Horoskop astrologiczny biznes i kariera 05.09 - 11.09.2022

Data publikacji: 2022-09-05

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznes i kariera 05.09 - 11.09.2022

Koniec wakacji, koniec zabawy, początek wchodzenia w energię materii, koncentracji na pracy, zadaniach do wykonania, celach....

5 wrzesień - poniedziałek

Od nowego tygodnia wejdziemy pod wpływ trudnych aspektów Księżyca. Kwadratura Księżyca do Jowisza i Merkurego oraz wejście Księżyca do znaku Koziorożca przyniosą mieszane uczucia. Ciałem będziemy w domu, szkole, pracy ale duchem wciąż na wakacjach, wycieczkach, spacerach. Na pewno towarzyszyć nam będzie refleksja nad przemijaniem i nostalgia.

 

6 wrzesień - wtorek

Sporo korzystnych tranzytów, które sprzyjają załatwianiu istotnych spraw. Trygon Księżyca do Słońca, sekstyl Księżyca do Urana oraz sekstyl Księżyca do  Neptuna obdarzą nas twórczym myśleniem, przebłyskami intuicji, umiejętnościami rozwiązywania problemów, otrzymamy szanse na ciekawe spotkania, znajomości czy przyjaźnie.

 

7 wrzesień - środa 

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Wodnika. Pojawi się podświadoma chęć swobody i zmian. Trudno znaleźć rozwiązanie wielu zagadnień, pociąga to co nowe, interesujące i niezwykłe. Możliwe błędy odbijające się na karierze i aktywności zawodowej. Dobrze jest orientować się na przyszłość ale trzeba realnie oceniać swoje możliwości i szanse, nie dać się ponieść wyobraźni.

 

8 wrzesień - czwartek

Bardzo trudna aura dnia, przy której należy bezsprzecznie uważać na to co się robi i mówi, aby nie wejść w poważne kłopoty tak w pracy jak i w domu. Kwadratura Księżyca do Urana oraz koniunkcja Księżyca do Saturna niosą minorowe nastroje, a stosunki w rodzinie czy  pracy ulegną ochłodzeniu. Wkradnie się uczucie osamotnienia, przygnębienia, braku pomysłów. Postarajmy się zająć czymś co odgoni negatywne myśli.

 

9 wrzesień - piątek

 Aura o mieszanych wpływach planetarnych. Godziny przedpołudniowe przebiegną w dobrych nastrojach, dzięki przejściu Księżyca do znaku Ryb. To bardzo pomyślny tranzyt dla spraw związanych z działalnością społeczną, publiczną, jak i dla interesów czy transakcji finansowych. Przychylny podróżom służbowym, jak i przyjemnościom, szczególnie związanym z problemami prawnymi, zawieraniem kontraktów, podróżami zagranicznymi i kontraktami z obcokrajowcami.

 

10 wrzesień - sobota

Dzień wpływu bardzo znaczących tranzytów: kwadratura Księżyca do Marsa, sekstyl Księżyca do Urana, koniunkcja Księżyca do Neptuna, oraz Pełnia Księżyca w znaku Ryb przyczynią się do całego szeregu konfliktów w układach domowych, partnerskich jak i na polu zawodowym. Tranzyty mogą również przynieść kłopoty ze zdrowiem. Postarajmy się maksymalnie wyciszyć emocje i zadbać o kondycję.

 

11 wrzesień - niedziela

Jak przystało na niedzielę - bardzo miła aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Barana zwiększy aktywność fizyczną, szczególnie na świeżym powietrzu, a trygon Słońca do Urana oraz koniunkcja Księżyca do Jowisza nastroją wszystkich optymistycznie i życzliwie. Pojawią się nowe możliwości i doskonałe samopoczucie. Korzystna aura dnia, sprzyja zorganizowaniu sobie wolnego czasu zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

 

Dobrego, udanego tygodnia w zgodzie z korzystnymi odniesieniami do planet i ich energii.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.