Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

14811 Lilii Auri 2021-12-29 0

Przesłanie dla znaków zodiaku na rok 2022 by Nicoletta Nicoli TAROT

Nowy-artykul
Promocja
Tarot Wróżba dla biznesmenów Miłosne talizmany
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 463 POLSKA I ZAGRANICA 4.90 zł brutto
708 888 089 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz niedostępny

Co przyniesie Ci przyszłośc? Jaki będzie rok 2022? Znajdź odpowiedzi w Tarocie Nicoletta Nicoli...


Baran (21 marca - 19 kwietnia)

“Uważaj na pokusy i uwalniaj się z sieci niskich emocji i pobudek. Jeśli pozostaniesz bierny nic dobrego z tego nie wyniknie.”

Masz czas na zrewidowanie swoich dotychczasowych pragnień i założeń. Odrzuć to co nie jest Co już potrzebne, zamknij trudne relacje i nastaw się na nowe szanse. Wyjazdy w pierwszej połowie roku będą szczególnie udane. Druga połowa roku to ekspansja i nieograniczone powodzenie. Ryzykuj, ale zachowaj umiar i rozsądek, wówczas z pewnością osiągniesz sukces.

 

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

” Wszechświat śpiewa odwieczną pieśń nadziei i piękna. Posłuchaj i znajdź swoje idealnie harmonijne miejsce w kosmosie.”

Dzięki znalezieniu harmonijnego punktu w swoim życiu zdołasz sprowokować los do realizacji najskrytszych marzeń. Niemożliwe stanie się realne i osiągalne. Odetnij się od sytuacji i ludzi unieszczęśliwiających Cię, możesz teraz odetchnąć głębiej i skupić się na tym co sprawia Ci przyjemność. Przygotowuj się do większego przełomu, swoje działania pozostaw jednak w tajemnicy.

 

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

“ Los ofiarowuje Ci możliwość wyboru, który zmieni wszystko. Słuchaj głosu swojego serca, podążaj ścieżką miłości.”

Uwierz w siebie i rozwijaj nowe talenty. Dbaj o wewnętrzną równowagę. Rozwijasz się i dojrzewasz co daje Ci zupełnie nowe jakości życia. Uwalniaj się od ograniczeń i nawyków, które źle wpływają na twoją kondycję. Tajemnice będą ujawniane dzięki czemu twoje życie będzie stawało się łatwiejsze. Druga połowa roku przyniesie Ci ogromny wzrost energii, wykorzystaj to w mądry sposób.

 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

“ Teraz dominacja należy do Ciebie. Inni oczekują od Ciebie przywództwa. Nadszedł czas, aby zbudować swoje imperium.”

Powstrzymaj się od poważnych decyzji w pierwszych tygodniach roku. Później możesz już z powodzeniem budować swoją stabilizację. Skup się na sobie i swoich potrzebach. Jeśli uda Ci się skutecznie zamknąć przeszłość możesz w tym roku wiele osiągnąć. Poprawa sytuacji materialnej oraz nowa miłość spowodują uskrzydlenie los będzie Cię wspierał.

 

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

“ Wszystkie dobrze rzeczy przychodzą teraz do Ciebie, otwórz się, aby je otrzymać. Słodkie szczęście czeka na Ciebie. “

Siła, pewność siebie i wiara w sukces będą budować Twoja najbliższą przyszłość. Nie zatrzymuj się, realizuje cele i sięgaj po swoje marzenia. Odrobina determinacji przyda się obecnie, ale możesz osiągnąć właściwie wszystko co sobie założysz. Możesz stworzyć doskonałą przestrzeń, gdzie poczujesz się bezpiecznie. Nowa miłość czeka na Ciebie nie obawiaj się jej.

 

Panna (23 sierpnia - 22 września)

“Konstrukcje, które pobudowałeś mogą nie być tak stabilne jak myślisz. Przygotuj się na zmiany, spodziewaj się nieoczekiwanego.”

