Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

324 Paweł Therion 2019-08-21 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część IX

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Panna, 23.08 – 22.09


Panna - Nikt, cicha, nieobecna, roztropna bohaterka drugiego planu. Doskonała gospodyni domowa z wyjątkowo rozwiniętym zmysłem estetycznym. Dokładna, cierpliwa, odporna na krytyczne uwagi. Nie wymagająca zbyt wiele i tolerancyjna. Wyrozumiała dla najbliższych. Doskonała żona, matka, babcia i teściowa, czyli kobieta urodzona ze Słońcem w znaku Panny. Zawsze rozsądna i mądra, posiada analityczny umysł, jest samokrytyczna i zdyscyplinowana. Ludzie z tego znaku zazwyczaj są konserwatystami, mają szacunek dla tradycji nie tylko rodzinnych. Niechętnie zmienia pracę, miejsce zamieszkania i partnera.

 

Muszą zaistnieć szczególnie niesprzyjające okoliczności żeby Panna chciała coś radykalnie zmienić w swoim życiu. Zdarza się, że potrafi dostosować się i adaptować do trudnych warunków i ludzi jeśli wymaga tego wyższe dobro. Ma doskonałą pamięć i umiejętność magazynowania informacji. Celem Panny nie jest stać na czele, rządzić, natomiast doskonale sprawdza się jako doradca, wspólnik, lojalny pracownik. Panna boi się podejmować ważne decyzje, woli żeby to robił ktoś komu podlega i ufa. Woli być w cieniu i na uboczu robić ważne rzeczy. Panny są bardzo oszczędne, racjonalne i pragmatyczne. Staranne w pracy i życiu codziennym. Nie biorą kredytu bo nie lubią długów i obawiają się kryzysu finansowego, dlatego rzadko zdarza się by Panny miały jakieś kłopoty finansowe. Jeśli tak jest to tylko z powodu błędów i złych decyzji swoich partnerów. Zdarza się, że Panny spłacają czyjeś długi lub ratują od bankructwa innych ludzi.


Erotyczna i zmysłowa osobowość Panny nie objawia się szaleństwem i skłonnością do przygód seksualnych jak np. u Skorpiona. Panny są raczej grzeczne i powściągliwe, przypominają wzorowe uczennice z gimnazjum lub wychowanki klasztorne. Co nie oznacza, że są chłodne i pozbawione wewnętrznej namiętności. Jednak równowaga emocjonalna jest u nich perfekcyjna, nie dają się sprowokować i zwieść na obyczajowe manowce. Zagrożone, wycofują się, nie chcą konfliktów. Uciekają od despotycznych i niewiernych partnerów. Oczekują miłości i wzajemności w miłym, wysprzątanym mieszkaniu, gdzie panuje ład, porządek i czystość. Niewiele trzeba Pannie by była spełniona. Przede wszystkim partnera o podobnym temperamencie i upodobaniach. Bywa że kobiety Panny są nieszczęśliwe, samotne i niedocenione. Dlaczego? Może zbyt dużo czasu poświęcają estetyce swojego życia a za mało bliskiej osobie? Może za bardzo skupione są na porządkowaniu rzeczywistości, gdzie zawsze jest coś ważnego do zrobienia? Panna często sprawia wrażenie osoby bezradnej i pogodzonej z losem. Gdy jest w toksycznym związku czuje się samotna i przegrana, łatwo ulega destrukcyjnym myślom. Płacze po kryjomu, żali się przyjaciółce, rozmawia z kotem… a wystarczyłoby znaleźć w sobie trochę odwagi, determinacji i odejść, uciec, zmienić swój świat na lepszy. Problem przemijania jest na drugim planie bo Panna żyje w swoim świecie jakby poza czasem. Sprawia wrażenie nieśmiałej i skrytej, choć w istocie tak nie jest. Trzeba wiele czasu i wysiłku, żeby poznać dobrze Pannę, docenić jej oryginalną osobowość i zgłębić jej tajemnice. Na pewno warto. Każdy przecież stanowi wartość odrębną i niepowtarzalną.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Panny:

Wolfgang Goethe – poeta, 28 sierpnia, Juliusz Słowacki 4 września, Stefan Ossowiecki – jasnowidz 6 września, Julian Tuwim 13 września, Freddie Mercury 5 września, Katarzyna Nosowska 30 sierpnia. Stanisław Lem, pisarz, 12 września.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 324
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.