Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na maj 2022

Data publikacji: 2022-05-04

Kategoria: Wróżby ogólne

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na maj 2022

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w maju i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarzasz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. Pracowałeś niemal bez wytchnienia, w tym czasie pomagając wielu osobom. Pozwól sobie odebrać za to nagrodę. Anioły proszą Cię, być zadbał o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: FRANCESCA
W ostatnim czasie mogłeś czuć się tak, jakbyś popadł w jakimś marazm. Mogłeś utknąć w martwym punkcie. Dzieje się tak dlatego, że boisz się podjąć złą decyzję. Francesca zjawia się po to, by podać Ci pomocną dłoń, doradzić Ci odpowiedni wybór. Jednak to, jak będzie wyglądał kolejny etap w Twoim żuciu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Obecnie to czysta, niezapisana karta. Poświęć czas na wyciszenie, medytuj i módl się. Pomyśl nad swoją decyzją. Pozostań kreatywny. Pamiętaj, że jeśli nie podejmiesz decyzji, znaczy to, że zgadzasz się, by Twoje życie wyglądało tak, jak wygląda teraz.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: BRIDGETTE
Dostałeś od Nieba wskazówki, o które prosiłeś. Twoja obecna sytuacja nie jest korzystna. Niektóre, ważne informacje są przed Tobą ukryte. Powinieneś włożyć więcej działania w szukanie odpowiedzi, zadawaj więcej pytań odpowiednim osobom. Ufaj swojej intuicji, bowiem w ten sposób komunikuje się z Tobą Bridgette. Chce Ci ona przekazać, byś nie zamartwiał się i nie traktował obecnej sytuacji, jako swojej jedynej szansy. Przed Tobą jeszcze wiele innych możliwości, które okażą się być lepsze.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ARIELLE
Arielle chce Cię upewnić, że to co obecnie czujesz, nie jest tylko Twoją wyobraźnią. Masz zdolności parapsychologiczne, potrafisz kontaktować się z duszami. Przed Tobą nowe, mistyczne doznania, które będą wynikiem zwiększonej otwartości na sferę duchową. Jest to także odpowiedź Nieba na prośby o wskazanie Ci Twoich boskich opiekunów oraz drogi życiowej. Nie obawiam się swojego daru – Arielle zjawia się przy Tobie, byś mógł go ze spokojem, pewnością siebie i ufnością rozwijać. Anioły proszą Cię, byś w tym czasie kierował miłość i światło, które nosisz w sobie, do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
Zdecydowałeś się podążać za boskim przewodnictwem – Wszechświat dostraja swoje wibracje do Twojej decyzji. Gdy pozostajesz posłuszny temu, co podpowiada ci serce, płyniesz w harmonii z prądem swojego życiowego celu. Zrelaksuj się i zadbaj o swoje umocnienie – podążaj do przodu z radością. W momencie, gdy na swojej drodze napotkasz problemy – zatrzymaj się i skoncentruj. Oznacza to, że chwilowo zgubiłeś rytm Wszechświata. Nie roztrząsaj tego – skup się na swoim oddechu, medytuj i poczekaj, aż napełni Cię przekonanie co do Twojego kolejnego kroku. Nie martw się niepowodzeniami, Twoje zwycięstwo jest nieuniknione.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Wcześniej zadowalałeś się czymś mniejszym, niż to, co było Twoim prawdziwym, głębokim pragnieniem. To czas, by z tym skończyć. Astara zjawia się przy Tobie po to, byś podwyższył standardy w swoim życiu. Uświadom sobie, że pragnienie tego, by Twoje życie stało się lepsze, nie jest w żaden sposób egoistyczne. Przeciwnie – pamiętaj, że im więcej dostaniesz, tym więcej będziesz mógł ofiarować innym. Otwórz się na pomoc z Nieba, a otrzymasz wszelkie narzędzia do tego, by wypełniać swoją życiową misję. Jednocześnie możesz pomóc innym, zainspirować ich, pokazując, że wybór duchowej ścieżki, zapewnił Ci pomoc, której potrzebujesz.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: MAYA
