Horoskop astrologiczny biznesowy 19.04 - 24.04.2022

Data publikacji: 2022-04-19

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 19.04 - 24.04.2022

Czy aura wiosenna sprzyja rozwojowi biznesu? Podwyżka, zmiana pracy? Nowy kontrakt? Sprawdź co los szykuje w najbliższym tygodniu!

19 kwiecień - wtorek

Po kilku dniach Świąt powrót do pracy może być trudny ale energii doda nam  przejście Księżyca do znaku Strzelca, zachęcając do sportowej aktywności. Wpłynie to także bardzo pozytywnie na odzyskanie formy i rozruch  intelektualny.

 

20 kwiecień - środa

Dzień licznych tranzytów, któremu ton nada przejście, na okres miesiąca, Słońca do znaku Byka, pod władanie przychylnej nam Wenus – patronki miłości, przyjemności i finansów. Tranzyt ten sprzyjać będzie wszystkim urodzonym w tym znaku, jak i pośrednio pozostałym znakom ziemskim – Pannom i Koziorożcom. Znaczenia nabiorą sprawy zawodowe, finansowe i związki partnerskie.

 

21 kwiecień - czwartek

Aurę dnia zdominuje dziś przejście Księżyca do znaku Koziorożca. Do głosu dojdzie cierpliwość, konsekwencja, wytrwałość i upór. To idealny dzień na pracę, koncentrację na działaniu, samodzielnym rozwiązywaniu problemów. Warto zajmować się sprawami, które sprzyjają awansowi, pomyślności finansowej czy   gromadzeniu dóbr materialnych.

 

22 kwiecień - piątek

Bardzo miły i pełen wrażeń dzień. Trygon Księżyca do Urana i Merkurego oraz  sekstyl Księżyca do Wenus, spowodują, że praca będzie szła sprawnie, wszystkie plany zostaną zrealizowane a my zaliczymy dzień do bardzo udanych pod każdym względem.

 

23 kwiecień - sobota

Weekend zapowiada się bardzo sympatycznie. Księżyc przechodząc z siermiężnego Koziorożca do znaku Wodnika  pozwoli nawiązać nowe przyjaźnie z osobami o podobnych poglądach. Wzrośnie zainteresowanie nauką, techniką, elektroniką, informatyką. Doskonały dzień na załatwianie spraw związanych z opieką nad innymi, na zdawanie egzaminów, obrony prac, badania naukowe, samokształcenie i rozwój duchowy.

Również dzisiaj najmniejsza próba ograniczenia wolności osobistej lub duchowej może wywołać protest.

 

24 kwiecień - niedziela

Dzisiejszy dzień upłynie pod wpływem dwóch kwadratur – Księżyca z Uranem oraz Merkurego z Saturnem. Aspekty te mogą przynieść niespodziewane kłopoty, wybijające z nawykowego rytmu, chaos, opóźnienia, zahamowania, nieporozumienia, błędy, niechęć do kontaktów czy ucieczkę przed problemami. Uważajmy na wypadki, plotki, intrygi.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.