Prognoza weekendowa 23.07 - 24.07.22

Data publikacji: 2022-07-22

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 23.07 - 24.07.22

Patronująca Wam w nadchodzącym czasie energia pozwoli utrzymać jedność w grupie. Umożliwi świeże spojrzenie na dotychczas nierozwiązane sprawy.  Dzięki niej część z Was dozna olśnienia i lepiej rozumieć będzie to co się wokół nich dzieje. Może sprowadzać na Was sytuacje, które będą wymagać od wyjątkowego męstwa i odwagi. Stworzy również okazję do tego, abyście w pełni mogli wykorzystać tkwiącą w Was mądrość oraz zdobyte dotychczas umiejętności. Pomoże Wam skupić się na obowiązkach, a podejmowane przez Was przedsięwzięcia staną się w swych rezultatach o wiele bardziej efektywne. Sprawi, że możecie pozyskać bardzo ważne o istotnym dla Was znaczeniu informacje. Ponadto pomoże Wam również uwolnić się od wszelkich negatywnych wpływów.

Będzie również sprzyjała uporządkowaniu życia w tym również planowaniu wspólnej przyszłości. Wesprze Was w podejmowaniu ważnych decyzji. Zaopiekuje się niezdecydowanymi i tymi, którzy chcą złapać kilka srok za jeden ogon. Pomoże w osiąganiu celów bieżących i tych większych, które mogą zaważyć na całym Waszym życiu oraz pozbyć się obaw i strachu. Znacząco wzmocni mężczyzn. Niewątpliwie rozpali Wasze związki i ochroni przed konfliktami, porażką, fałszem, ośmieszeniem oraz niesprawiedliwością i fałszywymi, dwulicowymi ludźmi.

Z wyjątkową odwagą przejmiecie wszelkie sprawy w swoje ręce i staniecie się Panami własnego losu. Podejmowane przez Was decyzje cechować będzie trafność i z łatwością osiągać będziecie to czego się podejmiecie. Ten weekend będzie sprzyjał planowaniu wspólnej przyszłości i podejmowaniu wspólnych decyzji oraz uporządkowaniu życia, a także dążeniu do harmonii, spokoju i zgody. W relacjach międzyludzkich oraz partnerskich znacząco wzrośnie wzajemne zaufanie. Towarzyszyć Wam więc powinno poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, spełnienia oraz kontaktowania się z otoczeniem bez zbędnych słów. Część z Was będzie  harmonijnie zestrojona ze swoimi partnerami/kami. Będzie to w sposób znaczący wpływać na to, że postarajcie się inicjować wspólne działania i podejmować wspólne zobowiązania na przyszłość – możliwe oświadczyny i śluby. Zapowiadają się gorące randki i magiczne chwile namiętności, gdyż Panowie mogą odczuć wzrost sił witalnych. Dodatkowo cechować Was będzie przenikliwość i ostrość myślenia, przemyślana dokładność oraz męstwo i odwaga, które wesprą Was w wydobywaniu się spod negatywnych wpływów. Niestety część z Was może doświadczyć sytuacji, w której zaufanie jakim obdarzacie ukochaną osobę może okazać się pomyłką. Fałsz i podstęp mogą doprowadzić do rozstania, a partnerka lub partner okaże się być toksykiem. Wykorzystajcie zatem swoją wiedzę i doświadczenie, a z całą pewnością wydostaniecie się obronną ręką z kłopotów. Polegajcie na sobie i na swojej wewnętrznej mocy. Postarajcie się motywować sami siebie. W swoich działaniach nie kierujcie się chciwością, zazdrością, strachem lub nienawiścią. Nie zdradzajcie siebie, postępujcie w sposób uczciwy i w zgodzie ze sobą. Kierujcie się dobrem własnym i innych ludzi, a także bądźcie wytrwali oraz konsekwentni w podejmowanych działaniach. W nadchodzącym czasie zwróćcie szczególną uwagę na prawidłowe odżywianie organizmu oraz jego detoksykację. Zwróćcie uwagę na jakość spożywanych produktów. Zachowajcie umiar w jedzeniu i piciu, gdyż istnieje możliwość wystąpienia zatruć pokarmowych.

Kochani, życzę Wam dużo słońca,  zdrowia, pogody ducha oraz realizacji wakacyjnych planów.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.