Heart_4
1121 Paweł Therion 2019-08-21 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część IX

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Panna, 23.08 – 22.09


Panna - Nikt, cicha, nieobecna, roztropna bohaterka drugiego planu. Doskonała gospodyni domowa z wyjątkowo rozwiniętym zmysłem estetycznym. Dokładna, cierpliwa, odporna na krytyczne uwagi. Nie wymagająca zbyt wiele i tolerancyjna. Wyrozumiała dla najbliższych. Doskonała żona, matka, babcia i teściowa, czyli kobieta urodzona ze Słońcem w znaku Panny. Zawsze rozsądna i mądra, posiada analityczny umysł, jest samokrytyczna i zdyscyplinowana. Ludzie z tego znaku zazwyczaj są konserwatystami, mają szacunek dla tradycji nie tylko rodzinnych. Niechętnie zmienia pracę, miejsce zamieszkania i partnera.

 

Muszą zaistnieć szczególnie niesprzyjające okoliczności żeby Panna chciała coś radykalnie zmienić w swoim życiu. Zdarza się, że potrafi dostosować się i adaptować do trudnych warunków i ludzi jeśli wymaga tego wyższe dobro. Ma doskonałą pamięć i umiejętność magazynowania informacji. Celem Panny nie jest stać na czele, rządzić, natomiast doskonale sprawdza się jako doradca, wspólnik, lojalny pracownik. Panna boi się podejmować ważne decyzje, woli żeby to robił ktoś komu podlega i ufa. Woli być w cieniu i na uboczu robić ważne rzeczy. Panny są bardzo oszczędne, racjonalne i pragmatyczne. Staranne w pracy i życiu codziennym. Nie biorą kredytu bo nie lubią długów i obawiają się kryzysu finansowego, dlatego rzadko zdarza się by Panny miały jakieś kłopoty finansowe. Jeśli tak jest to tylko z powodu błędów i złych decyzji swoich partnerów. Zdarza się, że Panny spłacają czyjeś długi lub ratują od bankructwa innych ludzi.


Erotyczna i zmysłowa osobowość Panny nie objawia się szaleństwem i skłonnością do przygód seksualnych jak np. u Skorpiona. Panny są raczej grzeczne i powściągliwe, przypominają wzorowe uczennice z gimnazjum lub wychowanki klasztorne. Co nie oznacza, że są chłodne i pozbawione wewnętrznej namiętności. Jednak równowaga emocjonalna jest u nich perfekcyjna, nie dają się sprowokować i zwieść na obyczajowe manowce. Zagrożone, wycofują się, nie chcą konfliktów. Uciekają od despotycznych i niewiernych partnerów. Oczekują miłości i wzajemności w miłym, wysprzątanym mieszkaniu, gdzie panuje ład, porządek i czystość. Niewiele trzeba Pannie by była spełniona. Przede wszystkim partnera o podobnym temperamencie i upodobaniach. Bywa że kobiety Panny są nieszczęśliwe, samotne i niedocenione. Dlaczego? Może zbyt dużo czasu poświęcają estetyce swojego życia a za mało bliskiej osobie? Może za bardzo skupione są na porządkowaniu rzeczywistości, gdzie zawsze jest coś ważnego do zrobienia? Panna często sprawia wrażenie osoby bezradnej i pogodzonej z losem. Gdy jest w toksycznym związku czuje się samotna i przegrana, łatwo ulega destrukcyjnym myślom. Płacze po kryjomu, żali się przyjaciółce, rozmawia z kotem… a wystarczyłoby znaleźć w sobie trochę odwagi, determinacji i odejść, uciec, zmienić swój świat na lepszy. Problem przemijania jest na drugim planie bo Panna żyje w swoim świecie jakby poza czasem. Sprawia wrażenie nieśmiałej i skrytej, choć w istocie tak nie jest. Trzeba wiele czasu i wysiłku, żeby poznać dobrze Pannę, docenić jej oryginalną osobowość i zgłębić jej tajemnice. Na pewno warto. Każdy przecież stanowi wartość odrębną i niepowtarzalną.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Panny:

Wolfgang Goethe – poeta, 28 sierpnia, Juliusz Słowacki 4 września, Stefan Ossowiecki – jasnowidz 6 września, Julian Tuwim 13 września, Freddie Mercury 5 września, Katarzyna Nosowska 30 sierpnia. Stanisław Lem, pisarz, 12 września.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 1121
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.