Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1833 Iravan 2021-08-09 0

Horoskop celtycki tygodniowy 09.08.21 - 15.08.21

Iravan
POLSKI 
Runy Tarot Jasnowidzenie
Uczucia Partnerstwo Biznes
0048224 452 497 POLSKA I ZAGRANICA 5.00 zł brutto
708 888 085 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jakim drzewem jesteś i co przyniesie dla Ciebie najbliższy tydzień...


Jabłoń  24.12 - 01.01 oraz 25.06 - 04.07

Wielkie plany mogą snuć się po głowie, marzenia i zamiary ale może może być ciężko zrobić ten pierwszy krok, działać, przejąć inicjatywę. Zdaj sie w tym tygodniu na spontaniczność a zagości u Ciebie harmonia.  W sferze zawodowej widać zadowolenie z pracy, dobrą współpracę oraz dobre relacje w pracy. W miłości zaczniesz bardziej odczuwać potrzebę założenia rodziny ale jednocześnie może pojawić się obawa przed pójściem naprzód, obawa przed zmianą w życiu. Jeśli zaś jesteś w związku widać u Ciebie harmonię, odświeżenie uczuć, dążenie do poprawy związku.

Jodła 02.01 - 11.01 oraz 05.07 - 14.07

W tym tygodniu możesz widzieć wiele przeszkód które nie pozwolą Ci osiągnąć celu. Widać Ciebie rezygnację, brak chęci do walki, zdobywania. Możesz rozpatrywać “ za” i “przeciw”, analizować.  Zastanów się czy czasem nie za bardzo wyolbrzymiasz problemów bo zdołasz osiągnąć swój cel ale nie możesz z każdego problemu robić przeszkody do pokonania.  W miłości może cię czekać pewna oziębłość, oddalenie, dystans, zamykanie się w własnym świecie. W pracy widać u Ciebie rozmyślaniem nad zmianą, szukanie czegoś bardziej rozwojowego.  Może być ciężko w tym tygodniu o harmonię i zadowolenie. Porozmawiaj z kimś zaufanym o Twoich problemach i wadliwościach i słuchaj rad od ludzi bardziej doświadczonych od siebie. Pamiętaj, że dążenie do celu wymaga walki, wysiłku.

 Wiąz 12.01 - 24.01 oraz 15.07 - 25.07

W tym tygodniu możesz odczuwać potrzebę zmian w życiu. Widać u ciebie dynamiczną energię, dążenie do zmiany ale musisz uważać aby nie wyznaczać sobie za wysokiego celu. Każdy cel uda Ci się osiągnąć ale wszystko może wymagać czasu.  Dla osób samotnych może pojawić się nowe uczucie, zauroczenie, nowy związek. Osoby które są już w związku mogą doczekać się emocjonalnego spełnienia. W tym tygodniu będziesz mieć szansę na zamknięcie przeszłości, trudnych spraw które ciągną się od dłuższego czasu.  Chwytaj każdy dzień i szukaj radości w małych rzeczach.

Cyprys 25.01 - 03.02 oraz 26.07- 04.08

Odnajdziesz w sobie siłę aby zamknąć, zakończyć to co tak naprawdę nie daje Ci spełnienia, szczęścia. Może to oznaczać zakończenie trudnych relacji, zakończenie toksycznych związków, świadomy wybór samotności. Możesz za to bardziej być zainteresowany relacjami seksualnymi ale mówisz na to uważać ponieważ nie do To Ci pełnego szczęścia, tylko chwilową przyjemność. W pracy może czekać Cię jakieś wyróżnienie, premia, nowe stanowisko. Twoja praca zostanie doceniona. Staraj się wykorzystywać swój potencjał aby czynić dobro.

Topola  04.02 - 10.02 oraz 05.08 - 13.08

Wiele Twoich planów, zamiarów oraz wysiłku może nie przynieść  Ci oczekiwanych rezultatów. Ten tydzień może być trudny dla Ciebie i może być ciężko złapać równowagę. W tym tygodniu mogą Cię czekać wiele nagłych i niespodziewanych wydarzeń.  W sferze zawodowej może pojawić się niezadowolenie, poczucie niesprawiedliwości, brak satysfakcji. W miłości, w związkach w tym tygodniu może pojawić się jakieś zatrzymanie, brak zmian. Sprawiaj sobie samemu przyjemność i odetchnij od spraw doczesnych to pozwoli Ci nabrać energii i siły. 

