Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

879 Paweł Therion 2019-11-05 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część XI

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Skorpion 23 X – 21 XI

Skorpion – najbardziej wyrazisty i jednoznaczny Znak Zodiaku. Niestrudzony wojownik, dla którego życie jest polem bitwy. Zaatakowany potrafi doskonale się bronić, a także skutecznie stawić czoła przeciwnościom losu. Nie jest mściwy, ale doznane krzywdy pamięta całe życie i nie wybacza, choć sprawia wrażenie pogodzonego. Potrafi też być wdzięczny i hojny za dobro doświadczone od bliskiej osoby. Przeciwnikiem Skorpiona może być każdy kto będzie robił coś w brew jego woli lub postępował niezgodnie z jego oczekiwaniem. Gdy Skorpion uzna kogoś za wroga, toczy z nim „śmiertelną” walkę aż do satysfakcjonującego zwycięstwa. W przeciwieństwie do Barana, Skorpion pamięta długo doznaną krzywdę i nawet po wielu latach będzie szukał zemsty.


Ludzie z tego znaku są pracowici i konsekwentni, realizują krok po kroku plany życiowe. Skorpion lubi i musi dominować, jeśli nie bezpośrednio to w milczeniu. W zależności od okoliczności przyjmuje postawę dominacji aktywnej lub biernej. W każdym przypadku osiąga zamierzony cel. Jest przy tym bardzo przyjacielski i oddany rodzinie, pracy lub idei która go inspiruje do działania. Nikt nie jest tak oddany i gotowy nieść pomoc w nieszczęściu jak Skorpion, nikt też nie jest tak bezinteresowny w relacjach partnerskich i rodzinnych. Nastawiony na walkę, nie uznaje kompromisu, jednak przyjaciela pocieszy i wesprze w trudnych chwilach. Zawsze gotowy do ekstremalnych decyzji, które mają przynieść zwycięstwo. Tu ważna uwaga: Skorpion nie boi się porażek, one go jeszcze bardziej inspirują do dalszego działania. Nie dba o honor i godność, jest dla siebie autorytetem i mistrzem. Przekonany o własnej nieomylności, najczęściej sam realizuje konsekwentnie własne pomysły. Zawsze chce dokonać czegoś wielkiego, jest dumny z siebie gdy osiąga sukcesy nawet małe i niepozorne. Celem Skorpiona są spektakularne osiągnięcia na skalę światową, szczególnie dotyczy to wielkiej nauki, sztuki i polityki.

 

Skorpion szanuje wolę drugiego człowieka nawet gdy ma inne poglądy, nie lubi jednak gdy ktoś się wywyższa, próbuje go kontrolować lub manipulować. Skorpion nienawidzi tchórzy, lizusów i donosicieli. Gardzi małymi ludźmi, dwulicowymi, podstępnymi i karierowiczami, dotyczy to szczególnie sfery zawodowej i życia publicznego. Odznacza się niezwykłą odwagą i wytrwałością, a w sytuacjach trudnych zachowuje zimną krew i spokój. Nie wykazuje nerwowych ruchów jak Baran lub Strzelec, tylko znajduje rozwiązanie problemu dzięki wrodzonemu instynktowi. Istotną cechą Skorpionów jest też nieufność i podejrzliwość wobec  bliskich. To najbardziej skomplikowany znak i najtrudniejszy do zrozumienia przy powierzchownej znajomości. Tak naprawdę to człowiek szlachetny i wielkoduszny, lojalny i wierny, ceniący prawdę ponad wszystko, choćby była trudna do zaakceptowania.

 

Kobieta – Skorpion jest symbolem seksu, posiada naturalny magnetyzm, namiętna i szalona lubi dominować, ale też jest wierna i czuła. Wyobraźnia kobiet tego znaku nie ma ograniczeń, mają temperament i wrodzony instynkt miłości. Nie potrafią być samotne i zawsze znajdują odpowiedniego partnera. Kobieta – Skorpion nie wybacza zdrady, kłamstwa i braku lojalności. W ogóle wybaczanie nie leży w jej naturze. Daje z siebie wszystko i oczekuje tego samego od partnera, męża i przyjaciół. Jest cudownie ekstremalna i przez to wyjątkowa.

Znane i charakterystyczne osoby ur. w znaku Skorpiona:

Maria Skłodowska – Curie 7 11, Demi Moore 11 11, Jodie Foster 19 11, Julia Roberts 28 10, Indira Gandhi 19 11, Leonardo Di Caprio 11 11, Pablo Picasso 25 10, Nina Andrycz11 11, Święty Augustyn 14 11, Stefan Żeromski 1 11, Kayah 5 11, Edyta Górniak 14 11.  


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 879
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.