461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

1084 Agra 2019-08-26 2

Moc bursztynu

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Bursztyn czyli jantar w zasadzie nie jest typowym kamieniem, a skamieniałą żywicą drzew. Zastygła ona przed wiekami i pokryła ją gleba. Bursztyn jest więc minerałem organicznym. Jego przejrzystość jest różna. Może być przejrzysty lub nie. Może być też półprzezroczysty. Występuje najczęściej w kolorze żółtym ale nie tylko. Spotkać można również okazy brązowe, czerwonawe i w odcieniu kości słoniowej czasem zielonkawe.


Kamień jest bardzo cenny jeśli chodzi o wyroby ozdobne typu biżuterii. Jest też cenny dla litoterapeutów. Potrafi wspaniale oczyścić atmosferę, dodaje siły, chroni, sprzyja jasnowidzeniu i pozwala osiągnąć zrozumienie wewnętrzne. Poza tym daje dobre samopoczucie i ufność we własne siły. Usuwa też lęk przed starzeniem i śmiercią. Jeśli chodzi o zdrowie to polecany jest w wielu schorzeniach w tym np. w problemach z tarczycą, gardłem, w  chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Pomaga w problemach z układem nerwowym, zwalcza nadciśnienie. Chroni przed reumatyzmem, żylakami i astmą. Sproszkowany dobrze wpływa na krwotoki wewnętrzne, pomaga zrastać sie kościom.  Maść bursztynowa polecana jest na blizny. Ma też właściwości gojące.

Burszty stosowany jest również w magii naturalnej. Wykorzystuje się go  między innymi w magii płodności, mocy i sprawiedliwości. Spalany odpędza złe energie.

Warto pamiętać także o tym, że bursztyn chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 1084
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.