Wiązowiec południowy (Cedr) 11.02 - 18.02 oraz 14.02 - 23.02

Dynamiczna energia jaką możesz mieć w tym tygodniu pozwoli Ci zrealizować Twoje plany, zamiary i podążać do celu. Niezależnie od stanu emocjonalnego i problemów jakie możesz mieć będziesz starał się uwolnić od tego co złe w Twoim życiu. Nie zrażaj się porażkami lecz staraj się być wytrwały. Twoje działania przyniosą pożądany skutek ale może będzie trzeba na to poczekać. W miłości może pojawić się konieczność poważnej rozmowy z partnerem/ką, argumentacja, zmierzenie się z poglądami. Rozmowy na temat uczuć staraj się prowadzić inteligentnie, spokojnie i zdroworozsądkowo.  W pracy może czekać Cię awans, premia, większe zarobki, zadowolenie szczególnie z finansów, osiągniecie jakiegoś celu finansowego. Nie obawiaj się długiego oczekiwania na satysfakcję,  ponieważ okaże się ona bardziej opłacalna.

Sosna 19.02 - 28/29.02 oraz 24.08 - 02.09

Twoje starania mogą w tym tygodniu przynieść Ci pożądane rezultaty.  Szczególnie w pracy pojawi się satysfakcja, zadowolenie, Twój wysiłek może zostać nagrodzony. Może Cię czekać wyróżnienie w pracy, awans, większe zarobki. W miłości a szczególnie w związkach możesz mieć poczucie odpowiedzialności za związek, relacje rodzine i możesz starać się rozwijać relacje, dążyć do harmonii. Staraj się kierować we wszystkim zdrowym rozsądkiem.  Twoje zamiary, projekty, plany które pojawią się w tym tygodniu mają dużą szansę na sukces.

Wierzba 01.03 - 10.03 oraz 03.09 - 12.09

W tym tygodniu mogą się u Ciebie narodzić nowe pomysły, nowe cele do zdobycia. Masz szansę na odmianę ale musisz podejmować ryzyko. Pamiętaj, że przemiany potrafią być bolesne a pójście w nieznane może wzbudzać strach, niepewność. Czasami warto ryzykować i dawać szansę sobie i losowi na odmianę na lepsze. W związkach widać zadowolenie, harmonię, spokój. Osoby zaś które są samotne mogą rezygnować na chwilę z szukania kogoś i mogą zamknąć się we własnym świecie.  W sprawach finansowych może pojawić się spokój, poczucie stabilności, bezpieczeństwa, nagroda za ciężką pracę.

Dąb 21.03

Masz w sobie potencjał i siłę do Tworzenia wielkich rzeczy. Ten tydzień może przynieść Ci wiele pomysłów. Sprawy które gdzieś mogą się toczyć za Tobą mogą zejść na boczny tor. Teraz jest czas na to co nowe. W miłości znajdziesz to czego szukasz i czego pragniesz. Masz szanse na poznanie kogoś z kim będziesz tworzył w przyszłości udany związek. Nie Rozpamiętuj porażek życiowych bo nic dobrego to Ci nie przyniesie. Zaakceptuj to co było bo tylko w ten sposób zdołasz się uwolnić od przeszłości. Uważaj na inwestycje, większe zakupy, wydatki bo może cię czekać problem finansowy, przykrość ze złych inwestycji. Zabiegaj o to czego potrzebujesz, co przyniesie Ci radość i pożytek.

Leszczyna  22.03 - 31.03 oraz 24.09 - 03.10

Wykorzystuj swoją wiedzę i doświadczenie w życiu i w różnych problemach. W tym tygodniu wiele spraw może toczyć się po Twojej myśli. Możesz liczyć w pracy na osiągnięcie celu,  sukces, zakończenie ważnych projektów i przedsięwzięć. W miłości, w związkach może pojawić się pewna stagnacja, brak zmian, oddanie wszystkiego losowi, nie chęć na zmiany w życiu uczuciowym. Staraj się zrozumieć naturę swoich problemów.

Jarzębina 01.04 - 10.04 oraz 04.10 - 13.10

Nie pozwolisz na to aby ktoś w tym tygodniu wyprowadził Cię z równowagi. Harmonia, równowaga, spokój będzie dla Ciebie bardzo ważnym aspektem.  W tym tygodniu możesz poczuć pewną swobodę, poczucie uwolnienia, chęć realizacji pomysłów, szukanie nowej inspiracji, zakończenie złej passy. Osoby samotne mogą mieć życie uczuciowe odłożone na bok i mogą nie pozwolić na wybicie ich z równowagi emocjonalnej. W związkach widać gotowość na wejście na wyższy poziom, ślub ale również może pojawić się gotowość do powiększenia rodziny. W pracy może nadejść pracowity ale dobry okres. Możesz mieć szansę na wykazanie się i wszelkie działania przyniosą pozytywny, udany skutek.

