Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

286 Paweł Therion 2019-07-26 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część VIII

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Lew 23 lipiec - 22 sierpień

Lew należy do trygonu żywiołu ognia, obok Barana i Strzelca. Dlatego ludzie urodzeni ze Słońcem w tym znaku są pełni entuzjazmu i energii, która inspiruje do działania. Temperament Lwów jest niewyczerpany, a pozytywne myślenie często udziela się najbliższym. Główną cechą Lwa jest niezależność, która w negatywnym aspekcie zamienia się w egoizm i egocentryzm. Lew chce rządzić i zawiadywać, podporządkować sobie otoczenie i kontrolować.


Najbardziej charakterystyczne dla Lwa jest skupianie się na sobie, poczucie własnej mocy i władzy. W pozytywnym aspekcie jest opiekuńczy, dba o rodzinę, troszczy się o najbliższych i wspomaga jak tylko potrafi. Lwy mają dużo inicjatywy, chętnie stają na czele grupy i współpracują dla wyższego dobra, dla wyższych wartości. Słońce, opiekun Lwa sprawia, że jego podopieczni mają optymistyczne nastawienie, twórczą postawę i naturalną radość życia. Lew jest królem zwierząt i rzeczywiście ludzie urodzeni w tym znaku mają w sobie coś królewskiego. Nawet ktoś mało znaczący zachowuje się z godnością i powagą, ma poczucie własnej wartości i dumy. Gdy jest potrzeba i konieczność Lew potrafi zdobyć się na duży wysiłek i bezinteresowne zaangażowanie. Jednak pracuje tylko tyle ile trzeba, nie lubi zbyt się przemęczać.

Uczciwość ludzi tego znaku graniczy często z naiwnością, łatwo można go zwieść na manowce i oszukać. Zanim się zorientuje, że został oszukany, jest za późno na ratunek. Lew naiwnie myśli, że wszyscy są uczciwi i honorowi. Postrzega świat zewnętrzny podług siebie. Każdemu przypisuje cechy własnej osobowości, każdego mierzy swoją własną miarą. Rzadko ulega wpływom otoczenia. Ma wyjątkowe poczucie własnej  nieomylności. Trochę to infantylne ale bardzo urocze, bo nie wynika z egoizmu i zarozumialstwa, tylko z natury osobowości. Jest jak aktor na scenie, chce być podziwiany i doceniany. Często zasługuje na pochwały, ale niestety nie zawsze je dostaje. Wobec przyjaciół jest wspaniałomyślny i szczodry, bezinteresowny i kochający. Mimo swej egocentrycznej natury ma wyjątkowe poczucie sprawiedliwości i godności. Jest wrażliwy na czyjąś krzywdę i przemoc. Ma przy tym dużo odwagi i determinacji by pomagać słabszym i potrzebującym. Kobieta Lew chce być podziwiana, uwielbiana i kochana, lubi otaczać się pięknymi przedmiotami i przebywać w dobrym towarzystwie.

Jej dom jest czysty, zadbany i gustownie urządzony. Mężczyzna urodzony w znaku Lwa bardziej zainteresowany jest zdobywaniem władzy niż dorabianiem się majątku, choć dobra materialne są dla niego też istotne. Chce podporządkować sobie najbliższych i kontrolować ich poczynania. Gdy myśli o przemijaniu to widzi swojego następcę, spadkobiercę i kontynuatora rodu. Lwy są ostrożne w wyrażaniu i okazywaniu uczuć. Trochę nieufne w relacjach partnerskich, jakby chciały się upewnić czy ich trud jest doceniony. Ludzie ze znaku Lwa w tym klasycznym rozumieniu, nie mają poczucia przemijania, są ponad to, jakby nie dotyczyły ich problemy natury egzystencjalnej. Inna sprawa, że Lwy cieszą się dobrym zdrowiem i dożywają godnie późnej starości.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Lwa:

Beata Tyszkiewicz  ur.14 sierpnia, Alfred Hitchcock ur. 13 sierpnia, Napoleon Bonaparte ur. 15 sierpnia, Jan III Sobieski ur. 17 sierpnia, Bernard Shaw 26 lipca, Louis de Funes ur. 31 lipca, Roman Bratny ur. 5 sierpnia, Jerzy Andrzejewski ur.19 sierpnia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 286
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.