Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop letni 2022

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop letni 2022

Sprawdź, co karty Tarota wróżą na tegoroczne lato dla Twojego znaku zodiaku.

KOZIOROŻEC
Okres letni przynosi przed zodiakalnymi Koziorożcami poczucie niespełnienia w sferze uczuciowej. To czas, w którym zamkniesz się na nawiązywanie nowych znajomości. Zabraknie Ci pewności siebie, przez co będziesz izolować się od otoczenia. Tym samym nie uda Ci się wprowadzić żadnych zmian, które pozytywnie wpłynęłyby na Twoje samopoczucie.

W sferze zawodowej karty również wróżą problemy. To czas, w którym Twoje działania nie przyniosą Ci takiego efektu, jakiego byś oczekiwał. Mimo, że możesz zwyciężyć, to dane zwycięstwo nie będzie smakowało tak, jakbyś się tego spodziewał.

Pod kątem zdrowotnym mogą pojawić się problemy w obszarze głowy. Mogą dolegać Ci migreny, ale również bóle w okolicach zatok.
 

WODNIK
W okresie letnim zodiakalne Wodniki mogą sporo podróżować. Zarówno po kraju, jak i po świecie. Dzięki temu uda Ci się nawiązać wiele nowych, ciekawych znajomości. Karty mówią o Twojej otwartości na komunikację z innymi. Dzięki tej otwartości uda Ci się nawiązać bliższą relację. Jednak nie będzie ona miała perspektyw na długofalowy związek. Głównie za sprawą odległości, która będzie Was dzielić.

W sferze zawodowej rozwiążą się pewne sytuacje problemowe, dzięki czemu będziesz mógł skupić się przede wszystkim na wykonywaniu swoich obowiązków. Będziesz uczestniczyć także w sprawach sądowych, związanych z pieniędzmi.

Kwestie zdrowia zaznaczają się przy głowie i jej obrębie. Warto zwrócić szczególną uwagę na oczy, uszy, zatoki oraz ciśnienie.
 

RYBY
Okres lata u zodiakalnych Ryb będzie bardzo pomyślnym okresem pod kątem sfery uczuciowej. Samotne Ryby będą miały możliwość nawiązania znajomości z osobą, która będzie nimi zainteresowana na poważnie. Z kolei trwałe relacje, jeszcze bardziej się w tym czasie umocnią i ustabilizują. To będzie dobry czas na legalizację relacji oraz na zaplanowanie powiększenia rodziny.

Trudności pojawią się pod kątem finansowym. W okresie lata będzie przed Tobą sporo nowych, większych wydatków, które znacznie uszczuplą Twój budżet. Mogą pojawić się przejściowe problemy ze spłatą zobowiązań. Możesz także stracić serce do swojej pracy. Poczujesz brak satysfakcji, co wpłynie na spadek Twojego zaangażowania.

W zdrowiu karty nie wróżą szczególnie poważnych problemów w tym okresie. Ważne będzie jednak to, byś bardziej dotlenił swój organizm, przebywając większą ilość czasu na świeżym powietrzu.
 

BARAN
Przed zodiakalnymi Baranami w okresie lata wiele pokus. Znacznie łatwiej będziesz nawiązywać nowe znajomości, choć nie będziesz miał ściśle określonych oczekiwań. Do relacji będziesz podchodzić dość płytko, szybko się nudząc. Możesz poszukiwać wciąż nowych wrażeń. Po czasie stwierdzisz jednak, że czujesz się zagubiony i nie do końca wiesz, czego tak naprawdę chcesz.

Latem będziesz oczekiwał na wieści dotyczące pieniędzy. Jednak odpowiedź, na którą czekasz, pojawi się dopiero u schyłku lata. Zawodowo podejmiesz się długoterminowego projektu, który będzie wymagał od Ciebie przede wszystkim cierpliwości i konsekwencji w działaniu.

