Prognoza weekendowa 06.08 - 07.08.22

Data publikacji: 2022-08-05

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 06.08 - 07.08.22

Energia nadchodzącego weekendu wspierać Was będzie we wszelkiego rodzaju komunikacji,  w szerokim tego słowa znaczeniu. Będzie też obligowała Was do myślenia. Zadziała wszelkie możliwe sposoby w taki sposób, aby Wasze myśli stały się twórcze. W miłości pozbawi Was obaw i lęku oraz nakieruje na podejmowanie celnych decyzji. Może sprawić, że w Waszym życiu nastąpi przełom, który powinniście zaakceptować. Dzięki niej wszystko to co było ukryte, to co było zasłonięte, a stanowi dla Was jakiegoś rodzaju narzędzie lub wartość, zostanie odsłonięte i ujrzy światło dzienne. Sprawi, ze odnowicie kontakty z osobami z przeszłości lub przyjaciółmi, partnerami, z którymi popadliście w konflikt. Zapewni Wam także ochronę przed ludźmi nieprzychylnie do Was nastawionymi, takimi, którzy chcieliby Was wykorzystać dla swoich celów.

Spodziewajcie się wizyt i spotkań rodzinnych, w tym również starszych spokrewnionych osób. Mogą odezwać się lub powrócić do Was ludzie z przeszłości, z którymi wcześniej coś się nie udało. Możliwe, że niespodziewanie zmienią oni swoje zdanie i reprezentowane wcześniej wobec Was postawy. Oczekujcie na wiadomości, które zmienią Wasze spojrzenie oraz związków, które wprowadzą Was na całkiem nową drogę życia. Dla części z Was może być to moment, w którym dokonacie weryfikacji swoich partnerów i tworzonych związków. Pozbądźcie się lęków, które tkwią w Was głęboko, poprzez spokojne, wyjaśniające rozmowy. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mają otwarte serca oraz będą zainteresowani wspieraniem rozwoju Waszych możliwości. W swoim sposobie myślenia bądźcie analityczni i dalekosiężni. Odetnijcie się od rutyny. Będziecie mogli się w tym czasie wielu rzeczy nauczyć, douczyć oraz poprawić, naprawić, osiągnąć, zweryfikować na nowo coś co wcześniej zakończyło się niepowodzeniem. Skupcie się na komunikacji i otwórzcie się na wszelkie możliwości, na to co wcześniej gdzieś Wam umknęło. Zachowajcie w tym czasie szczególną uwagę, aby nie zignorować ważnych informacji. Zasięgajcie wiedzy, słuchajcie rad, pytajcie. Szukajcie znaków, nadstawcie uszu, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki. Bądźcie twórczy oraz skoncentrowani i uczcie się wyciągając wnioski na przyszłość. Bądźcie uczciwi w tym co mówicie i niech to wszystko wypływa z Waszego serca., a zjednacie sobie innych. Wasze intencje i wszystko to co mówicie (piszecie) ma być uczciwe i ma być prawdą, nie Waszą prywatną, ale taką która nie szkodzi nikomu dookoła. Z pełną szczerością i tak od początku do końca połączcie to z intuicją. Pamiętajcie, że kłamstwo oraz obłuda może sprowadzić nieprzyjemne wydarzenia, które będą służyć ukazaniu prawdy. Bądźcie również empatyczni oraz pomocni, dzięki czemu, pogłębicie przyjaźnie oraz nawiążecie nowe znajomości. Wszelkie problemy rozwiązujcie przy pomocy słowa i dyplomacji.  Zadbajcie o górne drogi oddechowe.

Przesłanie z Wyroczni Kronik Akaszy – WIARA – Uwolnij pragnienie kontroli i zaufaj kochającej Cię  wyższej sile.

 

Kochani, życzę Wam pięknego weekendu pełnego twórczych pomysłów oraz cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych Wam osób: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.