Horoskop astrologiczny biznesowy 11.04 - 17.04.22

Data publikacji: 2022-04-11

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny biznesowy 11.04 - 17.04.22

Biznes, praca? Czy świąteczny czas przyniesie jakieś zmiany?

11 kwiecień - poniedziałek

Dzień zdominuje energia Merkurego, który wkracza w znak Byka. Obraz rzeczywistości mocno się zmieni. Zapalczywość i impulsywność zastąpią opanowanie i rozsądek. Hasłami i gorącymi przemówieniami nikogo nie da się już  skusić, ludziom potrzebna jest konkretna informacja. Bardzo trudno propagować w tym czasie nowe idee i wdrażać nowinki. Dobra pora na obliczenia, zestawianie raportów, prace intelektualne, wymagające skupienia  i koncentracji. To dzień rozsądnego planowania i trzeźwej analizy swoich zasobów.

 

12 kwiecień - wtorek

Poprzez znaczące wydarzenie – koniunkcji Jowisza z Neptunem w znaku Ryb aura dnia sprzyjać będzie uduchowieniu i wglądowi w podświadomość. Dzięki intuicji i przenikliwości jest szansa na nieoczekiwane powodzenie, pomoc Sił Wyższych, rozwiązanie trudnych spraw. Dobra pora na działalność społeczną, pracę ideologiczną, kontakt z wysoką sztuką.

 

13 kwiecień - środa

Dzień rozpoczniemy z energią i chęcią do pracy. Dzięki sekstylowi Saturna do Słońca  zrozumiemy, że postęp i awans możliwe są jedynie dzięki uporczywej pracy, wytrzymałości i stałości. Dziś niewykluczony awans, sukcesy produkcyjne, wsparcie profesjonalistów, protekcja wpływowych osób. Dobra pora na nowe przedsięwzięcia, zmianę pracy i zawodu, transakcje finansowe, lokaty kapitału, zakupy inwestycyjne, zawieranie i podpisywanie umów i uzgodnień.

 

14 kwiecień - czwartek

Dzień zdominują dwie opozycje – opozycja Księżyca do Neptuna oraz opozycja Księżyca do Jowisza. Aspekty te przyniosą nieopanowanie i skrajne zachowania. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości i nie docenić konkurenta, wdać się w aferę, popełnić błąd. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów i składania obietnic, gdyż trudno będzie ich dotrzymać.

 

15 kwiecień - Wielki Piątek

Aura dnia zdominowana zostanie wpływom jakie przyniesie przejście Marsa do znaku Ryb. Sposoby przejawiania się Marsa w tym znaku są bardzo różnorodne – od idealizowania do totalnej krytyki, ściśle przeplatają się w nim dobro i zło. Taki też będzie ten dzień – pełen sprzeczności, niejednoznaczności i błędów ale ze szczerą chęcią i zapałem do każdej wykonywanej pracy. Wyciszmy się dziś i nastrójmy w oczekiwaniu na Święta, nie przesadzajmy z ilością pracy i pospiechem.

 

16 kwiecień - Wielka Sobota

Dzień upłynie pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Wagi  oraz kwadraturze Księżyca do Plutona. Aspekty te przyniosą napięcie emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. W takiej atmosferze trudno działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Skoncentrujmy się dziś tylko na sprawach osobistych i działaniach związanych z domem i oczyszczeniem wnętrza naszej duszy.

 

17 kwiecień - niedziela, Wielkanoc

Miły nastrój Świąt zapoczątkuje trygon Księżyca do Marsa. Wpłynie on bardzo korzystnie na nasze działania. Wszyscy będą energiczni, optymistyczni, życzliwie nastawieni, otwarci na nowe. W rodzinie panować będzie  spokój i wzajemne zrozumienie. Możliwy przyjazd krewnych czy wizyta przyjaciół. To dzień radości i powodzenia.

 

18 kwiecień -  Poniedziałek Wielkanocny

Dzień o bardzo wielu różnorodnych, raczej korzystnych, aspektach na Niebie. Różnorodność ta przełoży się  na nasz nastrój – od ekscytacji,  śmiechu, chęci do zabawy czy głośnych  dyskusji do wrażenia przesytu, rozleniwienia, braku apetytu, złego samopoczucia.

Świętujmy mądrze, uważajmy na skutki nadmiernego jedzenia i używki. 

 

Wesołych Świąt.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.