Horoskop astrologiczny biznesowy 16.05 - 22.05.22

Data publikacji: 2022-05-16

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 16.05 - 22.05.22

Cz druga połowa maja będzie bardzie korzystna dla Twojego biznesu?

16 maj - poniedziałek

Przed nami jeden z najmniej przyjemnych dni w roku. Wiele negatywnych aspektów planet plus Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, oraz całkowite zaćmienie Księżyca przełożą się na agresywne zachowania, brak zdolności komunikacyjnych, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, nieporozumienia, zamykanie się w sobie, brak asertywności. Uważajmy na słowa, relacje miedzy współpracownikami, skoncentrujmy się tylko na tych pracach, które muszą być wykonane w dniu dzisiejszym.

 

17 maj - wtorek

Bardzo miła aura dnia. Piękny trygon Księżyca do Wenus spowoduje, że dzień będzie sympatyczny, ludzie nastawieni życzliwie i przyjaźnie, łatwo będzie rozwiązywać problemy zawodowe i łagodzić kwestie drogą pokojową. Dobra pora na załatwianie spraw z kobietami lub z tematami związanymi z kosmetykami, kobiecymi strojami, upiększaniem domu, koncertami, organizowaniem spotkań towarzyskich.

 

18 maj - środa

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Koziorożca. Energia ta obniży nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych, chociaż dla spraw bankowych nie jest to korzystny dzień.  W prowadzonych sprawach pojawić się mogą trudności, przeszkody, w formie ograniczających przepisów i instrukcji. W sprawach finansowych możliwe  opóźnienia i straty. Zły dzień na sprawy wymagające dużej energii, związane z dokumentami, papierami wartościowymi i pieniędzmi.

 

19 maj - czwartek

Poprawa nastroju ! Trygon Słońca do Plutona oraz trygon Księżyca do Urana gwarantują poprawę humoru. Aspekty te wniosą element niespodzianki, przyniosą nowe pomysły, podwyższą formę fizyczną i samopoczucie. Uran podświetli głębiny podświadomości i rozwiązanie problemów przyjdzie jakby od niechcenia. To dobry dzień dla pracowników naukowych i ludzi twórczych.

 

20 maj - piątek

Bardzo pozytywna, aktywna aura dnia. Sekstyl Merkurego z Jowiszem, Księżyca z Neptunem, Marsem i Jowiszem sprawią, że dzień będzie przepełniony dobrą energią, pozytywnym myśleniem, aktywnością zawodową, mnóstwem pomysłów i powodzeniem w działalności intelektualnej.

 

21 maj - sobota

Początek weekendu okaże się być dniem przepełnionym energią a to z powodu przejścia Słońca ze znaku Byka do znaku Bliźniąt, pod władanie Merkurego.  To dobry czas dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Wagi oraz Wodnika. Miesiąc sprzyja nauce, samokształceniu, zdawaniu egzaminów, obronie prac dyplomowych czy magisterskich. Podczas tego tranzytu ludzie dążą do wiedzy, do zdobycia informacji, ujawniają się skryte zdolności intelektualne. Łatwo o nową pracę o charakterze umysłowym. To czas wyjazdów, delegacji służbowych, działalności związanej z pośrednictwem. Tranzyt sprzyja dziennikarzom, pisarzom i innym zawodom merkuriańskim.

 

22 maj - niedziela

Niedziela nie okaże się być dniem spokojnym czy wręcz leniwym. Duży wpływ na aurę dnia będzie mieć koniunkcja Księżyca z Saturnem oraz kwadratura Księżyca z Merkurym i Słońcem. Wstaniemy „lewą nogą”. Towarzyszyć nam będzie zły nastrój, chęć do kłótni, mroczne myśli, złe samopoczucie. Nic nie będzie szło zgodnie z planem, wzrośnie ryzyko wypadków, błędów, pomyłek, urazów. Nie planujmy na dziś niczego ryzykownego, nie rozpoczynajmy nowych spraw, postarajmy się wyciszać emocje.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.