Horoskop astrologiczny biznesowy 02.05 - 08.05.22

Data publikacji: 2022-05-02

Kategoria: Pieniądze i dobrobyt

Horoskop astrologiczny biznesowy 02.05 - 08.05.22

Maj w biznesie, pracy i finansach...

Sprawdź!

2 maj - poniedziałek, Święto Flagi Narodowej

Bardzo miła aura dnia. Dużo pozytywnych aspektów wpłynie na nasze samopoczucie i chęć do rozrywek, zabawy, wycieczek i podróży. Sekstyle Księżyca z Neptunem, Jowiszem i Wenus oraz trygon Księżyca z Plutonem a także wejście Księżyca w znak Bliźniąt sprawią, że dzień zaliczymy do bardzo sympatycznych i udanych.

 

3 maj - wtorek, Święto Konstytucji 3 Maja

Ostatni dzień długiego weekendu będzie nerwowy i emocjonalny. Jedyny tranzyt – kwadratura Księżyca do Marsa, uświadomi wszystkim, że święta już za nami i trzeba pożegnać się z zabawą i miłym towarzystwem. Zaleca się unikać okazywania niecierpliwości i wybuchów gniewu oraz zachowywać wszelką ostrożność z urządzeniami technicznymi czy ostrymi narzędziami. Uważajmy na drogach.

 

4 maj - środa

Aura dnia upłynie pod dużym wpływem sekstylu Jowisza z Plutonem a także sekstylu Marsa z Uranem. To jedne z ważniejszych wydarzeń tego roku. Tranzyty te przyniosą wysoki potencjał energetyczny, burzę pomysłów, chęć do działania. Warto dziś wziąć Los w swoje ręce, wybrać działanie zamiast bierności i atakować ambitne cele.

 

5 maj - czwartek

Dzień zdominuje koniunkcja Słońca z Uranem. Doda nam energii, radości życia, chęci do radykalnych zmian. Możemy zapragnąć nagle zmienić pracę czy wyruszyć na odkładaną w czasie wycieczkę. Mogą się także pojawić nieprzewidziane problemy związane z transakcjami finansowymi, papierami wartościowymi czy inwestycjami. Nieoczekiwanie może dojść do kontroli decyzyjnych urzędów. Możliwe urazy związane z niesprawnymi urządzeniami elektrycznymi.

 

6 maj - piątek

Bardzo sympatyczna aura dnia. Sekstyle Księżyca z Uranem i Słońcem, trygon z Marsem a przede wszystkim sekstyl Merkurego z Wenus sprawią, że wszyscy będą w dobrym nastroju, dobroduszni, życzliwi i gotowi wyjść naprzeciw. Aspekty te dzięki łatwym kontaktom, dyplomacji, elegancji i wzajemnej życzliwości pozwolą szybko i bez problemów osiągnąć obopólnie korzystne uzgodnienia. Dobry dzień na współpracę, narady, zebrania, zjazdy, podpisywanie umów i kontraktów, zdawanie egzaminów.

 

7 maj - sobota

Dzień o urozmaiconych tranzytach. Z jednej strony poranna irytacja, wypływająca z opozycji Księżyca do Plutona, z drugiej – pozytywne aspekty Słońca z Marsem, trygon Księżyca z Jowiszem oraz przejście Księżyca do znaku Lwa, nasilą aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Jak przystało na weekend pojawi się chęć do świętowania, przyjemności i rozrywek.

 

8 maj - niedziela

Aspekty na Niebie zapowiadają ambiwalentne odczucia. Trygon Księżyca do Wenus nastawi ludzi życzliwie  i tolerancyjnie na błędy innych, co załagodzi konflikty drogą pokojową. Niestety, wieczorem, da się we znaki kwadratura Księżyca do Urana, która przyniesie nerwowość, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.