NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Wibracja Numerologiczna 13 – Karma Pracy

Kategoria: Numerologia

Wibracja Numerologiczna 13 – Karma Pracy

Liczba karmiczna 13 w portrecie numerologicznym odpowiada za pracę. Ten dług karmiczny wymaga od nas nauczenia się w tym wcieleniu tego, czym jest ciężka praca. Wszelkie trudności związane z tą sferą życia są wynikiem braku szacunku do czyjejś pracy, jak i zbyt luźnego podejścia do wykonywania swoich obowiązków w poprzednim wcieleniu. Jeśli posiadasz w swoim portrecie tę liczbę, sprawdź czym dokładnie skutkuje ona w obecnym życiu i jak możesz przepracować ten dług.

Karmiczna 13 – przyczyny zaciągnięcia długu pracy
Gdy 13 pojawia się w portrecie numerologicznym, znaczy to, że mamy do przerobienia karmę pracy. W poprzednim wcieleniu osoby te zaniedbywały swoje obowiązki. Zdecydowanie bardziej liczyła się zabawa i życie bez żadnych zobowiązań. Osoby takie kierowały się głównie swoim dobrem, szukały korzyści nie dając od siebie niczego w zamian. Główna cecha to lenistwo, a celem nadrzędnym była wygoda. Można to przyrównać do powiedzenia „zarobić, ale się nie narobić” - ta dewiza idealnie opisuje przyczynę zaciągnięcia tego długu.

Z drugiej strony jest tu zapisane również nieliczenie się z czyimś nakładem pracy. Brak szacunku do zaangażowania innych osób. Osoby z karmiczną 13 nie potrafiły, a może nawet nie chciały docenić tego, co ktoś dla nich zrobił. Uważały, że to wszystko im się należy – całkowicie za darmo. To także brak wsparcia dla ludzi, którzy potrzebowali pomocy. Niechęć do podejmowania jakiegokolwiek starania i wysiłku, powodująca odwrócenie się od ludzi i sytuacji, które tego wymagały.

Jakie są skutki karmy pracy w obecnym wcieleniu?
Skutkami tego długu karmicznego są oczywiście wszelkie trudności w obrębie pracy. Może sięgać to już dzieciństwa – osoby obciążone tą karmą borykają się z biedą i problemami rodzinnymi jako dzieci. W późniejszym okresie przekłada się to zazwyczaj na niższe wykształcenie i kłopoty ze znalezieniem zatrudnienia. W momencie podwyższania kwalifikacji mogą pojawiać się problemy z tym, aby znaleźć pracę na stanowisku zgodnym z wykształceniem i umiejętnościami. Osoby z karmiczną 13 zwykle muszą bardzo ciężko pracować, aby wspiąć się wyżej po szczeblach kariery.

Jednak praca jest tutaj koniecznością. Najczęściej jest to praca, która nie daje żadnej satysfakcji. Kojarzy się z ciężkim obowiązkiem, za który w efekcie nie otrzymuje się nawet godnej zapłaty. Osoby, które mają zaciągnięty dług pracy często borykają się z problemami finansowymi. Związane jest to z posadą, która przynosi zwykle małe zyski, ale również z nagłymi stratami materialnymi.

Jak przepracować karmę pracy?
Aby przepracować dług karmiczny zapisany w liczbie 13, trzeba przede wszystkim podchodzić do pracy z szacunkiem i zaangażowaniem. Osoby, które posiadają karmę pracy, często zmieniają miejsce zatrudnienia. Jest to wpisane w ich życie – ale pod kątem przepracowania długu, jest to bardzo przydatne. Każde nowe zajęcie czegoś uczy, można z tego wyciągnąć doświadczenia, które wpływają na systematyczne i naturalne podwyższanie swoich kompetencji, a co za tym idzie zdobywanie wyższych i lepiej płatnych stanowisk.

Jednak awans czy uznanie nie mogą być celem samym w sobie. W momencie, kiedy naszą główną motywacją będzie chęć zarobienia dużych pieniędzy i uzyskania zachwytu w oczach innych, karma nie zostanie odpracowana. W liczbie 13 jest zapisana także nauka pokory. Osoby obciążone tą karmą nie powinny pracować po to, aby otrzymywać pochwały. Przeciwnie – im tych zaszczytów mniej, tym lepiej. To pozwoli nie dać ponieść się fali sukcesu, która może skutkować brakiem dystansu i powrotem do punktu wyjścia.

Jednymi z najważniejszych cech, którymi powinny wykazywać się osoby z karmą pracy to systematyczność, cierpliwość, odpowiedzialność oraz samodzielność. Ta ostatnia cecha jest szczególnie ważna. Przy tym długu nie wolno czekać aż coś zrobi się samo lub aż ktoś zrobi coś za nas. Sami powinniśmy angażować się, budować i dopinać wszystko na ostatni guzik. Pozwoli to także na naukę dobrej organizacji w życiu zawodowym, ale i osobistym.

Ta najtrudniejsza część, a jednocześnie tak naprawdę najciekawsza, to budzenie w sobie pomysłowości, kreatywności i zapału do pracy. Szukanie w obowiązkach zawodowych swojej pasji – czegoś, co da spełnienie i poczucie satysfakcji. Pomimo niesprzyjających warunków i trudności, osoby obciążone karmiczną 13, powinny oddawać pracy swoje serce. Budzić w sobie chęci do tworzenia. Pójście tą drogą pozwoli uwolnić się od karmy pracy.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"