NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Zaklęcia miłosne magia miłosna

Kategoria: Miłość i związki

Zaklęcia miłosne magia miłosna

Zaklęcia na miłosć? Rytuał miłosny?

Zajlęcia miłośne, Magia miłosna znana od starożytności, uchodzi za najsilniej rozwiniętą gałąź białej magii - przynosi nam zbiór praktyk magicznych, zaklęć i rytuałów mających przywołać miłość, zwrócić na siebie uwagę ukochanej osoby i zmiękczyć jej/jego serce, rozbudzić namiętność w istniejących związkach, oraz przywrócić gorące uczucie, które wcześniej wygasło…. W nadchodzącym czasie tj w okresie od pełni 28 stycznia do kolejnej pełni 27 lutego - z uwzględnieniem że nów w lutym przypada na 11 –go, czyli księżyc przyrasta od 12-go lutego - kiedy szczególnie możliwe jest przełamanie barier w relacjach osobistych, warto pokusić się o przeprowadzony osobiście rytuał - praktyki magiczne dotyczące sfery uczuć mają ogromną moc i są wyjątkowo skuteczne kiedy wykonuje je osobiście osoba zainteresowana. Opierając się na prawie przyciągania miłości, magii sympatycznej ( bazuje na podobieństwach), oraz zasadzie styczności ( do zaklęć używamy przedmiotów należących do ukochanej osoby, części jej ciałaJ chodzi o paznokcie, włosy etc.) możemy przystąpić do praktyk magicznych wykorzystując sprawdzone rytuały. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach, które bezwzględnie należy respektować, aby móc cieszyć się sukcesem.  Ważne jest aby rytuał nie naruszał niczyjego dobra, magia działa tam, gdzie znajduje pole do realizacji. Jeśli zatem chcemy pozyskać uczucie osoby, która bez żadnych wątpliwości jest zaangażowana uczuciowo w innym związku, szanse są ograniczone. Magii miłosnej szczególnie sprzyja dzień tygodnia, któremu patronuje Wenus, czyli piątek. Najlepiej, aby rytuał przeprowadzić w czasie przyrastającego księżyca, tuż przed pełnią lub w jej czasie. Istotne jest aby zadbać o oczyszczenie swoich myśli, emocji – magia nie lubi determinacji, chaosu, złości i ciężkich emocji, trzeba więc wybrać dzień kiedy jesteście w dobrej kondycji, macie spokojną głowę i jasno zdefiniowane, szczere intencje. Aby rozproszyć negatywne energie można okadzić dom kadzidłem z białej szałwii, wykorzystać naturalną świecę ( wosk pszczeli), ustawić oczyszczający kwarc różowy w miejscu gdzie będziecie realizować swoje działania magiczne.  Warto dla oczyszczenia siebie wziąć kąpiel, lub prysznic, koniecznie spłukując się włącznie z głową – oczyszczamy się od czakry Korony w dół… Do rytuałów miłosnych używamy świec im dedykowanych, lub dwóch świec w kolorze czerwonym albo różowym, białe świece służą oczyszczeniu. Świecę zawsze dopalamy do końca, ważne jest aby płomień, którym nawiązujemy do żywiołu ognia kojarzonemu z namiętnością, był żywy i jasny – to dobry znak.

Poniżej przedstawiam Wam wybrane, najskuteczniejsze i sprawdzone rytuały miłosne do samodzielnej praktyki:

 

Rytuał miłosny: Zaklęcie miłosne ze zdjęciem

Aby odprawić czar, powinnaś ze skupieniem wpatrywać się w zdjęcie ukochanego i wypowiadać na głos swoje dobre intencje, przywołaj jego /jej uczucie inwokacją płynącą z serca ( intuicyjnie wyczujesz jakie słowa wypowiedzieć) Zapal czerwoną świecę, lub dwie – niech wypali się do końca wzmacniając twoją intencję

 

Rytuał miłosny: Czar wzmacniający istniejący związek 

Potrzebne będą 2 zdjęcia - twoje i partnera. Przyda się też: słoik pszczelego miodu, olejek różany, czerwona świeca, czerwona nić i nowa igła. Najpierw natrzyj świece olejkiem. Następnie złóż zdjęcia na pół, w taki sposób, aby wasze wizerunki znalazły się po stronie wewnętrznej ( do siebie). Boki fotografii przeszyj czerwoną nicią, po czym schowaj je do słoika z miodem. Na wieczku ustaw świecę. Zapal ją i przez cały czas wyobrażaj sobie wasze szczęśliwe życie. Słoiczek zakop w ogrodzie, lub wyludnionym miejscu.

 

Rytuał miłosny: Czary róży

*W piątek weź garść płatków czerwonej róży. Trzymając je, przejdź sto kroków od drzwi wejściowych twojego domu. Nieważne, w którym kierunku pójdziesz. Po stu krokach odwróć się i wróć do domu, a idąc, rzucaj na ziemię po płatku róży, powtarzając: Miłości, odnajdź drogę, miłości, pozostań. Mów te słowa, aż w dłoni pozostanie ci tylko jeden płatek. Ten połóż przy swoim łóżku. Oczekuj na nowe uczucie.

