Pomocnik
Sugestia
752 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-09-15 0

Magia kolorów świec intencyjnych

Nowy-artykul
Promocja
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 3.99 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Często decydujemy się na zakup świec – jest to przede wszystkim ładna ozdoba, nadająca przytulności w wystroju pomieszczeń. Gdy je zapalimy, mogą stać się nastrojowym dodatkiem do romantycznej kolacji, czy też relaksacyjnej kąpieli w wannie. Ale na tym nie kończy się ich zastosowanie... Jak wykorzystać świece, aby przyciągnąć do swojego życia szczęście?


Rytualna energia świec
Poza niezaprzeczalnymi walorami estetycznymi i nastrojowymi świec, mają one też swoją magiczną moc. Ma to nierozerwalny związek z energią ognia, podczas kiedy je palimy. Palenie świecy odpowiednio dobranej do danej intencji jest swoistym rytuałem na przyciągnięcie szczęścia.
W zależności od wyboru koloru możemy zaafirmować daną świecę na konkretny cel. To podstawowy rytuał, który każdy z nas może wykonać sam, w zaciszu własnego mieszkania i bez specjalistycznej pomocy.

Na co zwrócić uwagę wybierając świecę?
Na rynku znajdziemy wiele rodzajów świec. Różnią się zapachami, kolorami, kształtami, wielkością, czasem spalania, etc. Oczywiście każda świeca ma w sobie moc oczyszczającą i przyciągającą daną energię. Jest jednak kilka rzeczy, które powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając świecę intencyjną.

Pierwsza sprawa, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, to materiał, z jakiego wykonana została świeca. Najczęściej natrafimy na produkty wykonane z parafiny lub stearyny – są to najłatwiej dostępne i najtańsze świece. Warto jednak wgłębić się w temat i poszukać świec wykonanych z naturalnego wosku. Wpływa to niebagatelnie na samą jej jakość, ale także na ekologię.

Jeżeli chcemy wykorzystać świece do nadania jej intencji, szczególną uwagę musimy poświęcić na kolor. To właśnie moc koloru nadaje odpowiednią energię, którą chcemy przyciągnąć. W zależności od tego czy zależy nam, aby do naszego życia napłynęła energia miłości, finansów czy poprawy zdrowotnej – musimy dobrać konkretną barwę świecy intencyjnej.

Ważnymi elementami na które musimy zwrócić uwagę to wielkość świecy i czas jej spalania. Podstawowe rytuały intencyjne powinniśmy wykonywać nieprzerwanie, tak więc najlepiej jeżeli zapalona świeca wypali się samoistnie do końca, bez jej gaszenia i ponownego zapalania. W tym wypadku wybierzmy świece, które palą się maksymalnie do kilku godzin. W przypadku bardziej specjalistycznych rytuałów można zdecydować się na świece, które palą się dłużej – będzie to praca na kilka dni.

Dodatkową opcją są też kształty. W wielu specjalistycznych sklepach ezoterycznych znajdziemy świece w przeróżnych kształtach. Choć nie jest to konieczne, czasami warto pokusić się o nadanie dodatkowej energetyki dla konkretnej intencji w wyborze indywidualnego kształtu świecy.

Wpływ koloru świecy na przyciągnięcie konkretnej energii
W podejściu rytualnym do palenia świecy zdecydowanie najważniejszy jest kolor. To wybór koloru dominuje to, co przyciągniemy. Oczywiście kolorowa świeca zapalona bez skupienia i zaangażowania w intencje nie przyniesie nam spełnienia wyznaczonego celu. Do rytualnego palenia świecy powinniśmy się wyciszyć, skupić na tym, co chcemy przyciągnąć oraz poświęcić temu uwagę i czas.

Biały kolor to barwa uniwersalna. Taką świece możemy palić w wielu intencjach (choć pamiętajmy o zasadzie, że jedna świeca to tylko jedna wybrana intencja – nie palimy jednej świecy, aby przyciągnąć wiele energii). Biała świeca najlepiej sprawdzi się w intencjach oczyszczenia i przyciągnięcia uniwersalnej dobrej passy do życia.

Jeżeli chcemy przyciągnąć energię miłości, przynieść poprawę w relacji partnerskiej, w której jesteśmy obecnie, najlepiej sprawdzi się świeca w odcieniach różu i czerwieni. Czerwona świeca może też przyciągnąć energię pożądania, seksu, bliskości i płomiennego romansu.

Za przyciągnięcie energii finansów odpowiada przede wszystkim świeca w kolorze złotym. Złoto to bogactwo, obfitość i spełnienie w sferze zawodowej. Można w tej intencji wykorzystać także zieloną świece – to również energia finansów. Świeca w kolorze zielonym może być też palona w intencji poprawy zdrowia, ogólnej odporności organizmu i wzmocnienia sił witalnych.

Świece w odcieniach fioletu idealnie sprawdzą się przy medytacji. Fiolet to kolor intuicji, rozwoju duchowego. Palenie świecy w kolorze fioletowym pozwoli na wprowadzenie do życia harmonii i wewnętrznego spokoju, ale także wzmocni dar przewidywania.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 752
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.