Klon 11.04 - 20.04 oraz 14.10 - 20.10

Nie możesz zdawać się tylko i wyłącznie na los. Trzeba podejmować ryzyko, przejmować inicjatywę, działać aby odmienić życie. Szukaj drogi rozwoju, patrz szerzej. W związkach mogą się pojawić trudne decyzje, konieczność wyjaśnienia niejasności, rozterek, wątpliwości. Pamiętaj aby szanować uczucia swojej drugiej połówki. To, że czegoś nie rozumiesz, nie widzisz  nie znaczy że tego nie ma.

Mogą się pojawić sprzeczne uczucia, problemy z emocjami i musisz uważać na język, słowa. Jedno słowo za dużo może spowodować wiele komplikacji i może być potem ciężko to naprawić. W pracy widać chęć rozwoju, szukanie rozwoju, szukanie nowych perspektyw. Może to oznaczać, że pojawią się myśli nad zmianą pracy, przekwalifikowanie się, myślenie o kursach, szkoleniach. Staraj się czerpać radość z małych rzeczy i skupiaj się na pozytywnych aspektach swojego życia.

Orzech 21.04 - 30.04 oraz 21.10 - 02.11

Możesz mieć poczucie bezsilności wobec losu, że nie masz nad niczym kontroli ale jeśli się postarasz uda Ci się wziąć swój los w swoje własne ręce. W tym tygodniu wszelkie sprawy mogą doczekać się pozytywnego zakończenie. Niektóre relacje, nieformalne związki mogą dojrzeć aby wejść na wyższy poziom. Moŋa tutaj pojawić się oświadczyny, rozmowy o ślubie, przygotowania do sformalizowania związku. Osoby samotne mają szansę poznać bratnią duszę, mogą stworzyć relację która będzie wysoka na poziomie duchowym. W pracy widać dążenie do celu, pozytywne rezultaty pracy, działania, szukanie zmiany w życiu zawodowym.  Ucz się na zasadzie prób i błędów oraz korzystaj ze swojego doświadczenia i wiedzy.

Jaśmin 01.05 - 14.05 oraz 03.11 - 11.11

W tym tygodniu możesz być dość kapryśny i może dominować niezadowolenie i rozczarowanie. Możesz burzyć pewną harmonię i ład kierując się chęcią zmiany na lepsze. Może się okazać, że budowanie czegoś lepszego może wymagać dużo pracy, wysiłku i zaangażowania co może spowodować u Ciebie rezygnację, rozczarowanie. Musisz uważać aby z pewnej równowagi, harmonii nie popaść w chaos. W tym tygodniu lepiej dobrze przeanalizuj, przemyśl co chcesz zrobić, przemyśl swoje działania aby uniknąć niepotrzebnego chaosu, komplikacji i rozczarowania. Staraj się zrozumieć naturę tego co jest pozorne. Staraj się utrzymać równowagę we wszystkich sferach życia.

Kasztanowiec 15.05 - 24.05 oraz 12.11 - 21.11

W tym tygodniu możesz szukać drogi wyjścia, szukać rozwiązania. W miłości może wkraść się pewna rutyna, brak emocji i nie spełnienie emocjonalne, brak pomysłów na rozwój. W związkach może brakować spontaniczności, energii i może to powodować pewne zamykanie się na siebie. Musisz uświadomić sobie, że związek wymaga pracy, zaangażowania bo na samych uczuciach, emocjach daleko się nie zajdzie. W sferze zawodowej mogą pojawić się myśli nad zmianą pracy, szukanie nowych perspektyw. Może nawet pojawić się interesująca oferta pracy. Staraj się zmienić swoje myślenie na bardziej pozytywne i otwieraj się na to co jest nieznane.

Jesion 25.05 - 03.06 oraz 22.11 - 01.12

W tym tygodniu życie emocjonalne może być dla ciebie najważniejsze. Możesz być przepełniony emocjami. Chęć spełnienia emocjonalnego i duchowego może pobudzać Cię do działania. Masz szanse poznać nowe osoby z którymi relacje mogą być długotrwałe. Będziesz miał okazję poznać kogoś z kim będzie można stworzyć stały związek.  Staraj zdać się na spontaniczność i nieszablonowe działanie. W związkach może pojawić się gotowość do stworzenie rodziny. Osoby w związkach mogą doczekać się spełnienia. W sferze zawodowej może czekać Cię pracowity okres, zaangażowanie się w pracę. Twoje wysiłki zostaną docenione. Jeżeli szukasz pracy lub drogi rozwoju to w tym tygodniu jest duża szansa, że uda Ci się ją znaleźć Szukaj w swoim życiu doświadczeń, dzięki którym będziesz czuł że żyjesz.

