461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

564 Agra 2019-08-28 0

Magiczny aster

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Astry to urocze kwiaty. Występują w wielu gatunkach. Aster gawędka nasz rodzimy gatunek dorasta do 40-80 cm. Ma liliowe, fioletowe  lub białe drobne kwiatki. Astry szlachetne chętnie sadzone w ogrodach cieszą oczy późnym latem i jesienią. Mają one różne kolory i różną budowę kwiatów. W magii używa się  wszystkich gatunków astrów. Kolor kwiatów w tym przypadku nie ma znaczenia.


Kwiaty ułatwiają dochowanie wierności oraz poznanie partnera na całe życie. Kwiaty noszone przy sobie czy to w mieszance czy samodzielnie przyciągają miłość i pomagają zdobyć wymarzonego partnera. Spalanie ziela i kwiatów np. w kadzielnicy oczyszcza z wibracji zagrażających miłości. Dym pomaga też zapewnić szczęście rodzinne. Astry sprzyjają nieśmiałym kobietom i pomagają im otworzyć się na przeżycia intymne. Noszenie astrów pomaga porzucić złe przyzwyczajenia w tym np. nałogi. Pamiętały o tym dawniej mądre kobiety i zaszywały wysuszone płatki np. za podszewką płaszcza męża.

Astry mają też zastosowanie w kosmetyce. Dobrze wpływają na cerę, koją ją i łagodzą jej dolegliwości. Można je dodawać do kąpieli, a wywary używać do przemywania twarzy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 564
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.