Horoskop astrologiczny biznesowy 25.07 - 31.07.22

Data publikacji: 2022-07-25

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.07 - 31.07.22

Ostatni tydzień lipca to czas wakacyjnego nastroju ale i nasilenia aktywności zawodowej, to czas ognistego Lwa. Wzrasta temperament, siła  i ambicja. Nadchodzi czas powodzenia....

 

25 lipiec - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem dominującej roli Księżyca wkraczającego dziś do znaku Raka. Aspekt ten wyostrza intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Czyni ludzi bardziej wrażliwymi, skłonnymi do pomocy. Podczas dnia pracy uda się  rozwiązać najtrudniejsze zadania. Dobry dzień na działalność komercyjną oraz realizowanie spraw, które szybko tracą aktualność czy wymagają częstych przeróbek.

 

26 lipiec - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem dwóch silnych kwadratur - Księżyca do Jowisza oraz Merkurego do Marsa. Aspekty te wniosą chaos i skrajne zachowania. Można być przesadnie niecierpliwym, zapalczywym, podejrzliwym ale też  rozrzutnym czy przeceniać własne możliwości. Nie zaleca się rozpoczynać spraw, zawierać transakcje finansowe, rejestrować firmy i organizacje.

 

27 lipiec - środa

Bardzo pozytywna aura dnia. Sekstyl Księżyca do Marsa i do Urana oraz trygon Księżyca do Neptuna to czas przypływu sił i energii. Wszyscy są aktywni, pełni inicjatywy i chęci do działania. Można zrobić więcej niż w inne dni i wykonać swoje zadania z radością. Dobry nastrój i optymizm przełożą się  na każdą sferę życia.

 

28 lipiec - czwartek

Bardzo trudna i niesympatyczna aura dnia. Opozycja Księżyca do Plutona, retrogradacja Jowisza, kwadratura Merkurego do Urana oraz Nów w znaku Lwa  nie wniosą spokoju i koncentracji na pracy. Dominować będzie chaos, kłótnie, spory, burzliwe dyskusje, przesadne reakcje i dezorganizacja pracy. Uważajmy na podejmowane dziś decyzje.

 

29 lipiec - piątek

Liczne, negatywne tranzyty wprowadzą zamęt, dezorganizację, bałagan i  nieporządek. Opozycje Księżyca do Merkurego i Saturna przyniosą trudności w kontaktach i zbyt silne emocje. Możliwe konflikty ze współpracownikami, plotki, otrzymanie nieprawdziwych informacji, bezsensowne wydatki. Nie należy dziś wyznaczać spotkań w interesach czy zebrań. Unikać pośpiechu i nerwowości.

 

30 lipiec- sobota

Zapowiada się niezbyt sympatyczny weekend. Opozycja Księżyca do Saturna przyniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, wszyscy pogrążą się w swoich wewnętrznych przeżyciach, wspomnieniach, tęsknotach. Zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planem, wzrośnie ilość błędów, pomyłek, urazów.

Nie rozpoczynajmy dziś żadnych istotnych, nowych tematów, skoncentrujmy się na wypoczynku.

 

31 lipiec - niedziela

Dzień zdominuje jedyny tranzyt – opozycja Merkurego do Saturna. Tranzyt ten przyniesie niespodziewane kłopoty, opóźnienia, zahamowania, nieporozumienia. Pojawi się niechęć do kontaktów, dążenie do ucieczki przed problemami. Możliwe różnice zdań, kłótnie z najbliższymi, trudności w uzyskaniu najpotrzebniejszych informacji. Niewykluczone wypadki komunikacyjne, urazy czy ostre przeziębienia

 

Mimo trudnej końcówki życzę udanego miesiąca lipca w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Zapraszam do kontaktu

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.