NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop walentynkowy 2022 r.

Kategoria: Miłość i związki

Horoskop walentynkowy 2022 r.

Sprawdzie co czeka Was w ten wyjątkowy i romantyczny dzień!

Baran

Dla Baranów dzień zapowiada się bardzo gorąco, a noc to już istne szaleństwo. Wulkan. Karty mówią postaw wszystko na jedną kartę i baw się tego dnia najlepiej jak tylko potrafisz. Ukochana osoba zaskoczy cię bardzo. Udany dzień, upojny wieczór.

Rada od karty – Nie bój się zaszaleć, otworzyć.
Podpowiedź od karty - Postaw na czerwony kolor.
 

Byk

Bykom karty wskazują by przejęły inicjatywę. Pora jest teraz na to by wziąć ster we własne ręce i zaplanować dla ukochanej osoby wyjątkową niespodziankę. Myślę, że są tutaj Byki, które zdecydują się na szalony szybki wypad za miasto. Zabierzcie tylko potrzebne rzeczy, bo nie wykluczam, że pobyt przedłuży się do śniadania.

Rada od karty - otwartość na nowości, szybkość w działaniu, pomysłowość, tym się kierujcie w ten wyjątkowy dzień.
Podpowiedź od karty - Kolor czarny, cyfra 8.
 

Bliźnięta

Moi mili, spróbujcie jak najwcześniej zarezerwować bilety do kina, bilety na koncert, lub stolik w waszej ulubionej restauracji bo karty pokazują, że może zaistnieć taka sytuacja, że nie będzie już wolnego miejsca. Jeśli ten niepomyślny scenariusz niestety się zrealizuje, to zawsze możecie ten czas spędzić we dwoje i zorganizować sobie własną salę kinową i własny bar z przekąskami w swoim salonie, a drugą część wieczoru przenieść do sypialni.

Rada od karty - fantazja, zmiany, działaj z wyobraźnią.
Podpowiedź od karty - reaguj na zmiany, postaw na związek.
 

Rak

Miłe Raki, dzień Walentynek zaczniecie spokojnie. Zacznie się leniwym porankiem, lekkim przyspieszeniem w pracy i tornadem wieczorem. Karty wyraźnie wskazują na to, że wieczór spędzicie z ukochaną osobą, będzie bardzo romantycznie, możecie usłyszeć wyznania na które od dawna czekacie. Tak więc dzień zacznie się powolutku, a skończy się na bardzo wysokich obrotach. Więc wieczorem zapnijcie pasy!

Rada z karty - spróbujcie uporać się z waszymi zadaniami szybciej niż zwykle, tak by wieczorem poświęcić uwagę tylko ukochanej osobie.
Podpowiedź z karty - wieczór, restauracja, wyjście, droga.
 

Lew

Widzę, że czekacie na ten wieczór, wiem i widzę, że od dawna macie plany jak i z kim spędzicie ten czas. I plany, marzenia uda się zrealizować. Zadbajcie tylko o to by niczego nie pominąć, zadbajcie o każdy szczegół, każdy detal. Popołudnie i wieczór zapowiadają się bardzo sympatycznie, spędzicie czas tak jak już dawno nie dane wam było spędzić czasu z ukochaną osobą. Jest dużo ciepłych słów, gestów i bardzo dużo pocałunków. Wśród was jest Pani Lew, która może na swoim palcu zobaczyć pierścionek.

Rada z karty - planowanie, realizacja, zapas czasu, organizacja.
Podpowiedź z karty - liczba 12, dom, pierścionek, woal.

 

Panna

Dzień świętego Walentego zapowiada się dla Was niezwykle romantycznie. Będzie taj jak tego pragniecie. Karty pokazują upojny wieczór tylko we dwoje, uciekniecie od obowiązków, od tego całego zgiełku. Całą uwagę skupicie na ukochanej osobie, a ukochana/ukochany na Was. Będzie piękne, zmysłowo, poetycko. Postarajcie się ze swojej strony o taki właśnie nastrój - a kto jak kto - Panna zna się na zmysłowości i pięknie.

Rada z karty - skupcie się na nastroju, zbudujcie atmosferę dodajcie do tego garść piękna.
Podpowiedź z karty - kolory, nastrój, świcie, światło, miękkość, granat, złoto.


