Horoskop astrologiczny biznesowy 27.06 - 30.06.22

Data publikacji: 2022-06-27

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.06 - 30.06.22

Końcówka czerwca zapowiada  lato pełne słońca i miłego nastroju ale i wyzwań zawodowych, dla tych którzy pozostają w mieście.

27 czerwiec - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem jedynego dziś aspektu jakim jest koniunkcja Księżyca do Merkurego.  Wzrośnie ilość kontaktów, częściej zadzwoni telefon. Łatwo nawiązać dziś znajomość. Można dostać wiadomość z urzędu, ważny list, oczekiwany e-mail. Trudno będzie usiedzieć na miejscu.

Korzystny dzień na narady produkcyjne, robienie zestawień, załatwianie zaświadczeń, analizowanie detali prowadzonych spraw.

 

28 czerwiec - wtorek

Dobry dzień na finalizowanie założeń zawodowych przed wyczekiwanym urlopem. Korzystne aspekty Księżyca dopomogą w realizacji planów. Sekstyl Marsa do Saturna, trygon Księżyca do Saturna, sekstyl Księżyca do Marsa oraz przejście Księżyca do znaku Raka będą sprzyjać wszelkim  działaniom związanym z pracą czy biznesem.

 

29 czerwiec - środa

Aura dnia nie będzie dziś pomagać w realizacji planów. Chaos, zamieszanie  i brak zapału spowodowany będzie trudnymi aspektami, przede wszystkim Jowisza. Kwadratura Słońca do Jowisza, Księżyca do Jowisza, oraz nów Księżyca w znaku Raka wniosą nieopanowanie, skrajne zachowania, nieoględność, rozrzutność, sentymentalizm. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości czy nie docenić przeciwnika, popełnić błąd, który doprowadzi do rozczarowań i strat.

 

30 czerwiec - czwartek

Dla wielu to ostatni dzień przed urlopem, jednakże nie dla wszystkich będzie to dobry dzień. Kwadratura Księżyca do Plutona czy opozycja Księżyca do Marsa  uświadomi wielu osobom zmęczenie, wyczerpanie i znużenie. Wzrośnie chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Wykonujmy dziś tylko te prace, które wymagają szybkich czy niezwłocznych dziłąń.

 

Życzę wszystkim udanego miesiąca czerwca, zgodnego z planem kosmicznym.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.