Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1126 Vera 2021-02-22 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.02 - 28.02.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaki co się wydarzy w Twoim życiu zawodowym oraz biznesie w ostatnim tygodniu lutego...


22 luty - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Raka oraz trygonu Księżyca do Słońca i sekstylu do Urana. Te przyjazne aspekty spowodują intensyfikację uczuć macierzyńskich a co za tym idzie wyostrzą wszystkie cechy kobiece - intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Pojawi się element niespodzianki, nowy pomysł, natchnienie. Dobry czas dla pracowników naukowych, ludzi twórczych. Nasilą się możliwości pracy intelektualnej, uda się rozwiązać najważniejsze zadania.

 

23 luty - wtorek

Dzień pod wpływem korzystnego i jedynego aspektu – trygonu Księżyca do Neptuna. Aspekt ten nie gwarantuje braku problemów, gwarantuje natomiast wzniosłe uczucia, poetycki nastrój i twórczy wzrost. Mogą pojawić się myśli o Bogu, sensie życia, myśli o duszy. Stosunki z bliźnimi są bardzo dobre, idealizujące wręcz. Należy słuchać intuicji, wyciszyć emocje a w pracy skoncentrować się na spokojnych, rutynowych czynnościach.

 

24 luty - środa

Dzień pełen napięcia emocjonalnego, spowodowany poranną opozycją Księżyca do Plutona. Może towarzyszyć nam zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja i brak poczucia bezpieczeństwa. W takim nastroju trudno działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Może dochodzić do konfliktów a nawet zerwania stosunków. Należy unikać publicznych wystąpień i dużych skupisk ludzkich. Nie zaleca się zaczynać nowe sprawy i przedsięwzięcia czy podejmować pracę w nowym miejscu.

 

25 luty - czwartek

Bardzo trudny emocjonalnie dzień, spowodowany wieloma różnorakimi aspektami. Kwadratura Księżyca z Uranem, oraz opozycje z Saturnem, Merkurym i Jowiszem wprowadzą ostre zmiany nastroju i dużą impulsywność. Możliwy całkowity brak panowania nad reakcjami. Dopiero wieczorem sekstyl Słońca z Uranem przyniesie poczucie satysfakcji z dobrze wypełnionego dnia.

 

26 luty - piątek

Dzień zdominują negatywne emocje związane z przejściem Księżyca do znaku Panny oraz kwadratura Księżyca do Marsa i opozycja do Wenus. W miejscach publicznych mogą wybuchać kłótnie, wzrasta pobudliwość, skłonność do gniewu, nadmierna aktywność. Praca nie klei się z powodu nerwowości i pośpiechu. Napięcie emocjonalne prowadzi do przeciążenia a co za tym idzie – silnego stresu. Zaleca się unikanie konfliktów, okazywania niecierpliwości i wybuchów gniewu.

 

27 luty - sobota

Kolejny dzień z huśtawką nastrojów. Pełnia czyli opozycja Księżyca do Słońca w znaku Panny, rozreguluje naszą psychikę, wprowadzi ostre zmiany nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Ludzie będą zabiegani, pobudliwi, chętni do sporów i konfliktów. Wykorzystajmy sobotę do odpoczynku i relaksu na powietrzu.

 

28 luty - niedziela

Ostatni dzień miesiąca nie będzie łatwy. To kolejny dzień zawirowań i skoków emocjonalnych. Trudno będzie zachować równowagę. Od popołudnia sytuacja poprawi się a to za przyczyną trygonów Księżyca do Plutona i Marsa. Odzyskamy siły i energię, nasza aktywność i inicjatywa wzrośnie, a wieczorne wejście Księżyca w znak Wagi wprowadzi harmonię i dyplomatyczne rozwiązania.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1126
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.