Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

959 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-12-17 0

Energia Brązu – jak wpływa na Twój znak zodiaku?

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 3.99 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Kolor brązowy to symbol ciepła i harmonii. Kojarzony jest przede wszystkim z barwą drewna, które przywołuje w nas pozytywne myśli, ale też dodaje przytulności w pomieszczeniach naszych mieszkań. Poprzez powiązanie barwy brązu z ziemią, jest to też symbol stabilizacji i bezpieczeństwa. Brąz to spokój i opanowanie, pozwala odciąć od nas stany lękowe i zminimalizować stres. Jak kolor brązowy wpływa na Twój znak zodiaku?


KOZIOROŻEC
Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca, które szukają własnej drogi życiowej, koniecznie powinny wspomóc się barwą brązową. To ona pomoże w wytyczeniu planów, odnalezieniu pasji i zainteresowań. Obudzi także kreatywność, przez co wpadną Ci do głowy świetne pomysły.


WODNIK
Zodiakalnym Wodnikom barwa brązowa dodaje energii i sił witalnych. Wspomóż się nią kiedy czujesz zmęczenie i brak chęci do działania. Zadziała jak zastrzyk energetyczny, dzięki czemu Twoja ogólna aura poprawi się. Zyskasz większy zapał do pracy – Twoje obowiązki nie będą męczyć, a zaczną sprawiać frajdę.

 

RYBY
U osób, które urodziły się pod znakiem Ryb, kolor brązowy pomaga w rozwiązywaniu problemów. Doda energii i przyciągnie pozytywne zakończenia spraw, które Cię dołują bądź stresują. Pozwoli także na załagodzenie lub wyjaśnienie konfliktów z bliskimi znajomymi.

 

BARAN
Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny korzystać z koloru brązowego w momentach niepewności. Głównie jeśli chodzi o lęk przed działaniem i wprowadzaniem zmian w swoje życie. Barwa brązu przede wszystkim pozwoli Ci wytyczyć konkretne cele w życiu i wspomoże w ich realizacji.

 

BYK
Zodiakalne Byki w otoczeniu koloru brązowego zyskują spokój i harmonie. Barwa brązowa pozwoli Ci efektywnie wypocząć, odprężyć się i zyskać dodatkową energię. Zadziała także na rozluźnienie mięśni i wspomoże układ krążeniowy.

 

BLIŹNIĘTA
Kolor brązowy u osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt ma głównie połączenie z finansami. Chroni Cię przede wszystkim przed stratą pieniędzy. Oddala od Ciebie niewłaściwe inwestycje i ludzi, którzy chcą wykorzystać Twoją sytuację materialną lub pozycję zawodową do własnych celów.

 

RAK
Osoby spod znaku Raka mogą energetyzować się kolorem brązowym, aby zyskać energię do działania. To brąz wyzwoli w Tobie także odwagę do zmian. Pozwoli Ci to „wziąć życie w swoje ręce” i wyjść z problemów, które masz na głowie. Pomocny będzie także podczas odcinania toksycznych relacji.

 

LEW
Zodiakalne Lwy mogą wspierać się kolorem brązowym na swojej sferze zawodowej. Barwa brązu pozwoli pokierować Twoim działaniem w taki sposób, aby prowadziło Cię ono do wymiernych korzyści. Jest to niezwykle przydatny kolor zwłaszcza w momentach, kiedy starasz się objąć wyższe stanowisko w firmie.

 

PANNA
Osoby urodzone pod znakiem Panny kolor brązowy przede wszystkim otwiera. To za jego sprawą zyskujesz w sobie odwagę do działań, ale także przyciągasz pozytywnych ludzi do swojego życia. To barwa komunikacji, pozwala śmiało mówić o tym, czego pragniesz – zarówno w sferze zawodowej, jak i seksualnej.

 

WAGA
U zodiakalnych Wag barwa brązowa to barwa miłości. Wspomoże ona poszukiwania drugiej połówki, z którą stworzysz poważną relacje na długie lata. Kolorem brązowym możesz wspierać się również w czasie kryzysu w swoim związku partnerskim. Pozwoli ona otworzyć drogę do kompromisu pomiędzy Tobą a partnerem.

 

SKORPION
Skorpiony, które mają tendencje do negatywnego myślenia i zakładania z góry, że coś się nie uda, koniecznie powinny skorzystać z koloru brązowego. To właśnie on pozwoli „rozświetlić” Twoją przyszłość w Twojej własnej głowie. Doda także odwagi i motywacji do działania.

 

STRZELEC
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny energetyzować się kolorem brązowym w momentach, kiedy miewają gorsze samopoczucie. Pozwoli on naładować się pozytywną energią. Wpłynie także na to, że zaczniesz postrzegać siebie pozytywnie, zauważysz swoje zalety, wzrośnie Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 959
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.