Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

812 Paweł Therion 2019-06-24 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część VII

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Rak 22 czerwca – 22 lipca


Największy domator i miłośnik domowego zacisza to na pewno ktoś urodzony ze Słońcem w znaku Raka lub mocno umiejscowionym Księżycem w IV domu horoskopu. Tacy ludzie kochają spokój i sielankę rodzinną, lubią dzieci i domowe zacisze. Unikają konfliktów, głośnych debat i życia publicznego. Znak Raka powiązany jest, według przekazów, z energią Księżyca, wodą i nocą, co najlepiej obrazuje XVIII arkan kart Tarota.
Wyobraźnia i wrażliwość osób urodzonych w tym znaku sprawia, że mają artystyczne dusze, bogatą wyobraźnię i twórczy stosunek do życia. Zajmują się sztuką, jeśli nie bezpośrednio to wykorzystują swoją wyobraźnię w pracy zawodowej. Zawsze jednak posiadają drugą, tajemniczą osobowość, ukrytą stronę swojej natury, swoje ciche życie, do którego nie dopuszczają nikogo lub tylko nielicznych. W wielu obszarach osobowości i wrażliwości natura Raka zbliżona jest do natury Ryb. Te dwa znaki zazwyczaj dobrze się rozumieją i tworzą bardzo dobre relacje a nawet trwałe związki.


Czasem nie łatwo zrozumieć postępowanie Raczków, ich światopogląd i postawę etyczną, skryte są bowiem i niedostępne, żyją w swoim własnym świecie i sprawiają wrażenie ludzi, którym obce są problemy egzystencjalne. Jednak o dom rodzinny i bliskich dbają najlepiej. Można powiedzieć, że ludzie ze znaku Raka otoczeni są miłością i wokół niej tworzą zamknięty byt. Gdy dodamy do tego zmienność nastrojów i niekonsekwencje w decyzjach życiowych oraz uzależnienie od pozytywnych relacji z ludźmi, będziemy mieli obraz osobowości. Raki potrafią kochać szaleńczo i bezinteresownie, to chyba najbardziej wierni i lojalni partnerzy w relacjach rodzinnych i towarzyskich.


Miłosne fantazje Raczków zaspokoją najbardziej wybrednych a nawet przerosną ich oczekiwania. Kobiety są zmysłowe i romantyczne, bardzo emocjonalnie reagują w kontaktach partnerskich. Wyobraźnia ich nie ma granic w każdej dziedzinie życia, od nauk ścisłych, przez informatykę do poezji i sztuki. Wszędzie będą się realizować w sposób jedyny w swoim rodzaju, z ekspresją i twórczym zapałem. Inspiracja Księżyca w ich przypadku jest zdumiewająca.


Jeśli pragniesz życia w harmonii, domowym, rodzinnym cieple i uroczym wnętrzu, szukaj partnerki – partnera z tego znaku.
Niestety, zdarza się, że przez swoją naiwność i łatwowierność Raczki cierpią z powodu rozczarowań i zawodów miłosnych. Nie zawsze bowiem doceniona jest ich delikatna, księżycowa natura.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Raka:
Czesław Miłosz ur.30 czerwca, Meryl Streep 22 czerwca, Harrison Ford 13 lipca, Maciej Orłoś 16 lipca, Tom Cruise 3 lipca, Ernest Hemingway 21 lipca, Lady Diana 1 lipca.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 812
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.