Horoskop biznesowy astrologiczny 13.06 - 19.06.22

Data publikacji: 2022-06-13

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop biznesowy astrologiczny 13.06 - 19.06.22

Nadchodzi tydzień w którym trudno będzie skupić się na jednym problemie. Podwyższy się  aktywność umysłowa, zdolność logicznego myślenia, dowcip i spryt życiowy.

13 czerwiec - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Merkurego w znak Bliźniąt czyli w znak swojego władztwa, w którym Merkury czuje się najlepiej i wyrywa się na wolność. Ludzie otwierają się umysłowo, pragną nowych informacji, kontaktów, stają się ciekawscy i dociekliwi. Łatwo nawiązać nowe relacje, wszyscy stają się bardziej rozmowni, bezpośredni i otwarci. Również dziś Księżyc przechodzi do znaku Strzelca, który doda  jeszcze energii i pobudzi intelektualnie.

 

14 czerwiec - wtorek

Pełnia, czyli opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Strzelca, uruchomi w nas pokłady energii, wzmacniając ambicje, władczość z pewną dawką agresji. Ludzie stają się bardziej egoistyczni, interesowni, bardziej drobiazgowi i krytyczni. Możliwa dezinformacja, szantaż, intrygi, oszczerstwa, swary. Narastają nieporozumienia, często dochodzi do konfliktów. Należy uważać na dokumenty i ważne papiery, ponieważ mogą się zagubić. Dzisiejszy dzień nie jest dobry na lokowanie kapitału, zawieranie umów, podpisywanie kontraktów. Uważajmy na wypadki.

 

15 czerwiec - środa

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Księżyca do znaku Koziorożca. Towarzyszyć mu będzie kwadratura Księżyca do Jowisza. Te dwa ważne aspekty obniżą nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych, choć dla spraw bankowych nie jest to korzystny okres. We wszystkich dziedzinach charakterystyczna będzie rzeczowość i lakoniczność. Znakomity dzień na działania okołobiznesowe.

 

16 czerwiec - czwartek, Boże Ciało

Świąteczny dzień i, dla wielu, początek długiego weekendu,  będzie okazją do odpoczynku, relaksu, wyjazdu poza miasto. Dopomogą w tym pozytywne aspekty – trygon Słońca z Saturnem, oraz Księżyca z Uranem i Wenus. Zapragniemy porządku  w swoim wnętrzu, duchowej izolacji ale i aktywności sportowej, długiego spaceru, zresetowania głowy od codziennych problemów.

 

17 czerwiec - piątek

Bardzo sympatyczna aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego oraz sekstyl Księżyca do Jowisza wprowadzą wszystkich w znakomity nastrój. Ci którzy pracują zrealizują wszystkie obowiązki szybko i w znakomitym stylu, natomiast ci, którzy spędzają długi weekend w plenerze odpoczną aktywnie i „naładują akumulatory.”

 

18 czerwiec - sobota

Dzień o wielu trudnych, wcale nie weekendowych, aspektach. Trudne aspekty Księżyca do Urana, Wenus i Saturna przełożą się na pobudliwe reakcje, ostre zmiany nastroju, dużą impulsywność, co powodować może urazy i różnego rodzaju wypadki. Pojawią się problemy z łącznością, awarie sprzętu, braki prądu, burze, wybuchy gazu. To trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców, maszynistów.

 

19 czerwiec - niedziela

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Ryb. Aspekt ten nasili wrażliwość, potrzebę troski, uwagi, zrozumienia i współczucia. Pojawić się może chęć do samotności, ucieczka od problemów. Poczucie realności osłabnie ale ujawnić się mogą talenty a stare problemy znajdą nieoczekiwane rozwiązanie.

 

Życzę powodzenia w realizacji planów.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.