Maya pojawia się przy Tobie przy rozterkach związanych z nauką i samorozwojem. W momencie, kiedy nie jesteś pewny, czy dokonałeś dobrego wyboru jeśli chodzi o kierunek kształcenia, poproś ją o pomoc, a postawi na Twojej drodze znaki, które dadzą Ci odpowiedź. Teraz możesz odczuwać jej obecność, ponieważ straciłeś pewność i zapał do kontynuowania nauki. Wiedza, którą możesz zdobyć będzie Ci bardzo pomocna w osiągnięciu Twojego życiowego celu. Możesz mieć obawy dotyczące tego, czy starczy Ci środków finansowych do tego, by kontynuować proces edukacji. Poproś Mayę o wstawiennictwo, a zapewni Ci dary, które będą niezbędne, abyś mógł dokończyć kształcenie. Pomoże Ci w odnalezieniu odpowiednich nauczycieli, podręczników, funduszy oraz innych koniecznych do tego zasobów. Pomoże Ci również w chwilach zwątpienia, doda motywacji oraz skupienia.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: OCEANA
Teraz możesz iść na całość. Zaufaj swoim wewnętrznym przeczuciom i ruszaj do przodu. Nie trać czasu na niepotrzebne orientowanie się w sytuacji. Teraz Twoją główną misją jest to, by unikać zwłoki. Podziel swój cały plan działania na mniejsze etapy, by nie odczuć przytłoczenia związanego ze zbyt dużą ilością zadań do wykonania. Wypełniaj je krok po kroku, ale pamiętaj o konsekwencji i cykliczności. Z każdym kolejnym krokiem, pojawią się przed Tobą nowe możliwości. To dowód na to, że decyzja, którą podjąłeś, jest dla Ciebie najlepsza.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: TERESA
Pomimo tego, że pracowałeś bardzo ciężko i odczuwasz duże zmęczenie, nadal zmuszasz się do kolejnych wysiłków. Teresa zjawia się przy Tobie, by namówić Cię na chwilę odpoczynku. To czas, byś się zatrzymał. Powstrzymaj się od pracy, zapewnij sobie dłuższą chwilę na wytchnienie i zregenerowanie swoich sił. Wiedz o tym, że w stu procentach na to zasłużyłeś. Jednocześnie pozwól sobie uświadomić, że odpoczynek jest niesamowicie istotny dla Twojego dalszego rozwoju. Dzięki regeneracji, później będziesz mógł pracować o wiele lepiej, Twoje działania będą bardziej efektywne.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ MICHAŁ
Archanioł Michał pojawia się przy Tobie, ponieważ prosiłeś o ochronę i bezpieczeństwo, ale także rozmyślałeś nad swoim celem w życiu. Michał zjawia się, by otoczyć Cię ochroną, ale także uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła i pomoże Ci realizować się w tej życiowej misji. Czułeś od dawna, że jesteś inny niż wszyscy – to powodowało w Tobie napięcie, a nawet izolację. Archanioł Michał chce przekazać Ci, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami. Gdy poczujesz potrzebę, aby wprowadzić zmiany w swoje życie osobiste lub zawodowe – wiedz, że jest to impuls, wysłany przez Niego. Zachęca Cię on do odważnego działania, abyś w końcu mógł osiągnąć swój życiowy cel. Poproś go o pomoc, a wprowadzi w Twoje życie harmonię, która będzie Ci potrzebna w czasie przemian – zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel jest Aniołem Stróżem osób, których cel życiowy związany jest z komunikacją i sztuką. Pomaga wielu osobom jednocześnie, a Ty obecnie jesteś jedną z tych osób. Pomoże Ci on uwierzyć w Twoje naturalne zdolności i rozwinąć je. Otrzymasz możliwość szlifowania swojego talentu w taki sposób, by dzięki niemu pomagać innym. Współpracuj z Archaniołem Gabrielem i otwórz się przed nim w pełni. Powierz mu swoje niepokoje, niepewności, nadzieje i marzenia. Poproś go pomoc, a potem zauważaj i wykorzystuj pojawiające się okazje, które Ci ześle.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
W ostatnim czasie w Twoim życiu bardzo dużo się działo. Twoja dusza jest zmęczona, a jej pragnienie to przede wszystkim spokój i cisza. Shanti zjawia się przy Tobie po to, by pomóc Ci spełnić to pragnienie. Poproś go o pomoc, a otworzy przed Twoją możliwości do spędzenia czasu w samotności, byś mógł zrelaksować swoje serce i umysł. Przyniesie ukojenie Twojej duszy, byś mógł zaznać spokoju. Pamiętaj o tym, że spokój jest Twoją prawdziwą boską naturą. Wewnętrzny spokój ma potężne właściwości lecznicze. Skupiając się i kontrolują swój oddech, będziesz mógł zachować spokój niezależnie od tego, co będzie działo się w Twoim życiu.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.