Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.08 - 07.08.2022

Data publikacji: 2022-08-01

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.08 - 07.08.2022

Pierwszy tydzień sierpnia to energia znaku Lwa i oddziaływania Słońca jako planety.

Lew łączy płonący entuzjazm ognia z silną ekspresją swej stałej natury. Osoby ze Słońcem w znaku Lwa mają wewnętrzną potrzebę bycia w centrum uwagi. Są twórczy, dumni, szlachetni, zdecydowani i dramatyczni.  Znakomicie radzą sobie w biznesie, kochają przewodzić, doskonale czują się na scenie, są perfekcyjnymi organizatorami i opiekunami.

1 sierpień - poniedziałek

Miesiąc zaczyna się mocnym akcentem – trygon Słońca do Jowisza oraz trygony Księżyca do Marsa i Urana  uruchomią w nas twórczą energię, podkręcą chęć do działań,  spowodują zwrot w kierunku pozytywnych myśli, dopomogą doprowadzić sprawy do szczęśliwego końca. Bardzo dobry dzień na budowanie planów i wcielanie ich w życie.

Wieczorem opozycja Księżyca do Neptuna obudzi refleksję i zadumę nad upływającym czasem.....

 

2 sierpień - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Wagi. Aspekt ten przyniesie dobry nastrój, wzmożone kontakty, wrażliwość na piękno. Pojawi się gotowość do partnerstwa i i rozmów. Dobry czas na sprawy o szybkim przebiegu, na partnerstwo, współpracę z grupą, działalność społeczną. Zły dzień na sprawy związane z ogniem, żelazem, techniką, ostrymi i tnącymi przedmiotami.

 

3 sierpień - środa

Pozytywna aura dnia. Sekstyl Księżyca do Słońca oraz sekstyl Wenus do Marsa  poprawią nastrój i pozytywnie przełożą się na pracę, pobudzą aktywność biznesową, zaktywizują współpracę, dadzą możliwość rozwiązania problemów drogą pokojową.  Dobry dzień na nowe przedsięwzięcia, pomysły, inwestycje, pertraktacje, podpisywanie kontraktów, uzgodnień i umów. Można oczekiwać zysków.

 

4 sierpień - czwartek

Dziś na pierwszy plan wysunie się  aspekt przejścia Merkurego w znak Panny, czyli w znak swojego władztwa. Tranzyt ten wyklucza puste rozmowy i rozrywkowe spędzanie czasu. Ludzie myślą o obowiązkach, cenią konkretną i precyzyjną informację, dbają o  kontakty biznesowe, a  myśli mają zajęte pracą i obowiązkami.

 

5 sierpień - piątek

Raczej trudna aura dnia, wynikająca z negatywnych aspektów Księżyca. Kwadratura do Słońca oraz opozycja do Urana wniosą chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny i ostrą zmianę nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Ludzie przestaną się rozumieć, łatwiej będzie o konflikty i spory z powodu drobiazgów. Ostro przejawiać się będą sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem.

Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, zawierania umów czy lokat kapitału.

 

6 sierpień - sobota

Mimo licznych tranzytów dnia nie zaliczymy do specjalnie udanych. Opozycja Księżyca do Marsa oraz kwadratura Księżyca do Saturna zdominują aurę dnia. Towarzyszyć nam będzie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Może pojawić się tęsknota, poczucie braku wyjścia z sytuacji, wrażenie porzucenia. Zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planem, trudno się koncentrację, wzrośnie ilość błędów a także ryzyko wypadków.

 

7 sierpień - niedziela

Bardzo urozmaicona i nie do końca korzystna aura dnia, jednakże trygony Księżyca do Jowisza  oraz Księżyca do  Słońca, pozwolą na utrzymanie weekendowego nastroju i przełożą się na wypoczynek i regenerację sił. Każdy dziś zajmie się tym co lubi najbardziej.

 

Pamiętajmy, że sierpień to również czas spadających meteorów. Spoglądajmy częściej w niebo i pozwólmy sobie na marzenia.

 

Życzę miłego tygodnia, zgodnego z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.