Horoskop astrologiczny biznesowy 25.04 - 01.05.22

Data publikacji: 2022-04-25

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.04 - 01.05.22

Sprawdź czy Towje sprawy biznesowe, zawodowe i fnansowe zmierzają w dobrym kierunku!

25 kwiecień - poniedziałek

Sporo mieszanych tranzytów przygnębi nas i wprowadzi w stan zadumy. Pojawią się trudności w kontaktach, informacje przyjmowane będą zbyt emocjonalnie. Wzrośnie liczba spóźnień. Praca słabo porusza się do przodu. Papiery, klucze czy inne drobiazgi mogą się zagubić. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wzrasta prawdopodobieństwo błędów. Możliwe konflikty z sąsiadami, kolegami z pracy, rodziną. Nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji, prowadzenia pertraktacji, wyznaczania spotkań w interesach i zebrań.

 

26 kwiecień - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem  sekstylu Księżyca do Urana. Energia tego tranzytu przyniesie natchnienie, niespodziankę, nowe pomysły, sensacyjne wiadomości. Pojawi się chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń, zapragnie   czegoś nowego, pobudzającego umysł i duszę. To znakomity dzień dla pracowników naukowych, ludzi twórczych, biznesmenów. Zaleca się wcielać w życie postępowe metody i technologie, wprowadzanie pomysłów racjonalizatorskich lub wynalazków.

 

27 kwiecień - środa

Aura dnia przepojona duchowością i neptuniczną energią. 4 planety w znaku Ryb nasilą wrażliwość, współczucie i zrozumienie dla innych. Stare problemy znajdą nieoczekiwane rozwiązanie, ujawnią się talenty. Dobry dzień na działalność społeczną, rozwiązywanie problemów prawnych, sprawy związane ze służbą zdrowia, kontakty z obcokrajowcami, reklamę, wyjazdy służbowe.

 

28 kwiecień - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem jedynego, ale bardzo pozytywnego aspektu. Trygon Merkurego do Plutona  da wyjątkową przenikliwość, zdolność do wniknięcia w istotę sprawy i znalezienia jej korzeni. Dzień przynieść może kontakty z medycyną alternatywną, zainteresowanie jogą, czy innymi formami równowagi umysłu, ciała i ducha.

 

29 kwiecień - piątek

Tranzytem, który wpływa dziś szczególnie na aurę dnia jest sekstyl Księżyca do Saturna. W dniu tym można dużo zrobić czy zamknąć przeciągającą się sprawę.  Aspekt ten pozwoli okiełznać emocje i rozwiązać pojawiające się problemy bez zbędnej utraty energii. To dobry dzień na kontakty ze starszymi, od których można otrzymać radę lub wsparcie.

 

30 kwiecień - sobota

Dzień pełen różnorakich aspektów kosmicznych. Merkury przechodzi do znaku Bliźniąt,  Jowisz ustawia się w koniunkcji z Wenus a  Księżyc tworzy Nów ze Słońcem w znaku Byka. Aspekty te zapowiadają bardzo sympatyczny i udany pod każdym względem dzień.

 

1 maj - niedziela, Święto Pracy

Dzień upłynie pod silnym wpływem koniunkcji Księżyca do Urana. Charakteryzować się będzie podwyższoną pobudliwością emocjonalną, ostrymi zmianami nastroju, nieopanowanymi reakcjami i dużą impulsywnością. Pod wpływem takiego aspektu można  robić dziwne, nie mieszczące się w ramach zwykłego zachowania, rzeczy. Uważajmy na relacje, szczególnie wśród znajomych i przyjaciół.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.