Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Amulety na szczęśliwą i bezpieczna podróż

Kategoria: Kamienie

Amulety na szczęśliwą i bezpieczna podróż

Każdy kto wyrusza w podróż powinien pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Zapewnić je mogą różne amulety i warto po nie sięgnąć. Popularnym amuletem jest wizerunek świętego Krzysztofa. Jest on patronem kierowców i kierowców przede wszystkim wspomaga. Wszystkich podróżujących, a także wędrujących wspiera też Archanioł Rafał.

Warto przed drogą zaopatrzyć się w skrypt z jego imieniem. Skuteczne też są prośby skierowane do aniołów. Może być to prośba o  ochronne światło. Warto sobie wyobrazić, że anioły czuwają nad bezpieczeństwem, a tak się stanie.

W podróży chronią również runy. Runą ochronną jest runa Raido. Chroni ona środek transportu i na niej opiera się wiele runicznych amuletów dla osób wybierających się w drogę. Chroni ona i kierowców i pasażerów. Kierowcy mogą dodatkowo wybrać runę Ehwaz oraz runę Algiz. Runa Algiz jest też dobra dla pasażerów. Wybraną runę lub skrypt warto umieścić w samochodzie w widocznym miejscu. Pasażerowie powinni nosić ja przy sobie by ochroniła także bagaż. Warto mieć świadomość, że aby amulet chronił powinien dotykać go jedynie ten do kogo należy.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.