Zdrowotnie możesz miewać gorsze stany pod kątem psychiki. Łatwo będziesz popadać w apatię. Mogą pojawić się także problemy związane z układem moczowym. W szczególności zwróć uwagę na pracę nerek.
 

BYK
Szczęście dopisze zodiakalnym Bykom! W okresie letnim masz szansę poznać osobę, z którą od razu nawiążesz bardzo swobodny kontakt. Poczujesz zaintrygowanie i przyciąganie. Coraz częstsze rozmowy i spotkania spowodują, że relacja przyjacielska, przerodzi się w coś więcej. Znajomość będzie miała spore perspektywy na rozwój w dalszej przyszłości.

Równie szczęśliwie będzie układało się w sferze finansowej. Okres lata przynosi Ci większe przypływy, które sprawią, że Twoja sytuacja materialna będzie dawała Ci poczucie spokoju i zadowolenia. Chętniej będziesz wydawać pieniądze na to, by sprawiać sobie drobne lub większe przyjemności.

W kwestiach zdrowia mogą pojawić się problemy związane z różnego rodzaju płynami w organizmie. Karty radzą również, byś bardziej zadbał o nawodnienie organizmu. To będzie szczególnie ważne podczas letnich, upalnych dni.
 

BLIŹNIĘTA
U osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt w okresie lata pojawi się osoba, która może wywołać niemałe zamieszanie – i w głowie, i w sercu. Karty wskazują, że będzie to osoba, która musi stanąć na Twojej drodze. Ktoś z przeznaczenia. Relacja, na której będzie trzeba czegoś się nauczyć, coś przerobić. Czeka Cię spory przewrót w sferze uczuciowej.

W pracy może być to bardziej napięty okres. Ciężka atmosfera w miejscu pracy będzie powodowała łatwość wchodzenia w mniejsze lub większe spory, które będą utrudniały wspólne działa ku osiągnięciu celu. Niemniej pod kątem finansowym uda Ci się sukcesywnie przeprowadzić ważne negocjacje.

Pod kątem zdrowotnym należy bardziej zadbać o układ immunologiczny. W okresie lata będziesz bardziej podatny na łapanie różnego rodzaju infekcji. Zwróć uwagę również na swój wzrok, oczy.
 

RAK
Zodiakalne Raki w okresie lata nie będą za bardzo skupiać się na sferze uczuciowej. Zabraknie Ci przebojowości i otwartości na nowe znajomości. Będziesz skupiać się głównie na kwestiach zawodowych i finansowych. Brak działań pod kątem sfery osobistej sprawi, że na polu uczuciowym niewiele się u Ciebie zmieni.

Za to sfera zawodowa przyniesie wymierne sukcesy. Twoje zaangażowanie w działania na tym polu opłacą Ci się. Masz szansę zyskać awans lub też propozycję całkiem nowej pracy, na wyższym stanowisku, niż to, które obecnie zajmujesz. Lato 2022 będzie także bardzo dobrym okresem na to, by rozpocząć działania w kierunku otwarcia własnego biznesu.

Pod kątem zdrowia karty wskazują możliwe dolegliwości związane z układem kostnym. Szczególnie możesz odczuwać bóle w obrębie kręgosłupa. Dolegliwości, które spowodowane będą zbyt siedzącym trybem życia. Zadbaj o więcej aktywności fizycznych.
 

LEW
Tegoroczne lato na drodze zodiakalnych Lwów postawi nową, bardzo ciekawą osobę. Masz szansę poznać kogoś w miejscu swojej pracy, w szkole lub na kursie czy szkoleniu. Osoba ta będzie powiązana z branżą, w której się rozwijasz. Szybko złapiecie kontakt, dzięki tym samym zainteresowaniom i celom, które macie w planach realizować.

W tym czasie będziesz cieszył się większymi przypływami pieniędzy. Pojawi się jednak na tym polu punkt zapalny. Karty wróżą bowiem kłótnie na tle finansowym. Twój zapał do rozwoju zostanie zauważony. Latem otrzymasz propozycje nowego projektu, dzięki któremu będziesz mógł zyskać nowe umiejętności, jak i nawiązać korzystne kontakty.

