Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1540 Agra 2020-12-22 0

Karta Kochankowie w Tarocie

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Karta Kochankowie nie zawsze oznacza sprawy miłosne – małżonków,  kochanków czy inne relacje romantyczne. Głównym jej przesłaniem jest wybór, a raczej sztuka dokonywania wyborów.


To też wybór czasem trudny, który należy dokonać. Przedstawia również sposoby podejmowania decyzji. Gdy się pojawi, warto rozważyć w jaki sposób dokonuje się ważnych wyborów w życiu. Czy kieruje się sercem, czy może rozsądkiem. Karta sugeruje, że można to połączyć. Karta symbolizuje dylematy w tym etyczne i moralne. To czasem wybór między dobrem a złem.

Reprezentuje ona także miłość i sex. Odnosi się więc do związków bazujących zwykle na głębokiej miłości w tym miłości seksualnej, ale niekoniecznie. Czasem to miłość czysta, platoniczna, czasem pokusa.

Kochankowie to siła przyciągania łącząca ludzi w związki nie tylko miłosne. Czasem to też pomysły, inicjatywy, wydarzenia, czyli wszystko to, co łączy ludzi.

Karta odwrócona przestrzega przed złym wyborem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1540
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.