Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny biznesowy 29.08 - 04.09.2022

Data publikacji: 2022-08-29

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 29.08 - 04.09.2022

Przełom sierpnia i września to powolne przechodzenie z trybu relaksu w tryb merkuriańskiej pracy od podstaw. Dla Kosmosu to pomoc w wydobyciu odpowiedzi z głębin podświadomości.

29 sierpień - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem Księżyca przechodzącego w znak Wagi. Aspekt ten przyniesie dobry nastrój, chęć do kontaktów, spotkań, wymiany poglądów. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje, z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Pojawi się gotowość do partnerstwa i spokojnych dyskusji. Dobry czas na sprawy o szybkim przebiegu, na działalność związaną ze sztuką, kulturą i rozrywką.

 

30 sierpień - wtorek

W miarę korzystna aura dnia. Mimo złoczynnej kwadratury Księżyca do Słońca silny trygon Księżyca do Saturna wpłynie na zdarzenia w ciągu dnia. Dziś można wiele zdziałać dzięki konsekwencji i planowaniu. Ludzie całkowicie pogrążą się w pracę, ściśle wypełniając swoje obowiązki, będąc bardziej uważni i zdyscyplinowani. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

 

31 sierpień - środa

Aurę dnia zdominuje dziś trudna kwadratura Księżyca do Plutona, wnosząc napięcie, zły nastrój, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. Łatwo o kłótnie, wyczerpanie sił, zerwanie stosunków, nie rozwiązując problemu. Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, podejmować kluczowych decyzji, wyznaczać znaczących spotkań, występować publicznie. Przeczekajmy złą energię.

 

1 wrzesień - czwartek

Bardzo miła aura dnia. Sekstyl Księżyca do Słońca oraz sekstyl Marsa do Jowisza wpłyną bardzo korzystnie na nasze działania. Ewentualne problemy zostaną zredukowane, odczujemy radość życia, inspirację, wzrastający entuzjazm, aktywność i inicjatywę. Doświadczymy przypływu sił fizycznych, energii, pewności siebie i zdecydowania. Wykorzystajmy właściwie ten dzień !

 

2 wrzesień - piątek

Tego dnia chyba nie zaliczymy do udanych..... Opozycja Księżyca do Urana, kwadratura Księżyca do Saturna, oraz kwadratura Księżyca do Wenus to aspekty, które silnie negatywnie wpłyną na nasze nastroje. Towarzyszyć nam będą nieopanowane reakcje, pobudliwość emocjonalna,  uczucie strachu, złe przeczucia. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów i nieprzewidzianych okoliczności. Wykonujmy tylko najbardziej konieczne czynności.

 

3 wrzesień - sobota

Nerwowy i przeciążony sprawami dzień nie będzie typowym dniem weekendowym. Opozycja Merkurego do Jowisza, opozycja Księżyca do Marsa, oraz kwadratura Księżyca do Słońca to tranzyty, które silnie wpłyną na nasze działania, przynosząc pesymistyczny nastrój, dysharmonię wewnętrzną, problemy spowodowane pośpiechem czy chaosem. Zaplanowane sprawy nie będą szły zgodnie z założeniami. Lepiej dziś ograniczyć wszelką działalność.

 

4 wrzesień - niedziela

Aura o mieszanych wpływach planetarnych, choć nielicznych. Około południa  sekstyl Księżyca do Saturna pozwoli na realizację wielu wcześniejszych planów. Mimo niedzieli to  dobra aura na  sprawy związane z pracą, planowanie, prowadzenie  rozmów czy pertraktacji, sprzątanie, remontowanie, zajmowanie się ogrodem.

 

Życzę wszystkim realizacji planów, zgodnie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.