Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny bienzesowy 18.07 - 24.07.22

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny bienzesowy 18.07 - 24.07.22

Kończy się sezon Raka...

Piękna, rodzinna i pełna  uczuć, energia Słońca w znaku Raka, przyniosła czas korzystny emocjonalnie, sprzyjający subtelnym odczuciom, wrażeniom i przenikliwości. 22 lipca Słońce przejdzie do ekspansywnego Lwa, wzmacniając samoocenę, ambicję, poczucie godności osobistej, upór. Pojawi się chęć zajęcia dominującej pozycji, wzrośnie radość i energia życiowa.

18 lipiec - poniedziałek

Bardzo liczne i naprzemiennie, korzystne lub nie, tranzyty sugerują, że dzień nie sprzyjać będzie załatwianiu jakichkolwiek spraw, które bez względu na swą rangę mogą przyczynić tylko kłopotów. Najlepiej jest zająć się czymś co nie wymaga szczególnej uwagi jak i kontaktów z przełożonymi, sądami, urzędami.

 

19 lipiec - wtorek

Bardzo miła aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Jowiszem oraz przejście Wenus do znaku Lwa otworzą ludzi na nowe możliwości. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu. Zapowiada się  wzrost zysków, premia, rozwiązanie problemów finansowych. Zaleca się zaczynać nowe sprawy, propagować nowe pomysły, zwracać się do instytucji i organizacji państwowych.

 

20 lipiec - środa

Aspekty nie sprzyjają korzystnej aurze dnia, głównie godziny przedpołudniowe nie są korzystne dla załatwiania ważniejszych spraw jak i relacji międzyludzkich. Księżyc w kwadraturze do Plutona sugeruje, że emocje będą brały górę nad logicznym myśleniem a kwadratura Księżyca do Słońca przyniesie odczucie osamotnienia i brak we własne możliwości.

 

21 lipiec - czwartek

W większości pozytywne aspekty poprawią atmosferę wczorajszego dnia, wnosząc energię i chęć do pracy. Sekstyl Księżyca do Wenus oraz koniunkcja Księżyca z Marsem pobudzą intelektualnie i fizycznie. Energii tej  może towarzyszyć impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Uważajmy aby nie powiedzieć czegoś czego będziemy w przyszłości żałować.

 

22 lipiec - piątek

Za przyczyną koniunkcji Księżyca z Uranem, kończący się tydzień pracy, wnosi nerwowość, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje. Z powodu licznych problemów niewykluczone naruszenie porządku dnia. Wzrośnie ilość spóźnień i absencji w pracy, możliwe kłopoty z łącznością.  Wszyscy odczują zmęczenie, wypalenie, brak chęci do działania. Dziś nie zaleca się rozpoczynać nowych spraw, zajmować się reorganizacją produkcji, kupować urządzenia elektryczne, zajmować handlem, działalnością spekulacyjną, kupować akcje, grać na giełdzie czy zajmować innymi sprawami finansowymi. Wieczorem Słońce wchodzi na miesiąc do znaku Lwa, poprawiając atmosferę. Okoliczności te sprzyjać będą zabawie, chęci zademonstrowania swej urody, wdzięku, intelektu, pozycji zawodowej, finansowej. Znakomity czas dla urodzonych w znaku Lwa, a także, pośrednio, w znaku Barana i Strzelca.

 

23 lipiec - sobota

Liczne, pozytywne aspekty, wprowadzą nas w znakomity, weekendowy nastrój. Trygon Księżyca z Plutonem, sekstyl ze Słońcem, trygon Merkurego z Jowiszem to tranzyty przynoszące doskonały humor. Dodatkowo przejście Księżyca do znaku Bliźniąt uczyni ludzi kontaktowymi, swobodnymi i ruchliwymi. Wzrośnie potrzeba wymiany informacji, idei i myśli.  Pobyt Księżyca w tym znaku wzbogaca  wyobraźnie i fantazję. To znakomity dzień na spotkania, zabawę oraz wszelką aktywność umysłową.

 

24 lipiec - niedziela

Kolejny, doskonały dzień! Sekstyle Księżyca z Jowiszem i Merkurym zapowiadają miły nastrój, kontakty, nawiązywanie nowych znajomości. Korzystny dzień na spotkania, rozmowy, zabawy na świeżym powietrzu, spacery, wycieczki.

 

Tydzień kończymy sympatycznymi aspektami planet. Życzę wszystkim wspaniałego wypoczynku. Korzystajmy z przychylności gwiazd!

 

              Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.