Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.06 - 26.06.22

Data publikacji: 2022-06-20

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.06 - 26.06.22

Kolejny tydzień czerwca zakończy panowanie Merkurego rządzącego znakiem Bliźniąt. Rozpocznie się miesiąc w dominacji znaku Raka, którym rządzi Księżyc.

20 czerwiec - poniedziałek

Sekstyl Księżyca do Urana oraz sekstyl Merkurego do Jowisza spowodują, że  poczujemy się w poniedziałek jak ryba w wodzie. Praca będzie szła sprawnie, szybko i z wieloma sukcesami finansowymi. Znakomity dzień na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i realizowanie planów.

 

21 czerwiec - wtorek, początek astronomicznego lata

Dzień o najkrótszej nocy i najdłuższym dniu, dzień magii i radości.

Na aurę dnia wpływać będzie wiele różnorodnych aspektów - przejście Słońca w znak Raka, przejście Księżyca w znak Barana, sekstyl Księżyca do Plutona, trygon Wenus do Plutona, koniunkcja Księżyca z Jowiszem. Te wszystkie aspekty zwiększą aktywność,  przedsiębiorczość, dążenie do przywództwa.  To czas spontanicznych działań i realizacji wszelkich pojawiających się idei i pomysłów.

 

22 czerwiec - środa

Kolejny dzień o świetnej energetyce. Koniunkcja Księżyca z Marsem doda wszystkim energii i witalności. Wszyscy będą aktywni, pełni inicjatywy, przepełnieni chęcią do  działania. Dziś można zrobić więcej niż w inne dni. I wykonać swoje zadania z radością.

 

23 czerwiec - czwartek

Dzień upłynie pod silnym wpływem Wenus wkraczającej w znak Bliźniąt. Wszyscy odczujemy lekkość kontaktów i grę wyobraźni. Łatwo będzie nawiązać znajomość, prowadzić interesującą rozmowę, docenić urok rozmówcy. To dzień miłych spotkań, flirtujących rozmów i pogawędek przy biurowej kawie

Uważajmy jednakże na spontaniczne wydatki, które przy tak miłym nastroju  mogą dziś naruszyć finansowe zapasy.

 

24 czerwiec - piątek

Noc z 23 na 24 czerwca to Noc świętojańska, inaczej zwana palinocką, sobótką, kupałą, kupalnocką lub kupalnicą. To jedno z najstarszych świąt dorocznych, charakteryzujące się bardzo bogatą obrzędowością, wieloma wierzeniami i praktykami magicznymi oraz  wróżbami. Noc świętojańska to święto przywitania lata.

 

25 czerwiec - sobota

Noc świętojańska zainspirowała wiele osób do zabawy i pozwoliła na wejście w weekend z radością i obietnicą mile spędzonego czasu. Dzień upłynie w relaksującej atmosferze, która sprzyjać będzie sympatycznemu relaksowi.

 

26 czerwiec - niedziela

Miła atmosfera dnia, którą zapowiada przejście Księżyca do znaku Bliźniąt. Ludzie będą kontaktowi, swobodni i ruchliwi. Wzrośnie potrzeba wymiany informacjami, ideami i myślami. Księżyc wzbogaci wyobraźnię i fantazję, umysł stanie się sprawniejszy, ręce zręczniejsze. Aktywność umysłowa się nasili, wzrośnie ilość korespondencji, telefonów, spotkań.

 

Tydzień zakończymy spotkaniami, rozmowami i snuciem planów na przyszłość. Wszystkim, którzy są już na wakacjach życzę miłego wypoczynku i realizacji  marzeń w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.