Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Miodowe zaklęcie miłosne

Kategoria: Wróżby ogólne

Miodowe zaklęcie miłosne

Poniższe zaklęcie jest stosowane od wieków. Dawne czarownice używały miodu do zaklęć miłosnych. Ideą miodu w zaklęciach miłosnych jest to, że coś takiego jak miód wywołuje słodycz i uczucie między dwojgiem ludźmi.

Jak rzucić miodowe zaklęcie z miodem?

Zacznij od trzykrotnego napisania imienia ukochanej osoby na kartce papieru. Obróć kartkę o 90 stopni i trzy razy napisz swoje imię, tak aby Twoje imię nakładało się na imię drugiej osoby. Skoncentruj się na tym, czego chcesz od zaklęcia. Chcesz sprowadzić byłego z powrotem? Chcesz przyciągnąć nowego kochanka? Chcesz poprawić istniejący związek? Tak czy inaczej, napisz życzenie na papierze, aby zakreśliło imiona. Nie podnoś ołówka z papieru podczas pisania życzenia.

Gdy skończysz włóż papier do słoika z miodem ale w taki sposób aby palce lekko zanurzyć w miodzie.

Wyjmij palce z miodu i na głos wypowiedz zaklęcie:

Tak jak miód jest słodki, taki będziesz dla mnie.

Zamknij słoik a na słoiku postaw i zapal czerwoną lub różową świecę i pozostaw aby wypaliła się do końca. Wpatruj się przez chwilę w płomień świecy i wizualizuj jak Twoje życzenie się spełnia, jak miłość do Ciebie przychodzi.

Do tego zaklęcia polecam małe rytualne świece z wosku pszczelego ponieważ takie świece palą się 40 do 60 min.

Zaklęcie wykonuj co tydzień aż do skutku.

Miłego czarowania!

AUTOR ARTYKUŁU

Doradca Iravan

Doradca Iravan

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.