Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1152 Wróżbita Dorian 2021-10-28 0

Horoskop Horarny

Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Uczucia Partnerstwo Praca
0048223 285 128 POLSKA I ZAGRANICA 4.73 zł brutto
708 888 075 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz niedostępny

Jak odnaleźć zaginione przedmioty lub zwierzęta?

Często w naszym życiu zdarzają się sytuacje, że coś gubimy. Są to klucze, pieniądze, dokumenty, biżuteria itp. . Są też przypadki, że podejrzewamy kogoś o kradzież. Wtedy nie wiemy czy faktycznie coś zgubiliśmy czy ktoś to po prostu...ukradł  Na pewno wielu z Was znalazło się w podobnej sytuacji.


I co teraz zrobić gdy wystąpi u nas taki przypadek? Na pewno jak najszybciej starać się poszukać, a później.... zgłosić się do Astrologa: )

Już widzę te uśmiechy i niedowierzanie – co ma astrologia z poszukiwaniem zagubionych przedmiotów lub zwierząt?

A powiem wam, że właśnie ma: ) Jest specjalny dział Astrologii zwanej Astrologią Horarną. Właśnie w tym wyjątkowym dziale nauk astrologicznych jest podrozdział dotyczący poszukiwania ludzi, zwierząt i przedmiotów.  Najwięcej informacji na ten temat możemy przeczytać w Astrologii Chrześcijańskiej Williama Lilliego. Ten wybitny angielski astrolog włożył w studiowanie tego tematu mnóstwo czasu i wiedzy. Na szczęście wiedza w dużej mierze okazała się sprawdzalna w praktyce i dlatego teraz możemy korzystać z tych zasad w naszym dzisiejszym świecie. To, że minęło setki lat od opublikowania Astrologii Chrześcijańskiej naprawdę nie ma znaczenia. Zarówno wtedy jak i dzisiaj jego wiedza przydaje się w równym stopniu podczas szukania przez nas przedmiotów jak i zwierzą czy też ludzi.

Oczywiście warunek powodzenia poszukiwań jest taki, żeby zgłosić się do astrologa jak najszybciej – ważny jest moment zadania pytania. Czym dłuższa przerwa tym poszukiwania mogą iść w złym kierunku. Ale to zawsze określa astrolog. Gdy widać, że nie ma szans na pewno o tym usłyszysz. Astrologia Horarna jest stosowana tylko przez najlepszych astrologów. To wiedza, głównie oparta na praktyce i pracy z kosmogramami. W pierwszej kolejności astrolog określa czy dany przedmiot jeszcze istnieje. Przecież często bywa, że coś uległo po prostu zniszczeniu. Po sprawdzeniu czy istnieje / żyje możemy przystąpić do poszukiwań. Astrolog określa z klientem teren w jakim znajduje się dany przedmiot. Pokazuje kierunki poszukiwań – podaje wskazówki. Oczywiście nie jesteśmy w  stanie powiedzieć dokładnie, ale po wskazówkach często udaje się odnaleźć zagubioną rzecz. Często też udaje się odnaleźć zagubione pieski lub koty. Sprawdzić czy żyją. To też pomaga właścicielom w psychicznej pomocy po utracie zwierzęcia. Horoskop Horarny właśnie może nam wskazać teren gdzie jest takie zwierze. Czy szukać w piwnicy, na drzewie czy u sąsiada. To naprawdę ważne wskazówki, które potrafią doprowadzić do szczęśliwego finału. Tutaj nie mam jakby czasu na omawianie wszystkich przypadków – są tysiące możliwości, ale naprawdę szukanie zaginionych zwierząt lub przedmiotów przy pomocy zasad Astrologii Horarnej zwiększa nasze szanse na udany i szczęśliwy finał poszukiwań.

Dlatego warto zainteresować się tą wyjątkowa i unikalną na dzisiaj metodą prognozowania. Przecież sami wiecie, że stare, sprawdzone metody są często dużo skuteczniejsze od dzisiejszych technologicznych wynalazków.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Dorian
Wróżbita Dorian
708 888 075 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Wróżbita Dorian, odwiedzin: 1152
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.