Przeznaczenie przynosi Ci wielkie zmiany, w twoje życie wkroczą wyjątkowe osoby przynosząc miłość i nowe szanse. Potrzebujesz akceptacji i dobrych ludzi blisko Ciebie, spodziewaj się, że Twój świat będzie się zmieniał. Zaufaj, ponieważ najbliższy rok przyniesie Ci wiele dobrego od innych ludzi. Otwórz się na związki i partnerstwa. Relacje przyniosą także poprawę materialną.

 

Waga (23 września - 22 października)

“Połącz w sobie aspekty duchowe i ziemskie. Znajdź balans i pamiętaj, że nie jesteś do niczego zobowiązany. Chyba, że sam o tym zdecydujesz.”

Spójrz na siebie inaczej niż dotychczas, to nie otoczenie definiuje twoją wartość sam to czynisz dobrze się oceniając i dając sobie prawo do błędów. Miłość i pasja będą Cię prowadzić otwierając nowe przestrzenie. Trudna końcówka roku wymusi na Tobie więcej ostrożności. Bądź rozważny, nie podejmuj istotnych decyzji finansowych w tym czasie.

 

Skorpion (23 października - 21 listopada)

“Czas ruszyć do przodu, przejmując stery swojego życia we własne ręce. Działając teraz zdecydowanie pomożesz innym”

Nie obawiaj się nowej miłości, zmiany jakie się dokonały i trudne doświadczenia właśnie wybrzmiały ostatecznie i możesz już zupełnie uczciwie nastawić się na nowe związki. Nie ominiesz człowieka, którego postawi przed tobą los, a który przyniesie Ci spełnienie, ukojenie i szczęście.  Masz przed sobą rok transformacji i wyzwań, nowe pasje i pragnienia przyniosą wzmocnienie materialne.

 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

“ Wycisz się na jakiś czas i odrzuć wszelkie zewnętrzne wpływy. Wycofaj się w samotność, aby wyraźniej wiedzieć swoją drogę”

Wchodzisz w czas niezwykle ważny dla Ciebie, los popchnie Cię do inicjatywy w kwestiach związanych z domem, miejscem do życia. Nie obawiaj się działania, jeśli poczujesz, że gdzieś możesz czuć się doskonale i żyć wedle swoich potrzeb przeprowadzaj się bez obaw. Druga połowa roku będzie wymagała od Strzelców więcej siły, determinacji i wyrozumiałości. Unikaj konfliktów i trudnych relacji.

 

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

“Wszyscy jesteśmy na łasce losu. Nie walcz ze swoim przeznaczeniem, w miarę upływu czasu sytuacja się poprawi. “

Dostrzeżesz swoje słabości, nie obawiaj się, to dla Ciebie sygnał, gdzie powinieneś się zmieniać, co w swoim życiu poprawić jakie tematy zamknąć. Wyciągaj wnioski i odrzuć ograniczenia. Zmiana jest wpisana w naturę świata, obecnie wszystko przyjdzie z łatwością a Ty zaczniesz czerpać przyjemność i spełnienie ze swoich pasji. Miłość czeka na Ciebie.

 

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

“Ścieżka, którą wybrałeś zaprowadziła Cię w obecne miejsce. Kluczem do wyzwolenia jest postęp i zrozumienie istoty faktów”

Jesteś odpowiedzialny za swoje życie, sam kreujesz i masz realny wpływ na relacje jakie tworzysz. Pamiętaj o konsekwencjach swoich czynów i ewentualnych zaniedbań. Masz przed sobą czas spełnienia i dobrej pracy nad sobą. Sukces będzie wynikiem wysiłku. Nie obawiaj się zmian, możesz się przeprowadzać i szukać nowej miłości.

 

Ryby (19 lutego - 20 marca)

“ Wszystko wydaje się być kompletne i idealne. Takim jest. Nie bój się jednak wstrząsów, przyniosą nowy wzór Twojego życia”

Poszukaj swoich dawnych pragnień, zrób mapę marzeń. Wszystkie one mają szansę spełnić się w najbliższym roku. Jesteś pierwszy w kolejce do szczęścia zatem odważ się sięgać po upragnione cele. Los wesprze Cię w działaniu, zaufaj sobie i zmobilizuj się. Działaj, by nie przegapić największych szans swojego życia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Lilii Auri
Lilii Auri
708 888 089 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Lilii Auri, odwiedzin: 14811
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.