Horoskop dla seniora - lipiec 2022

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop dla seniora - lipiec 2022

Gorące lato – gorąco w sercu? Sprawdź, co niesie dla ciebie nadchodzący okres, pieniądze czy miłość? A może jedno i drugie?

BARAN

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie konieczność przepracowania sytuacji partnerskiej, która powoduje konflikty bądź długie dni milczenia. Wolne zaś poznają kogoś, kto nie za bardzo będzie miał ochotę na dalszy rozwój znajomości.

Zdrowie: Zdrowie tego miesiąca będzie korzystne, chociaż stosownie do wieku można spodziewać się drobnych komplikacji.

Rodzina: Mimo pięknego miesiąca lipca sprawy rodzinne ulegną nieco ochłodzeniu, bo rodzina nie będzie miała dla ciebie czasu.

Pieniądze: Uważaj na straty i oszustwa finansowe na skutek własnych Iluzji.

 

BYK

Uczucia: W miesiącu lipcu relacje z partnerem mogą być nie łatwe. Czasem będziesz trudną osobowością oczekującą wdzięczności od partnera za swoje dobro. Wolne zaś poznają kogoś, kogo będą odczytywały jako bratnią duszę.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie poprawę stanu zdrowia.

Rodzina: Twoje poczucie obowiązku w stosunku do rodziny sprawi, że będziesz miał mało czasu dla siebie samego.

Pieniądze: Pieniądze tego miesiąca dzięki doskonałej kreatywność będą całkiem niezłe.

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia: Miesiąc lipiec przyniesie ciepłe dni nie tylko na zewnątrz, ale także w związku. Twoje relacje się poprawią się. Będziesz też śmiało dążył do wytyczonych sobie celów. Wolne zaś będą miały przyprawę z pojawieniem się nowego obiektu uczuć.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie niekorzystne problemy związane z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Wieczorne spacery dobrze wpłyną na twoje samopoczucie.

Rodzina: Aura tego miesiąca przyniesie radosne wydarzenia rodzinne, przyjemnie się będzie wam razem spędzać czas.

Pieniądze: W tym miesiącu intuicja cię nie zawiedzie, dzięki czemu uda ci się zrobić dodatkowy pieniądz.

 

RAK

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie sytuacje wzmacniające twój związek. Wspólnie spędzony czas korzystnie wpłynie na atmosferę między wami. Wolne zaś raczej będą miały etap poszukiwania niż znalezienia kogoś, kto naprawdę do nich pasuje.

Zdrowie: W tym miesiącu zwracaj uwagę na chorobę dolnej części przewodu pokarmowego, który mogą ci dokuczać.

Rodzina: W tym miesiącu spędzisz sporo czasu z rodziną, ale przede wszystkim będziesz im pomagał w domowych obowiązkach.

Pieniądze: W tym miesiącu pojawią się u ciebie dodatkowe możliwości dorobienia do emerytury. Będziesz mieć szczęście w grach losowych.

 

LEW

Uczucia: Sytuacje miłosne tego miesiąca zaowocują pozytywnymi wydarzeniami. Zajęte Lwy skupią się na dodatkowych zajęcia. Z tego też powodu partner będzie bardziej o nich zabiegał, by spędzić z nimi jak więcej czasu. Wolne zaś poznają kogoś, zbyt wrażliwego dla ich bezpośredniej natury.

Zdrowie: Gorąca aura tego miesiąca zachęci do tego, żeby uważać na stan zdrowia. Nie narażaj się niepotrzebnie.

Rodzina: W tym miesiącu możesz być niezadowolony z relacji rodzinnych, nie uzyskasz od nich ani wsparcia, ani opieki.

Pieniądze: Aura tego miesiąca zachęci cię do szukania w sobie iskry w kierunku zarabiania dodatkowych pieniędzy, które pozwolą ci na korzystanie z większej ilości przyjemności.

 

PANNA

Uczucia: Przed tobą niełatwy czas. W sprawach uczuciowych skorzystasz z niewiarygodnych źródeł informacji i zrobisz awanturę z powodu zazdrości, która przyniesie długie milczące dni. Wolne zaś z powodu wahania i bierności stracą szanse na ciekawą znajomość.

Zdrowie: Niekorzystna i męcząca pogoda może zagrozić twojemu zdrowiu. Dbaj o odpowiednie nawilżenie.

Rodzina: Czekają cię trudne wydarzenia rodzinne. Na tyle trudne, że czasem nawet trudno będzie uchwycić sens jej istnienia.

