Prognoza weekendowa 29.04 - 03.05.22

Data publikacji: 2022-04-29

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 29.04 - 03.05.22

Energia nadchodzącej majówki przyniesie Wam natchnienie i nadzieję oraz dobrą passę. Doprowadzić do pozytywnych przemian bez względu na niesprzyjające okoliczności. Sprawi, że w miłości przeżyjecie coś wspaniałego i wyjątkowego. Przysporzy Wam sił witalnych, wzmocni siłę charakteru oraz zdolności do i ześle dar zrozumienia. Pozwoli Wam poznać prawdę o istocie spraw i zdarzeń oraz działać w sposób sprawiedliwy i dobry. Polepszy stan Waszej aury oraz wzmocni system immunologiczny. Odsunie od Was toksycznych ludzi. Ochroni przed wypadkami. Doprowadzi do zwycięstwa dobra nad złem.

Z całą pewnością macie przed sobą bardzo aktywny i intensywny czas. Będziecie kreatywni, pomysłowi i niezwykle przedsiębiorczy, a wiara w siebie i swoje możliwości będzie Waszym atutem. Część z Was osiągnie coś na czym od dawna Wam zależy. Pojawią się również możliwości, dzięki którym Wasze przedsięwzięcia mają szansę być zrealizowane. Dla niektórych z Was zapowiada się wygrana. Część z Was może wpaść na rewolucyjny pomysł, który zapewni Wam w przyszłości dostatnie życie. Bądźcie dobrej myśli i oczekujcie przyjemności, gdyż będziecie mogli liczyć na sukcesy w podbojach miłosnych. Poczujecie ciepło, światło i moc prawdziwych i szczerych uczuć.  Wasza powierzchowność i pozytywna energia będą zachwycać otoczenie, bardziej niż zwykle będziecie przyciągać do siebie płeć przeciwną, a nadchodzący czas będzie sprzyjał namiętnym randkom oraz romantycznym podróżom.

Samotne osoby niech biernie nie czekają, tylko aktywnie szukają nowych znajomości. Uważajcie jednak by w tych staraniach się nie pogubić i nie przesadzić. W stałych relacjach sprawy uczuciowe będą się wspaniale układać, a partner/ka doceni to, co robicie dla Waszego związku. Ponieważ będzie to również czas aktywnego działania, zarezerwujcie go trochę na wspólne rozrywki, zamiast tylko rozmawiać  i skupiać się na obowiązkach. W Wasze życie wkroczy też uzdrowienie i bez większych komplikacji uporacie się z  problemami zdrowotnymi. Pamiętajcie jednak, aby dbać, o siebie - miejcie na uwadze swoje serce oraz układ oddechowy. Chrońcie się również przed nadmiernym stresem i nie pielęgnujcie w sobie poczucia żalu, gdyż niektórym z Was mogą zagrażać stany depresyjne lub napady smutku. W związku z tym, że zostaniecie także obdarzeni wyjątkową płodnością, o ile nie planujecie potomstwa, bądźcie ostrożni, szczególnie w przypadkach przygód miłosnych bez zobowiązań. Nie zapominajcie o ludziach, którzy Was wspierają i w razie potrzeby też im pomóżcie. Do wprowadzenia pozytywnych zmian we własnym życiu i osiągnięcia zwycięstwa będzie potrzebna Wam siła woli i świadomość tego, że za jednymi drzwiami otwierają się kolejne, ponieważ życie daje zawsze następną szansę, a każdy na nią zasługuje. W razie niepowodzeń nie załamujcie się i pamiętajcie o tym, że po nocy zawsze przychodzi dzień.  Dbajcie o ciepło domowego ogniska i sprawcie by oświetlało i ogrzewało ono zawsze całą Waszą rodzinę promykami Słońca.

Życzę Wam pięknego, słonecznego weekendu oraz pogody ducha.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.