Heart_4
2809 Rozalia 2020-12-08 0

Kiedy miłość boli...

Rozalia
POLSKI 
Karty Klasyczne Karty Lenormand Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Spędzasz cudowny dzień z ukochaną osobą i czujesz się jak w siódmym niebie a następnego dnia On /Ona nie odpowiada na Twoje wiadomości…

Zaczyna ogarniać Cię panika, złość, niepokój a może nawet rozpacz, gdyż wydawało Ci się, że wszystko jest w porządku. Nagle zdajesz sobie sprawę, że nie zauważyłeś/aś momentu, w którym coś się między Wami zmieniło.


Od teraz Twoje życie jest pełne niepokoju i irytacji bo czujesz, że nie możesz bez Niego /Niej żyć a w rezultacie masz obsesję na punkcie swojej miłości. Takie zachowanie zazwyczaj napędzają myśli - Im bliżej swojego partnera/ki, jestem tym jestem bardziej szczęśliwy/a. Niestety to nie prawda i jeśli zbyt mocno uzależnisz swoje samopoczucie od innej osoby, możesz utracić zdolność do samodzielnego istnienia.

Czasem dość naiwnie wierzymy, że cała praca zostanie wykonana przez niewidzialną „chemię”, natomiast będąc w związku trzeba nieustannie pracować, uczyć się i poznawać partnera żeby miłość wzrastała poprzez próby.

Niektóre związki od początku przepełnione są zazdrością, która może wynikać z niepewności, tylko czasami osiąga to rozmiary książkowej paranoi. Jeśli parter/ka dokładnie studiuje strony swojego/ej ukochanego/ej w sieciach społecznościowych, analizując każde słowo to pomimo faktu, że może nawet nie być tego świadomy i nie traktować związku na poważnie to wpada w pułapkę uzależnienia.

Oczywiście, nawet dobry związek nie jest wolny od wątpliwości, ale osoba ufająca spokojnie akceptuje fakt, że jego partner/ka ma kontakt z wieloma różnymi osobami, wśród których są też bardzo atrakcyjne osobowości.

Pomyśl czy potrzebujesz całkowitej kontroli nad swoim wybrankiem ? Wówczas jest to znak, że się uzależniłeś/łaś i boisz się to zerwać. To uczucie jest mylące a taki związek tylko podsyci twoje słabości i wzmocni słabe cechy powodując że staniesz się nieszczęśliwa.

Jeśli zastanawiasz się czy Twoja relacja to prawdziwa miłość czy uzależnienie zadzwoń lub napisz do mnie i z pomocą kart pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam gorąco


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Rozalia
Rozalia
autor: Rozalia, odwiedzin: 2809
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.