jakichkolwiek działań. Nie podejmujcie się realizacji zbyt wielu spraw na raz i wybierajcie zawsze najprostsze rozwiązania. Dzięki wewnętrznej mocy pokonacie wszelkie problemy zdrowotne, ale postarajcie się nie ulegać impulsom, nie poddawać się stresowi, gdyż system nerwowy poprzez wzmożoną aktywność może okazać się zbyt słaby. Dodawajcie odwagi bliskim osobom i wspierajcie je, bo Wasze doświadczenie okażą się bardzo przydatne i z łatwością ustalicie wspólne cele. Niektórych z Was może dopadać strach lub ślepa furia oraz możecie mieć skłonności do popadania w depresję, melancholię lub wręcz przeciwnie, do pobudzenia, prowadzącego do kłótni i przemocy. Pamiętajcie o tym, że zawsze możecie się wycofać i poobserwować jak rozwinie się sytuacja, dać sobie tym samym czas na podjęcie decyzji, które powinny być przejrzyste i zgodne z Wami. Zacznijcie więc zmieniać swoje życie na lepsze, bezpieczniejsze oraz szczęśliwsze poprzez zmianę swoich przyzwyczajeń. Ograniczcie w nachodzącym czasie, a najlepiej trzymajcie się z daleka od wszelkich używek i substancji zmieniających świadomość. Pozostańcie wierni swojej naturze równocześnie nad nią panując.

 

Życzę Wam pięknego weekendu, wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz samych twórczych pomysłów: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.