Horoskop astrologiczny biznesowy 09.05 - 15.05.2022

Data publikacji: 2022-05-09

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 09.05 - 15.05.2022

Sprawy zawodowe, finansowe oraz biznesowe na maj...

9 maj - poniedziałek

Początek tygodnia nie zapowiada się sympatycznie. Kwadratura Księżyca do Słońca oraz opozycja Księżyca do Saturna przyniosą nie najlepsze samopoczucie, stłumione emocje, mroczne myśli, zły nastrój. Ludzie pogrążą się w swoje wewnętrzne przeżycia i smutne wspomnienia, wszystko widzieć będą w czarnym kolorze, może pojawić się tęsknota, poczucie braku wyjścia z sytuacji i wrażenie porzucenia. Sprawy nie będą szły zgodnie z planem, trudno będzie o koncentrację wzrośnie ilość błędów i pomyłek.

Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, dokonywać transakcji finansowych, zwracać do instytucji państwowych.

 

10 maj - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny oraz kwadratura Księżyca do Merkurego. W taki dzień wykażemy się większą pracowitością i uwagą. Pojawić się jednakże mogą trudności w kontaktach, problemy komunikacyjne, papiery, dokumenty, klucze, drobne przedmioty mogą się zagubić, a telefony dzwonić zbyt często.

Nie zaleca się podejmować ważnych decyzji, tym bardziej, że właśnie dziś Merkury rozpoczyna na trzy tygodnie ruch wsteczny, co ograniczy i utrudni nasze działania intelektualne, biznesowe czy finansowe.

 

11 maj - środa

Dziś, po około roku, Jowisz przejdzie ze znaku Ryb do znaku Barana. Tranzyt ten jest bardzo ważny, gdyż pokazuje sferę życia, w której pojawia się możliwość dokonania zmian, udoskonaleń czy roszczeń. Przechodząc przez znak Barana Jowisz nasili walkę o niezależność i samodzielność. Na pierwszy plan wysuną się ludzie twórczy, z inicjatywą, odważni, przebojowi, zaangażowani. Zawody związane z ryzykiem i męstwem zyskają na prestiżu i szacunku.

 

12 maj - czwartek

Bardzo sympatyczna aura dnia. Sytuację zagwarantuje przejście Księżyca do znaku Wagi oraz trygon do Merkurego. Ludzie dążyć będą do kontaktów i spotkań. Wzrasta wrażliwość na piękno. Dzień sprzyja zgodzie i rozsądkowi.

Dobry klimat na współpracę, partnerstwo, działalność społeczną, umacnianie autorytetu, prestiżu, wszelkie transakcje związane z tekstyliami, ozdobami, biżuterią.

 

13 maj - piątek

Dzień upłynie pod wpływem jednego aspektu – opozycji Księżyca do Wenus. Aspekt ten powoduje rozdrażnienie, skłonność do obrażania, wrażliwość na brak uwagi. Traci się poczucie miary a stąd łatwo o reakcje emocjonalne – od histerii do izolacji. Nie będzie to dzień intensywnej pracy – nietrudno o rozleniwienie, przerwy kawowe, konflikty, pogaduszki, plotki. Łatwo będzie też wydać pieniądze na rzeczy niepotrzebne czy kupione na wyrost.

 

14 maj - sobota

Aurę dnia zdominuje dziś przejście Księżyca do znaku Skorpiona. Aspekt ten spowoduje, że wszystkie sprawy i zajęcia charakteryzować będzie zasadniczość. Może pojawić się agresja, krytycyzm, niecierpliwość, podwyższona reakcja na krzywdy a także drażliwość i gotowość do kłótni. Nasilą się wątpliwości i  nieufność. Zły czas na ważne przedsięwzięcia, rozpoczynanie czegoś nowego, na pożyczanie pieniędzy, przeprowadzkę, podróże i wszelkie zakupy.

 

15 maj - niedziela

Koniec tygodnia nie będzie czasem łagodności – opozycja Księżyca do Urana oraz kwadratura Słońca do Saturna nie zapowiadają mile spędzonej  niedzieli. Łatwo o zmiany nastroju, nieopanowane reakcje. Pojawią się problemy z przyjaciółmi, rodziną, ukochaną osobą. Możliwe pogorszenie warunków atmosferycznych – silne burze, pioruny, ulewy, wybuchy gazu.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.