Grab 04.06 - 13.06 oraz  02.12 - 11.12

Niektóre sprawy dojrzeją w Twoim życiu i będzie trzeba podjąć decyzje które będą miały wpływ na Twoją przyszłość. W Związkach może pojawić się konieczność poważnej rozmowy ze swoim partnerem/ką, wyjaśnić problemy i niejasności. Może być to okres decyzji ale one niekoniecznie będą pozytywne. Kieruj się rozsądkiem, rozumem a nie emocjami. Emocje mogą tylko  bardziej skomplikować sprawy. W pracy może być okres wytężonej pracy ale Twoja praca, wysiłki prędzej czy później zostaną nagrodzone. Wszystko ma swój czas i nie bój się oczekiwania na rezultaty.

Figa 14.06 - 23.06 oraz 12.12. - 22.12

Zmiany w życiu jakie chcesz wprowadzić powiodą się ale musisz uzbroić się w cierpliwość. W miłość, w związku możesz być dość kapryśny, ciężko Cię będzie zadowolić. Nie stawiaj zw wysokich wymagań swojej drugiej połówce ale przede wszystkim stawiaj wymagania sobie. Twoje twórcze, kreatywne działanie może zadowolić Twoją drugą połówkę i z pewnością poprawi to Waszą relacje. W sferze zawodowej może czekać Cię sukces, zrealizowanie planów, awans, większe zarobki, zadowolenie z pracy, dobrą atmosferę w miejscu pracy. Szukaj odpowiedzieć na dręczące Cię pytania głębiej. Nie patrz powierzchownie na swoje problemy. 

Brzoza 24.06

Nowy początek emocjonalny może pojawić się w tym tygodniu. Oznacza to nowe zauroczenie, nowe zainteresowani, nową miłość. Osoby samotne mają szansę na poznanie kogoś z kim mogą w przyszłości stworzyć związek. Masz wiele do zaoferowania ale musisz wierzyć w siebie. Korzystaj z doświadczenia które już posiadasz. W związkach widać oddanie się rodzinie, oddanie się związku, zaangażowanie. W niektórych relacjach może romans przekształcić się w związek. W sferze zawodowej może pojawić się zadowolenie ze swoich osiągnięć, zasłużony odpoczynek, zadowolenie  finansowe. Możesz rozmyślać nad rozwojem, szukać drogi rozwoju ale może przy tym pojawić się zniecierpliwienie. Bądź cierpliwy i nie bój się inwestować w siebie.

Oliwka 23.09

Wyciągnij naukę ze swoich doświadczeń i poszerzaj swoje horyzonty. Nie ograniczaj swoich myśli. Wiele przedsięwzięć, planów, projektów ma szansę na realizację. Twoje które pojawią się w tym tygodniu mogą przynieść korzyści w przyszłości. W miłości a w szczególnie w związkach może pojawić się pragnienie namiętności, bliskości emocjonalnej, duchowej. Osoby samotne mogą odczuwać pragnienie bycia z kimś, pragnienie spełnienia emocjonalnego. Jeśli skupisz sie na swoich pragnieniach i zaczniesz działać w tym kierunku, szybko możesz odnaleźć spełnienie swoich pragnień.  W sprawach zawodowych może pojawić się zastój. 

Buk 23.12

Odnajdziesz równowagę, spokój i harmonię ale musisz zacząć od swoich myśli. W myślach mogą pojawiać się złe obrazy, skrajności, wyolbrzymianie. Uporządkuj swoje myśli a w Twojej codzienności zamieszka równowaga. W uczuciach uda osiągnąć się jakiś cel. Pewien etap zostanie zakończony i zacznie się kolejny etap. Oznacza to rozwój i dążenie do celu, dążenie do spełnienia. Wszystko zaczyna nabierać jakieś dynamiki. Wszystko zaczyna nabierać wyrazistości, kolorów. Wiele spraw, problemów miłosnych, niejasności uda się rozwiązać, wyjaśnić. W pracy może pojawić się zadowolenie, dobrą atmosferę w pracy,  radość z zarobków ale również może się pojawić świętowanie np z awansu, nagrody, premii, wyróżnienie. Staraj się znaleźć czas tylko dla siebie, ponieważ może być konieczność nabrania sił i naładowania się na nowo.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Iravan
Iravan
708 888 085 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Iravan, odwiedzin: 1833
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.