Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1730 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-11-18 0

Energia Koloru Niebieskiego – jak wpływa na Twój znak zodiaku?

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Kolor niebieski kojarzy się z nieograniczoną przestrzenią i głębią. Niebieski to kolor wody i nieba, stąd jego energia przywoływana jest do bezkresu. To barwa mądrości życiowej, odwagi, ale w pewnym sensie również niedostępności, chłodu i dystansu. Barwę niebieską możemy powiązać także z zaufaniem, czystymi intencjami i odpowiedzialnością. Jak kolor niebieski wpływa na Twój znak zodiaku?


KOZIOROŻEC
Kolor niebieski dla zodiakalnych Koziorożców przydaje się w uzyskaniu wyciszenia. Sprawdzi się idealnie podczas urlopu lub dni wolnych, przeznaczonych na odpoczynek. Pozwoli odsunąć z Twojej głowy myśli o problemach i zobowiązaniach, oczyści umysł i przyniesie efektywny wypoczynek.


WODNIK
Osobom, które urodziły się pod znakiem Wodnika, kolor niebieski przyniesie zdolność do wybaczania i odpuszczania krzywd. Poczujesz wolność od złych wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Barwa niebieska da Ci również spokój i oczyści od wyrzutów sumienia, pozwoli wybaczyć samemu sobie.

 

RYBY
Barwa niebieska sprawdzi się idealnie u osób spod znaku Ryb w przypadku problemów zawodowych. Przyniesie rozwiązania napiętych sytuacji w pracy na poziomie komunikacji ze współpracownikami czy też przełożonymi. Niebieski kolor przyciągnie także nowe, ciekawe propozycje zawodowe.

 

BARAN
U osób spod znaku Barana kolor niebieski bardzo pobudza intuicję i wzmacnia świadomość. Dzięki temu możesz odnaleźć nowy kierunek działania w swoim życiu, poznać bardziej własne potrzeby i je spełniać. Barwa niebieska pobudzi u Ciebie także występowanie proroczych snów.

 

BYK
Osoby urodzone pod znakiem Byka mogą korzystać z energii koloru niebieskiego by kształtować swój charakter. Barwa niebieska będzie odpowiedzialna za wydobywanie takich cech, jak siła, dążenie do celu, uczciwość, solidne wykonywanie powierzonych obowiązków. Wzmacnia też moralność i honor. Bardzo przydatny kolor dla osób związanych ze sportem.

 

BLIŹNIĘTA
Zodiakalne bliźnięta energetyzując się kolorem niebieskim otrzymują dar do wsparcia i uzdrawiania. Dzięki temu otworzysz się bardziej na drugiego człowieka, obudzisz w sobie empatię i chęć niesienia pomocy. Niebieski kolor zbuduje Twoją wewnętrzną siłę.

 

RAK
Osoby spod znaku Raka dzięki barwie niebieskiej zyskują możliwość koncentracji. Niebieski kolor da Ci potrzebne skupienie, aby pozytywnie zdać egzamin bądź wykonać odpowiedzialne zadanie powierzone przez przełożonego. Barwa niebieska u Raków wzmacnia także łatwiejsze przyswajanie wiedzy.

 

LEW
Osoby urodzone pod znakiem Lwa mogą wykorzystać energię niebieskiego, aby bardziej otworzyć się na kontakty z drugim człowiekiem. Barwa niebieska wspiera u Ciebie komunikację, dzięki czemu łatwiej będzie dogadać się w spornych kwestiach i ustalić satysfakcjonujący kompromis.

 

PANNA
Zodiakalne Panny mogą czerpać z energii koloru niebieskiego łatwe rozwiązywanie problemów. Dzięki barwie niebieskiej nauczysz się komunikować sobie i światu swoje potrzeby. Kolor ten odpowiada także za refleks i zdolność szybkich, aczkolwiek mądrych reakcji.

 

WAGA
U zodiakalnych Wag kolor niebieski przyciąga przełomowe wydarzenia. Nie należy się jednak bać, kolor ten ma energię przyciągającą zmiany na lepsze. Pomoże Ci także w uświadomieniu wielu rzeczy. Zdolność do głębokiej analizy i wyciąganie z tego wniosków, pozwoli spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy.

 

SKORPION
Kolor niebieski u osób, które urodziły się pod znakiem Skorpiona kształtuje ich duszę wojownika. Wyzwala siłę, którą możesz wykorzystać w dobrych celach. Barwa niebieska da Ci takie cechy jak solidność i wytrzymałość, dzięki czemu łatwiej osiągniesz wyznaczone przez siebie cele.

 

STRZELEC
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny wspierać się energią koloru niebieskiego w dążeniu do rozwoju swojej kariery. Barwa niebieska przyciągnie do Ciebie energię sukcesów zawodowych, dobrych pieniędzy, ale również poczucie wewnętrznego spełnienia na tym polu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1730
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.