Waga

Najmilsze Wagi - dla Was karty szykują niespodziankę. Założę się, że część z Was drogie Wagi dostanie prezent, którego nawet się nie spodziewa i do ostatniej chwili ukochana osoba utrzyma to w tajemnicy. Wy także postarajcie się o to, by zaskoczyć Waszą drugą połówkę. Pomyślcie co sprawiłoby największą przyjemność ukochanej osobie. Zadbajcie o oprawę tego popołudnia, wieczoru i nicy - kwestie tego co wydarzy się po kolacji jest już po waszej stronie - czy to jest jasne? Do dzieła!

Rada z karty -  zadbajcie o oprawę wieczoru, o atmosferę, o to by było idealnie, zmysłowo i romantycznie. To rola Wagi.
Podpowiedź z karty - prezent, niespodzianka, wieczór, sex, świece, nastrój, zmrok.

 

Skorpion

Ten wieczór, ta noc należy do Was. Możecie już przygotowywać się na miłosne uniesienia, szczere wyznania, wspólny, ciepły czas. Będzie tak, jak sobie wymarzyliście. Pokazuje się wieczór spędzony poza domem, to może być hotel, pensjonat. Czeka Was romantyczna kolacja i późne śniadanie. Obdarujcie ukochaną osobę szczerym wyznaniem miłości i podziękujcie za ten wspólny czas.

Rada z karty - puść wodze fantazji, ta noc należy do Was. Teraz możesz wszystko.
Podpowiedź z karty - wieczór, kolacja, wino, radość, muzyka.
 

Strzelec

Dzień zapowiada się na szalony, pełen wrażeń i zwrotów akcji. Zaczyna się od szybkich zakupów, planowania kolacji i. ... szybkiego wypadu na miasto. Miała być kolacja przy świecach, a Wy zdecydujecie się na spontaniczny, romantyczny spacer. Tylko co zrobić z przygotowaną kolacją? Może przedłużycie Walentynki o kolejne wieczory i kolacje.

Rada z karty - spontaniczny wieczór, bawcie się dobrze i cieszcie się sobą.
Podpowiedź z karty - nie planuj, poddaj się chwili.
 

Koziorożec

Koziorożce, bądźcie bardzo tajemniczy. Wasza ukochana osoba wprost będzie wychodzić ze skóry, żeby odgadnąć co macie na myśli w danym momencie, co oznacza to spojrzenie i ten gest. Podkręcicie atmosferę do granic niemożliwości. Wszystkie termometry eksplodują, atmosfera będzie tak gorąca.

Rada z karty - tajemniczość rozgrzewa zmysły.
Podpowiedź z karty - zmysły, zabawa, bielizna, naszyjnik, korale.
 

Wodnik

Plan na ten szczególny dzień macie już ułożony od dawna, zaplanowana każdą godzina. Karty wskazują natomiast, że nie wszystko da się zaplanować co do minuty gdyż ukochana osoba zrobi Wam miłą niespodziankę. Więc nie trzymajcie się kurczowo planów tylko dopuście możliwość ich zmiany. A niespodzianka będzie wyjątkowo romantyczna, ciiiii więcej nie powiem.

Rada z karty - więcej spontaniczności a mniej patrzenia na zegarek. Hej przygodo - to motto zmiany panów.
Wskazówka od karty - wyjście, wyjazd, wycieczka, wieczór, winda, zjazd w dół, wjazd w górę.

 

Ryby

Kochani czeka Was bardzo przyjemny dzień. Początek dnia może ciut nerwowy, trochę pośpiech się wkradnie, trochę będziecie gdzieś gonić, będziecie starali się nadrobić obowiązki. Ale spokojnie, ze wszystkim zdążcie, bez paniki. Pora położyć dzieci wcześniej spać i spędzić ten wieczór na spokojnie, romantycznie, tak jak lubicie najbardziej, w domowy zaciszu z lampką wina w jednej ręce, a w drugiej dłoń ukochanej osoby. Będzie to bardzo gorący wieczór i upojna noc. Dawno nie było tak miło, prawda?

Rada z karty - powoli, tego dnia i tak wieczór jest najważniejszy i to na nim należy skupić swoją uwagę.

Wskazówka od karty - ciepło, kominek, świece, wino, muzyka, pocałunki.

AUTOR ARTYKUŁU

Mira Wróżka

Mira Wróżka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"