Pod kątem zdrowia mogą pojawić się problemy związane z ciśnieniem tętniczym oraz układem krążeniowym. Dolegać Ci mogą także przejściowe problemy ze skórą, typu wysypki, podrażnienia czy poparzenia.
 

PANNA
Przed osobami urodzonymi pod znakiem Panny w okresie letnim nowe zauroczenie! W Twoim życiu pojawi się osoba, która w krótkim czasie będzie potrafiła wzbudzić Twoje zainteresowanie, jak i pobudzić emocje. Okres letni spędzisz na miłych flirtach, rozmowach telefonicznych i częstych randkach.

W sferze zawodowej pojawi się nowe wyzwanie. Propozycja pracy, która będzie bardzo Cię intrygowała. Wpędzi Cię to jednak w niemały dylemat. Pomimo tego, że będziesz chciał spróbować swoich sił w nowym przedsięwzięciu, to ciężko będzie Ci zrezygnować z obecnego zatrudnienia. Będziesz starał się ułożyć swój plan tak, by nie rezygnować z żadnej z tych opcji.

Pod kątem zdrowotnym karty wróżą dolegliwości związane z krwią, stanami zapalnymi w organizmie oraz schorzenia związane z narządami płciowymi. Będziesz miał też większą skłonność do popadania w nałogi.
 

WAGA
Lato będzie bardzo dynamicznym okresem w Twoim życiu osobistym. Będziesz znacznie bardziej przyciągał zainteresowanie, co przełoży się na nawiązanie wielu nowych znajomości. Niekoniecznie będziesz jednak skupiony na rozwijaniu poważnej, stabilnej relacji. Wdasz się za to w płomienny romans.

W sferze zawodowej zodiakalne Wagi powinny uważać na swój pęd do szybkiego rozwoju kariery i na chęć szybkiego zarobienia dużych pieniędzy. Możesz przyciągnąć do siebie takie okazje, choć przedsięwzięcia te nie będą w pełni jasne. Zanim się czegoś podejmiesz, sprawdź wiarygodność ludzi z którymi chcesz współpracować.

Latem będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Karty nie wskazują na poważniejsze dolegliwości. Przeciwnie – wróżą przypływ sił witalnych, nowe pokłady pozytywnej energii.
 

SKORPION
Zodiakalne Skorpiony w okresie letnim bardziej skupią swoją uwagę i zaangażowanie na rozwijaniu relacji partnerskiej. Poświęcisz więcej czasu swojej drugiej połowie, a ona nie pozostanie Ci dłużna. Karty wróżą między Wami energetykę partnerstwa, które będzie przynosiło poczucie radości i spełnienia.

Przyjemnie zaznacza się energetyka w sferze pracy. Latem będzie panowała tam bardzo miła atmosfera. Możesz liczyć na wsparcie ze strony swoich współpracowników. Wspólnymi siłami będziecie dążyć do określonego celu. Praca zespołowa przełoży się na znacznie bardziej owocne efekty.

Pod kątem zdrowia mogą pojawiać się problemy związane z układem oddechowym. W szczególności odczuwalne będą one w obrębie płuc, gardła i zatok.
 

STRZELEC
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca w okresie lata nie powinny unikać spotkań towarzyskich, czy też odmawiać zaproszeń na imprezy lub inne, huczne wydarzenia. To właśnie przy takiej okazji uda Ci się poznać osobę, z którą nawiążesz bliższą relację uczuciową.

Energia obfitości zawita w Twojej sferze finansowej. Lato będzie okresem, w którym możesz spodziewać się znacznie większych przypływów finansowych. Będzie to powiązanie również z rozwojem w sferze zawodowej. Dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy, masz szansę otrzymać w tym czasie awans.

Pod kątem zdrowotnym powinieneś w tym czasie zwrócić uwagę na pracę swojego serca. Mogą pojawić się też problemy z ciśnieniem i układem krążeniowym.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.