Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1257 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-02-16 0

Energia Czerni – jak wpływa na Twój znak zodiaku?

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Kolor czarny jest owiany tak zwaną „złą sławą”. Kojarzy się ze złem, negatywną energią i niebezpieczeństwem. Ma to też związek z czarną magią, która sprawia więcej szkody niż pożytku. Nie warto jednak tak bardzo demonizować czerni – jest to bowiem barwa wewnętrznej mocy. To energia siły, szacunku, władzy i elegancji. Możemy dzięki niej przyciągnąć do swojego życia wiele dobrego. Jak kolor czarny wpływa na Twój znak zodiaku?


KOZIOROŻEC
U osób urodzonych pod znakiem Koziorożca kolor czarny to kolor bardzo motywujący. Dodaje Ci siły i wytrwałości. Dzięki niemu wszelkie plany i zobowiązania, których się podejmiesz, zostaną doprowadzone do szczęśliwego końca. Jest to też barwa przydatna dla Koziorożców, które mają w planach na poważnie zająć się sportem.


WODNIK
U zodiakalnych Wodników czerń działa jako antydepresant. Ta silna barwa postawi Cię na nogi w obliczu chandry lub spadku energii życiowej. Kiedy czujesz, że nie masz siły wstać z łóżka, wesprzyj się energią czerni. Pozwoli ona także na odcięcie negatywnych wspomnień z przeszłości i otworzy Cię na nowe doświadczenia.

 

RYBY
Osobom urodzonym pod znakiem Ryb energia czerni daje pewność siebie, a także otwiera na poznawanie nowych osób. Działa szczególnie na osoby, które mają problem z nieśmiałością. Czerń przełamie Twoją niepewność w kontaktach z innymi ludźmi, dzięki czemu nawiążesz nowe przyjaźnie, a także przydatne kontakty biznesowe.

 

BARAN
Osoby spod znaku Barana mogą wspierać się energią czerni, w sposób nieco przewrotny, bowiem rozjaśnia ona umysł i pozwala na znalezienie potrzebnych odpowiedzi. Rozbuduje intuicję i dar do przewidywania. Pomoże wytyczyć kolejne etapy do realizacji konkretnych planów. Zadziała również na koncentrację i opanowanie.

 

BYK
U zodiakalnych Byków kolor czarny wspomoże przy nowych początkach. Czerń pomoże znaleźć nowe zainteresowania i pasje, które możesz przekuć w dochodowy biznes. Dzięki energii koloru czarnego przyciągniesz do siebie możliwości rozwoju. To również wsparcie przy podejmowaniu trudnych decyzji.

 

BLIŹNIĘTA
Kolor czarny u osób spod znaku Bliźniąt to swoisty amulet ochronny. Dzięki energii czerni odcinasz od siebie osoby, które źle Ci życzą i próbują namieszać w Twoim życiu. Poprzez ten kolor jesteś chroniony przed manipulacjami, oszustwami i wszelkimi negatywnymi wpływami. Przyciągniesz też większą siłę i pewność siebie.

 

RAK
Energia czerni pozwoli osobom urodzonym pod znakiem Raka otworzyć się na nowe znajomości. Pomoże Ci także zostać zauważonym w towarzystwie, a nawet z Twojego dość cichego usposobienia, zrobić z Ciebie duszę towarzystwa. Ta barwa doda Ci pewności siebie i odwagi wśród tłumu.

 

LEW
U osób spod znaku Lwa barwa czarna to barwa bardzo energetyzująca. Dodaje siły i witalności. Dzięki niej zyskasz sporo energii do wykonywania powierzonych Ci obowiązków. Odetniesz od siebie zmęczenie i uczucie zniechęcenia. Kolor czarny przyciągnie także sukcesy zawodowe.

 

PANNA
Zodiakalne Panny mogą wspierać się kolorem czarnym podczas smutnych sytuacji życiowych. To energia, która pomaga na złamane serce, doda otuchy i pozwoli podnieść się z porażek uczuciowych. Pozwoli Ci odczuwać radość z życia, spojrzeć na kwestie, które Cię dołują z zupełnie innej perspektywy. Znajdziesz więcej plusów w danej sytuacji.

 

WAGA
U osób spod znaku Wagi barwa czerni będzie działała w ogólnie pojętych relacjach rodzinnych. Dzięki niej zaprowadzisz spokój w swoim domu, odetniesz energię kłótni, chaosu i hałasu. Wprowadzisz harmonię do swojego życia. Wspomoże ona również komunikację z osobami, z którymi łączą Cię więzy krwi.

 

SKORPION
Zodiakalne Skorpiony bardzo mocno ładują się czernią. To kolor, który silnie na Ciebie oddziałuje. Dzięki niemu zyskujesz moc i energię. Czujesz się młodziej i wyglądasz młodziej. Barwa czarna doda Ci siły na podejmowanie się nowych inicjatyw lub zajęcie się ćwiczeniami sportowymi, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie i sylwetkę.

 

STRZELEC
U osób spod znaku Strzelca czerń jest energią sfery zawodowej. Dzięki niej sprawnie i bezboleśnie przemkniesz podczas problemów w pracy. To też pomoc podczas trudności ze znalezieniem dobrej posady, która przyniesie spełnienie i dobre pieniądze. Wspieraj się czernią, kiedy masz trudności w komunikacji z przełożonymi lub współpracownikami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1257
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.