Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Numerologia - liczby, które pojawiają sie we śnie

Kategoria: Wróżby ogólne

Numerologia - liczby, które pojawiają sie we śnie

Numerologia jest pełnym tajemnic i niespodzianek obszarem. Każdy z nas czegoś w życiu szuka, dokądś zmierza, często nie wie, dokąd prowadzi go los. Czy czasem śnią Ci się liczby? Czy widzisz liczby wciąż powtarzające się? Jeśli tak masz, poniżej zajdziesz odpowiedź na Twoje pytania. Co los chce Ci przekazać, jakich wyborów masz dokonać, jaką drogę wybrać?

9

Dziewiątka to ostatnia pojedyncza liczba. Oznacza koniec czegoś, jakiegoś etapu. Koniec miłości, koniec pracy, koniec jakiejś znajomości, może koniec długów albo dobrego okresu finansowego. Ta numerologiczna liczba sugeruje, że nie ma sensu walczyć o zachowanie obecnego stanu rzeczy. Te walkę i tak przegramy. Przygotujmy się na nowe, nowe, które niesie los. Otwórzmy się na to, nie blokujmy przed nowym, to i tak nas nie ominie. Czasem to przykre doświadczenie, ale widocznie tego jest to coś, przez co musimy przejść. Liczba numerologiczna 9 też sugeruje, że warto zadbać o zdrowie, zdobyć ważne badania.

8

Numerologiczna 8 to liczba finansów. Gdy nam się śni, to los daje nam znać, że należy przyjrzeć się tej sferze. To też sugestia, że warto wystąpić o podwyżkę, powalczyć o pożyczone komuś pieniądze. Liczba ta jest sugestią byśmy wzięli los w swoje ręce, zaczęli działać, nie oglądali się na innych. Nie czekali biernie, aż coś się zmieni. W zdrowiu liczba ta, jest sugestią, że to odpowiedni czas by porzucić szkodliwe nałogi.

7

Liczba 7 sugeruje po prostu relaks. To czego teraz Ci w życiu brak to spokoju.  Musisz odpocząć, zregenerować siły, a może nawet wybrać się na urlop. Liczba ta sugeruje, że to też dobry czas na medytacje, zaglądanie w siebie, szukania odpowiedzi na trudne pytania, szukania ich w głębi siebie, nie u innych. Numerologicznie siódemka sugeruje nam, że nadszedł czas na życiowe porządki, posprzątania wokół siebie. Może jesteś właśnie w toksycznej relacji, albo masz toksycznych znajomych, to czas by wyzwolić się od sytuacji, które źle na Ciebie wpływają. A byś może wciąż rozmyślasz o kimś z przeszłości albo o czymś co minęło, co straciłeś. To czas by się definitywnie uwolnić.

6

Liczba 6 w snach sugeruje byśmy poświęcili więcej uwagi rodzinie czy tym, których kochamy. To sugestia byśmy zajęli się domem. Spędzili w nim trochę czasu, zmienili coś. Być może właśnie jesteś w konflikcie z kimś z rodziny, to sugestia by wyciągnąć rękę do zgody, pójść na kompromis. Jeśli właśnie starasz się o dziecko lub nie zabezpieczasz w czasie sex-u to uważaj, bo szóstka bywa zapowiedzią pojawienia się potomstwa. W zdrowiu liczba ta zachęca nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

5

5 numerologiczne to podróż, czas na podróż albo inny aktywny wypoczynek. Potrzebujesz oddechu by oderwać się od codziennych problemów, potrzebujesz ucieczki od codzienności, relaksu, zadbania o siebie, wizyty u fryzjera czy kosmetyczki. To też czas na więcej aktywnego ruchu. Liczba 5 sugeruje też, że męczy Cię rutyna, czy to w pracy, czy w domu, czy w życiu - trzeba podjąć działania by z nią zerwać.

4

Liczba 4 to liczba spokoju i stabilizacji. Może właśnie tego Ci potrzeba, o to musisz zadbać - o spokój. To też czas, kiedy nie zaskoczą Cię zmiany, nawet gdy się ich obawiasz np. gdy w pracy są zbiorowe zwolnienia i boisz się, że stracisz pracę. To numerologiczna czwórka podpowiada Ci, że Ciebie te zmiany nie obejmą. Jeśli zaś masz obawy co do przyszłości związku, to liczba cztery mówi, żeby się nie martwić, wszystko się wyjaśni, a sytuacja się ustabilizuje. Jeśli zaś staniesz przed jakimś wyborem, to czwórka sugeruje by kierować się logiką i zdrowym rozsądkiem, bo emocje mogą Cię zwieźć na manowce.

3

Gdy śni Ci się numerologiczna trójka jesteś szczęściarzem, bo liczba ta zapowiada dużo radości w życiu i szczęśliwych okoliczności losu. Będziesz cieszyć się życiem i zapomnisz o tym co Cię dręczy. Czeka Cię udana zabawa. Trójka to też sugestia dla tych, którzy lubią grać w gry losowe. Wkrótce trafi Ci się wygrana. Trójka ma jeszcze jedną tajemnicę. Liczba ta chce Ci zasugerować, że nie odkryłeś jeszcze swoich wszystkich talentów.

2

Gdy numerologiczna dwójka pojawia się we śnie sugeruje to, że chodzi o miłość. Miłość i wybór. Być może masz romans i stałego partnera i nie wiesz kogo wybrać. Albo masz kilku adoratorów i nie wiesz z kim chcesz dzielić życie? Dwójka radzi, by w kłopotach miłosnych albo nawet życiowych iść po radę, po pomoc do kogoś, komu ufasz lub do specjalisty.

1

Sen o numerologicznej jedynce to sugestia by skupić się na sobie. Tylko Ty jesteś ważny, pomyśl o sobie, popracuj nad sobą, zadbaj o sobie, o swoje potrzeby i swój rozwój. Ale jedynka też mówi nam: Zacznij działać! Nie czekaj, nie doszukuj się drugiego dna, tylko zrób coś z sobą, że swoim życiem.

0

Gdy w Twoim śnie pojawi się zero, to jest sugestia, przesłanie, że w Twoim życiu jest zbyt dużo pustki, którą należy czymś zapełnić. Masz wolną przestrzeń, która powinieneś zapełnić sam. W innym wypadku los zrobi to za Ciebie.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Bell

Tarocistka Bell

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.