Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Wibracja Numerologiczna 16 – Karma Miłości

Kategoria: Numerologia

Wibracja Numerologiczna 16 – Karma Miłości

Osoby z liczbą 16 w swoim portrecie numerologicznym mają jeden z najtrudniejszych długów karmicznych. Są to bowiem problemy związane ze sferą uczuciową – a te, jak wiemy niełatwo jest pokonać. Serce zwykle nie słucha rozsądku, przez co ciężko nabrać dystansu do spraw miłosnych. Karma związków naraża na relacje trudne i toksyczne. Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do związków partnerskich. Wpływa również na kłopoty rodzinne i przyciąga do życia osoby, które nie są uczciwe. Jeśli masz w swoim portrecie numerologicznym dług miłości, sprawdź jak możesz go odpracować.

Karmiczna 16 – przyczyny zaciągnięcia długu miłości
Osoby z karmą miłości w poprzednim wcieleniu nie liczyły się z uczuciami innych osób. Zwłaszcza uczuciami typowo partnerskimi – być może odrzuciły kogoś, kto darzył ich głęboką miłością lub też wykorzystały tę miłość do własnych celów, bez szczerego odwzajemnienia. Jednak partnerstwo to nie jedyny powód, przez który mógł zostać zaciągnięty ten dług. Przyczyną mogły być również relacje z członkami rodziny bądź przyjaciółmi. Osoby z liczbą 16 w portrecie numerologicznym mogły nie szanować swoich bliskich, wykorzystywać dobro, które było im przez nich ofiarowywane.

Wracając jednak do relacji partnerskich, dług miłości może być wynikiem braku odpowiedzialności za swoją rodzinę i partnera. W niektórych przypadkach karma ta zaciągnięta jest przez porzucenie małżonka i dzieci. Osoby obciążone karmiczną 16 w poprzednim wcieleniu mogły dopuszczać się zdrad lub krzywdzić swoich najbliższych.

Jak skutkuje karma miłości w obecnym wcieleniu?
Skutki długu karmicznego związków są jednymi z najbardziej dotkliwych. To przede wszystkim bolesne doświadczenia na tle miłosnym – toksyczne związki, zdrady i porzucenia. Tkwienie w relacjach, które nie dają szczęścia, wynikające ze strachu przed samotnością. Z drugiej strony to także tworzenie jałowych i krótkotrwałych związków, w których nie ma żadnej bliskiej więzi.

Osoby, które mają liczbę 16 w portrecie numerologicznym w swoim życiu mogą mierzyć się również z samotnością. To odcięcie się od ludzi, nieumiejętność nawiązywania kontaktów, niechęć do wchodzenia w bliższe zażyłości i tworzenia silniejszych więzi. W końcu karma miłości powoduje także rozczarowania zachowaniem bliskich osób. Przyciąga przyjaciół, którzy okazują się być fałszywymi przyjaciółmi.

Jak przepracować karmę miłości?
Aby odpracować karmę miłości należy zacząć przede wszystkim od ustalenia priorytetów w życiu. Sfera uczuciowa, partnerstwo, rodzina czy przyjaciele nie mogą przegrywać tu ze sferą zawodową czy finansami. Miłość jest najważniejsza – to ona jest fundamentem. Na początku konieczne jest uświadomienie sobie tego, potem można działać dalej.

W dalszym etapie jest to nauka kochania. A kochanie to przede wszystkim odpowiedzialność, wybaczanie i zaangażowanie. Osoby z karmiczną 16 powinny uczyć się tworzyć trwałe relacje, oparte na głębokich i prawdziwych uczuciach. Jako, że karma miłości skutkuje związkami partnerskimi, które są wyjątkowo trudne, należy pamiętać o zasadzie naprawiania, a nie wyrzucania tego, co stare do kosza i zmiany na nowy model. Relację partnerską należy pielęgnować i z zaangażowaniem pracować nad tym, aby pokonywać wydarzające się kryzysy.

Rozstania czasami bywają nieuniknione, ale nie mogą być podyktowane impulsem. Osoby z liczbą 16 w swoim portrecie numerologicznym, aby przepracować swoją karmę, powinny zawsze podejmować walkę – o partnera, o rodzinę i o przyjaciół. Choć może być ciężko, w większości przypadków nie warto odpuszczać, nawet po kilku nieudanych próbach.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"