Pieniądze: Możesz być zawiedziony swoją sytuacją finansową, ponieważ okaże się, że miałeś iluzje co do własnej sytuacji materialnej na temat stanu posiadania.

 

WAGA

Uczucia: Aura tego miesiąca przyniesie lepsze chwile w partnerstwie. Towarzyszyć ci będzie chęć pomagania partnerowi i wspólnego pokonywania przeszkód. Wolne zaś mają szansę na platoniczne uczucia.

Zdrowie: Negatywny wpływ emocjonalny bardzo niekorzystnie wpłynie na twoje problemy zdrowotne.

Rodzina: Aura tego miesiąca przyniesie jakieś wydarzenia. Nie należy za głęboko ingerować w osobiste sprawy członków rodziny.

Pieniądze: Możesz liczyć na konkretne pieniądze, które będą ci towarzyszyć w nadchodzącym czasie.

 

SKORPION

Uczucia: To nie będzie dla ciebie dobry czas. Będziesz osobą zależną od swoich emocji. Będziesz tworzył takie partnerstwo, że czasem robisz wszystko, by umilić partnerowi czas, a czasem twoje złośliwości mocno dadzą w kość. Wolne zaś poznają kogoś, ale trudno będzie te relacje rozwinąć.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz czuć się ogólnie dobrze, dzięki czemu możesz odczuwać satysfakcjonujący nastrój i stan psychiczny.

Rodzina: Sprawy rodzinne przyniosą kilka niekorzystnych sytuacji. Będziesz musiał się rozprawić z kimś, kto będzie próbował cię wykorzystać do swoich celów.

Pieniądze: Lipcowa aura przyniesie bezproduktywnie spędzony czas, a zatem na horyzoncie nie pojawiają się żadne dodatkowe pieniądze.

 

STRZELEC

Uczucia: W tym miesiącu zwróć uwagę na to co dzieje się wokół ciebie. Zajęte Strzelce będą walczyć o większą uwagę ze strony partnera, ponieważ ten zwoje zainteresowanie skieruje wobec kogoś z przeszłości. Wolne zaś nie będą miały ochoty na miłosne podboje.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie poprawę stanu zdrowia. Dbaj o odpowiednią dietę.

Rodzina: Sprawy rodzinne będą wymagały przedyskutowania pewnych ważnych sytuacji. Nie próbuj jednak udowadniać innym swojego punktu widzenia.

Pieniądze: W tym miesiącu widać przy tobie brak gotówki i być może zajdzie konieczność odmawiania sobie niektórych rzeczy.

 

KOZIOROŻEC

Uczucia: Miesiąc lipiec przyniesie się drobne zmiany. Zajęte Koziorożce będą musiały pokonać pewne problemy, która zapewnią utrzymanie relacji partnerskiej na stary poziomie. Wolne zaś będą starały się powrót do kogoś z przeszłości.

Zdrowie: Twoje zdrowie w miesiącu lipcu nie będzie ci sprawiało szczególnych problemów.

Rodzina: Sprawy rodzinne będą wymagały przepracowania, ponieważ inni członkowie rodziny będą postępować zbyt egoistycznie uzupełnienie nie zwracając uwagi na twoje potrzeby tylko swoje własne.

Pieniądze: Aura finansowa przyniesie dodatkowe możliwości finansowe.

 

WODNIK

Uczucia: Aura tego miesiąca zachęci cię do rozwoju partnerka. Będziesz starał się spędzić więcej czasu z partnerem organizując dla was wspólne przyjemności. Wolne zaś zawrą znajomość z niezwykłą osobą, która z czasem może przekształcić się w miłość.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie wysoką odporność organizm i dużą witalność.

Rodzina: Czeka cię trudny okres rodzinny ponieważ rodzina nadużyje twojego zaufania.

Pieniądze: W tym miesiącu widzę, że uda się znaleźć dodatkowe środki na życie.

 

RYBY

Uczucia: Lipcowa aura przyniesie nieco problemów w partnerstwie z powodu zazdrości. Pojawią się oddzielne imprezy, i oddzielnie spędzany czas. Dopiero pod koniec miesiąca spojrzycie na siebie czulszym okiem. Wolne Ryby nie powinny wiązać się z kimś, tylko dlatego, że dokucza im samotność.

Zdrowie: Aura tego miesiąca przyniesie dobrą kondycje fizyczną.

Rodzina: Aura tego miesiąca przynosi więcej zrozumienia w sprawach rodzinnych. Spotkania w ogrodzie będziesz mógł zaliczyć do udanych.

Pieniądze: Aura tego miesiąca przyniesie postanowienia oszczędzania, i dotrzymasz tego.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.