Prognoza weekendowa 25.06 - 26.06.22

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 25.06 - 26.06.22

Najwyraźniej energia nadchodzącego weekendu, będzie sprzyjać wszelkiego rodzaju zmianom i w sposób szczególny popchnie Was do działania. Wzmocni Wasze zaufanie do samych siebie.  Będzie ona wyzwalała w Was potrzebę kreatywności oraz chęć ulepszenia czegoś, bądź też stworzenia czegoś zupełnie na nowo. Ponadto pokaże Wam Świat w zupełnie innych barwach.  W sposób znaczący spotęguje siłę woli oraz chęć do pokonania kryzysu i usunięcia pojawiających się przeszkód. Będzie Was również wspierać w Waszych poczynaniach, a także ostrzegać przed nadciągającymi kłopotami. Zwróci Waszą uwagę na to, aby nie trwać w stanie niepewności i strapienia. Pomoże Wam podjąć właściwą decyzję, która pozwoli wybrnąć z trudnej sytuacji. Wpłynie na zmianę Waszych poglądów dotyczących pieniędzy i posługiwania się nimi. Sprawi, aby podejmowane przez Was decyzje były przemyślane i trafne. Dopilnuje, abyście konsekwentnie podążali drogą, którą wybraliście. To dzięki niej w sytuacjach kryzysowych na horyzoncie pojawi się światełko nadziei i wyjdziecie z najtrudniejszych sytuacji. Jeśli poczujecie się przyciśnięci do muru i wydawać się będzie, że nie ma już żadnego wyjścia pomoże Wam ona pokierować swoimi sprawami tak, aby zmienić ten niekorzystny układ.

Najprawdopodobniej część z Was będzie musiała stanąć twarzą w twarz z kryzysem, który będzie wynikiem tego co kiedyś zostało zapoczątkowane i nie dokończone lub niepoprowadzone tak jak należy. Na płaszczyźnie relacji międzyludzkich mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia. Być może zaistnieje konieczność i pojawi się możliwość wyzwolenia się od toksycznego partnera, który niespodziewanie może okazać się Waszym wrogiem. Część z Was może zakończyć toksyczny związek lub znajomość, gdyż może pojawić się sytuacja, która wręcz zmusi Was do przekreślenia tego co Wam szkodzi, a co w przyszłości może okazać się dla Was błogosławieństwem i sprawi, że traficie na swoją bratnią duszę. Mogą pojawić się opóźnienia, lub zaistnieć okoliczności, które część z Was zmuszą do zmiany planów. Zwróćcie w tym czasie szczególną uwagę na postępowanie względem samego siebie. Nie komplikujcie sobie życia i wykażcie się cierpliwością. Zapomnijcie o przeszłości, uzbrójcie się w cierpliwość i nie podejmujcie nieprzemyślanych decyzji. Dopuście do siebie prawdę, że czasami możecie nie mieć wpływu na to co będzie się działo. Bez względu na wszystko nie poddawajcie się, nie trwajcie również w stanie bezsilności. Weźcie los w swoje ręce. Najważniejsze jest postawienie pierwszego kroku, a później należy być tylko konsekwentnym w działaniu. Jeżeli zamierzacie spędzić ten czas w większym gronie umiejętnie dobierzcie sobie towarzystwo - otoczcie się ludźmi życzliwymi, a na pewno otrzymacie od nich pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.  Zadbajcie o swoje zdrowie. Zmieńcie swoje nawyki żywieniowe, gdyż mogą pojawić się problemy z ciśnieniem. Możecie być również bardziej podatni na przewlekłe schorzenia układu pokarmowego. Rozpocznijcie więc pracę nad sobą i panujcie nad złością, a także wzmacniajcie wiarę we własne siły i unikajcie pokusy obrania drogi na skróty.

Z całego serca Życzę Wam Kochani samych trafnych decyzji oraz hartu ducha i odwagi w podejmowanych działaniach, a w przypadku, gdyby coś poszło nie po Waszej myśli... powodzenia

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.