 

*Weź dwa kwiaty róży z łodygami, które reprezentują ciebie i twoją następną miłość, kimkolwiek ona jest. Ostrożnie usuń wszystkie kolce.  Napisz swoje imię na jednej z róż. a na drugiej kilka cech, których poszukujesz w partnerze, np. cierpliwość, inteligencja, uroda (przywiąż czerwoną wstążeczką karteczki), po czym zwiąż ze sobą kwiaty sznurkiem, wrzuć do rzeki, stawu, morza lub jeziora i powiedz: On/ona i ja teraz, razem. Powtarzaj rytuał co piątek, lub przy każdej pełni tak długo, aż przybędzie do ciebie nowa miłość.

 

*Będzie Ci potrzebny okrągły stolik, czerwony obrus, czerwona świeca, czerwona róża oraz dwie szpilki. Czar, o którym mowa, jest bardzo silny, więc aby wszystko potoczyło się dobrze, najpierw należy oczyścić swoją przestrzeń, np. za pomocą kadzidła z białej szałwii. Następnie na nakrytym stoliku postaw świecę i wbij w nią szpilki - pierwszą tuż u nasady knota, a drugą kilka minimetrów niżej. Ważne, żeby szpilki się krzyżowały. Po lewej stronie świecy połóż różę. Gdy zapalisz knot, nie przestawaj myśleć o swoim ukochanym. Wypowiedz następujące zaklęcie: "niech twe serce zapłonie jak ta świeca, a płomień niech wskaże ci moją duszę". Powtarzaj te słowa tak długo, aż świeca wypali się do punktu wyznaczonego przez drugą szpilkę. Zakończ ten rytuał spaleniem róży.

 

Rytuał miłosny na oświadczyny

Przy pełni Księżyca stań na świeżym powietrzu (może być balkon, lub stań przy otwartym oknie) z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina, popatrz na Księżyc i wypowiedz życzenie „niech mnie poprosi o  rękę”. Wypij połowę wina z kieliszka, a resztę wylej na ziemię i jak najszybciej umyj szkło, aby nikt inny się z niego nie napił.

 

Rytuał miłosny by uleczyć związek po kłótni

Każdy kąt domu posyp szczyptą suszonych liści bazylii. Poruszaj się zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Rozsypując, mów: Wygoń gniew i złe energie, niech nasze uczucia się uspokoją, a nasze serca biją mocno, tak by miłość między nami trwała wiecznie. Na koniec okadź mieszkanie dymem z werbeny lub szałwii. Rozproszy on energię nieporozumień, które wniknęły w ściany domu. Czaruj w piątek lub przy pełni.

 

Talizman miłosny na przyciągnięcie ukochanego

Taki atrybut magiczny można wykonać z trzech wstążek - czerwonej, zielonej i białej. Zaplatamy je w warkocz, który następnie zakańczamy woskiem z czerwonej świecy. Na końcu talizman powinno się scalić woskiem z wierzbową gałązką.  Myślami przywołaj imię wybranka. Noś przy sobie przez cały miesiąc księżycowy.

 

Rytuał miłosny „Jak go usidlić?”

Najprostsze metody są zwykle najskuteczniejsze. Okręć swój włos wokół guzika jego marynarki. To bardzo skuteczne.

 

Zaklęcia miłosne podczas pełni Księżyca

Spisz na kartce wszystkie cechy swojego idealnego mężczyzny. Następnie złóż kartkę na pół, osmuż ją kadzidłem i schowaj do koperty. Prawą ręką zerwij płatki ze szkarłatnej róży, mocno je ściśnij, po czym zacznij myśleć o szczęśliwym życiu u boku partnera ze swoich snów. Płatki umieść w kopercie, zaklej ją, a w miejscu łączenia wykonaj pieczęć, składając pocałunek ustami pomalowanymi czerwoną pomadką. Na efekty swojego zaklęcia odczujesz w ciągu  iąc księżycowy.najbliższych sześciu miesięcy.

 

Rytuał miłosny na przywołanie konkretnej osoby

Jeśli chcemy przywołać kogoś konkretnego wystarczy schować do białego lnianego woreczka, uszytego własnoręcznie jakąś rzecz, która przypomina razem spędzone chwile. Woreczek trzeba zawiązać czerwoną kokardą i nosić przy sobie.

 

Rytuał miłosny „Jak wyczarować kochanka”

Można go odprawić o dowolnej porze doby, ale koniecznie musi wiać ciepły południowy wiatr (pora roku dowolna). Potrzebny czerwony jaspis - kamień miłości i namiętności, czerwona świeca. Na kartce napisz własne miłosne zaklęcie. Ubierz się odświętnie i trzymaj jaspis i kartkę z zaklęciem nad zapaloną czerwoną świecą. Odczytaj zaklęcie na głos, skoncentruj się na nim. Po wypaleniu się świecy do końca, jaspis i kartkę schowaj i odczekaj pełny cykl Księżyca. Kiedy znów znajdzie się w tej samej kwadrze, w której odprawiałaś rytuał, miłość wkroczy w twoje życie.

 

Rytuał na przywrócenie namiętności, rytuał na przyciągniecie miłosści

Przez 3 kolejne dni noś zawieszony na szyi wizerunek Słońca, (wykonany z dowolnego materiału, najlepiej złoty), a następnie umieść go w kieszeni marynarki lub pod poduszką partnera.  To obudzi dawne emocje.

 

Życzę Wam moi Drodzy udanych zabiegów magicznych i cudownych Walentynek!

 

Inspiracje / przepisy magiczne zaczerpnięte z: zbiory własne/ Elle/ „ Magiczy Niezbędnik”

AUTOR ARTYKUŁU

Lilii Auri

Lilii Auri

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"