Prognoza weekedowa 30.07 - 31.07.22

Data publikacji: 2022-07-29

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekedowa 30.07 - 31.07.22

Energia bieżącego weekendu nakłoni Was do refleksji oraz przypomni, aby nie popadać ze skrajności w skrajność. Ponadto pozwoli Wam odpocząć i mądrze zarządzać swoją osobistą mocą. Zupełnie niespodziewanie może odmienić Wasze myślenie o przeszłości i zapewnić Wam lepszą przyszłość. Pozwoli wyruszyć na poszukiwanie nowych okazji. Dzięki niej pojawią się nowe idee i marzenia oraz możliwości wspierające Was w ich urzeczywistnieniu.  Ułatwi proces uwalniania się od złych nawyków oraz z toksycznych relacji. Zaopiekuje się kobietami w ciąży oraz starającymi się o dziecko lub też zmagającymi się z problem niepłodności – będzie wyjątkowo  sprzyjała poczęciu, a nowo narodzone dziecko ochroni przed złem. Wpłynie korzystnie na poprawę metabolizmu.

Wszelkie trudności wyjaśnią się i rozwiążą, a w stałych relacjach zapanuje pełnia szczęścia. Będzie to czas wzrostu i dojrzewania do przyjęcia odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka. Tak więc niektórzy z Was będą przygotowywać się do ślubu lub oczekiwać na pojawienie się dzieciątka. Prawdopodobnie będziecie bardziej ostrożni w swoich miłosnych wyborach, a od bliskich ludzi zaczniecie oczekiwać więcej wsparcia. Powinniście otwarcie i szczerze komunikować o swoich potrzebach, dzięki czemu osiągniecie równowagę, harmonię i wewnętrzny spokój. Część z Was pożegna się z przeszłością, na którą już od dłuższego czasu nie miała i aktualnie również nie ma wpływu. Niektórzy z Was przekonają się, że w miłości nie warto inwestować w prowizoryczne oraz toksyczne relacje i lepiej zaczekać na pojawienie się kogoś wyjątkowego. Nie będziecie też powracać do relacji, które Was ograniczały i podcinały Wam skrzydła. Pomoże Wam to nie tylko ustrzec się od błędów, ale też uwierzyć w lepszą przyszłość. W Waszych umysłach mogą zrodzić się nowe plany i będziecie mieli dobre pomysły na dostatnie i spokojniejsze życie. Możecie też liczyć na wsparcie pomocnych ludzi, gdyż realizacja marzeń, przyciągnie do Was odpowiednie osoby, które będą chciały udzielić Wam pomocy. O wiele łatwiej będzie Wam odróżnić to, o co naprawdę warto kruszyć kopie, od wpływu, jaki wywierają na Was inni ludzie. Ustalcie zatem czego tak naprawdę chcecie, a realizację zamierzeń rozłóżcie w czasie, gdyż będzie to dobra pora na zebranie sił przed ukończeniem dzieła i nowym początkiem. Powinniście też cieszyć się bardzo dobrym samopoczuciem oraz stanem zdrowia. Zadbajcie o swoje zdrowe i zacznijcie prowadzić zdrowy styl życia. Zmieńcie nawyki żywieniowe, które niejednokrotnie wiążą się z porzuceniem nałogów na rzecz aktywności fizycznej, co również pomoże osiągnąć Wam wewnętrzny spokój.  Zapowiada się koniec chorób, a w przypadku wystąpienia drobnych dolegliwości- szybka regeneracja i wyzdrowienie. Wykażcie się szczególną dbałością o dietę, higienę oraz siły witalne. W relacjach międzyludzkich postawcie na kompromis. Bądźcie wyrozumiali i cierpliwi, ale nie pozostawajcie bierni i obojętni wobec tego co dzieje się wokół Was. Nie tracąc z oczu swoich marzeń i planów, postarajcie się żyć tu i teraz, gdyż teraźniejszość jest tym, co Was najbardziej dotyczy.

Kochani, życzę Wam pogodnego weekendu pełnego radości i spokoju.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.