Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.08 - 28.08.22

Data publikacji: 2022-08-22

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.08 - 28.08.22

Ostatni pełny tydzień sierpnia to zwieńczenie rządów Słońca w znaku Lwa. Ten miesięczny tranzyt to najlepszy astrologiczny czas w roku. To czas obfitości, szczęści, miłości i błysku. Lew jest jednym z najbardziej optymistycznych znaków. Jego ogień przynosi siłę, spełnienie i pomaga pokonać największe trudności. Celebra naszej złotej energii już za nami ale kolejne dni roku, będą równie interesujące...

22 sierpień - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem Księżyca przechodzącego do znaku Raka. Tranzyt wyostrzy intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Zintensyfikują się marzenia.  Mocno da o sobie znać instynkt macierzyński, chęć opiekowania się i troski. Może zacznijmy od siebie i spróbujmy uleczyć nasze wewnętrzne dziecko.....

 

23 sierpień - wtorek

Od dziś koniec lwiego prężenia się i pokazywania lwiej siły. O 5:15 Słońce, na miesiąc, przechodzi do ziemskiego znaku Panny, wnosząc merkuriańską energię.  Wzrośnie  skłonność do dóbr materialnych, rozsądek, nasili się możliwość pracy umysłowej. Łatwiej o  przestrzeganie ustalonych praw, wypełnianie instrukcji i przepisów. Okres korzystny dla uczonych, pedagogów, księgowych, urzędników, historyków.

 

24 sierpień - środa

Liczne tranzyty, mimo że w większości pozytywne, mogą wprowadzić spore zamieszanie w psychice wielu osób. Najbardziej znacząca - opozycja Księżyca do Plutona, przyniesie zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne leki, bezpodstawną agresję. W takim stanie trudno działać konstruktywnie. Nie zaleca się zaczynać nowych spraw i przedsięwzięć, podejmować pracy w nowym miejscu, realizować poważne transakcje finansowe.

 

25 sierpień - czwartek

Znakomita aura dnia. Trygon Księżyca do Jowisza wprawi wszystkich w znakomity nastrój. Ludzie będą energiczni, optymistyczni i życzliwi, otwarci na nowe. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią  się nowe możliwości. Będzie można załatwić wszystkie sprawy – tak biurowe i biznesowe, jak i prywatne. Wykorzystajmy właściwie ten dzień!

 

26 sierpień - piątek

Przewaga negatywnych tranzytów sugeruje ażeby dziś zachować ostrożność w relacjach z otoczeniem jak i nie podejmować się załatwiania ważniejszych spraw. Kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja Księżyca do Saturna przyniosą refleksję nad upływającym czasem i mijającym latem,  a Merkury wkraczający w znak Wagi, skoncentruje uwagę bardziej na formie niż na treści. Nasili się umiejętność kierowania ludźmi przy pomocy słowa, zmniejszy się chęć do konfrontacji, łatwiej będzie o kompromis i dobre słowo.

 

27 sierpień - sobota

Ten weekend to ostatni weekend wakacji. Jakby tego było mało, towarzyszyć nam będą ostre tranzyty, niosące zły nastrój - kwadratura Wenus do Urana, kwadratura Słońca do Marsa, kwadratura Księżyca do Marsa a także Nów Księżyca w znaku Panny. Uff...

Sfera emocjonalna zostanie mocno zaburzona. Trudno o panowanie nad uczuciami, nastrój ulegać będzie ciągłej zmianie. To nie jest dobry dzień na działania okołobiznesowe. Lepiej wystrzegać się i nie dokonywać w tym dniu transakcji finansowych, nie wdawać się w ryzykowne przedsięwzięcia. Skoncentrujmy się na wypoczynku i radości z ostatnich dni wakacji.

 

28 sierpień - niedziela

Urozmaicona aura dnia. Trygon Księżyca do Urana oraz opozycja Wenus do Saturna wpłyną na relacje i związki międzyludzkie. Tranzyty przyniosą zamęt w uczuciach, stłumienie i pogorszenie nastroju, podejrzliwość, rozczarowanie. Na pewno dla wielu osób, kończących wakacje, będzie to trudny czas rozstań i bólu duszy...

 

Mimo trudnych aspektów kosmicznych, życzę wszystkim miłego tygodnia i sił do pokonania przeciwności.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.