Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

230 Paweł Therion 2019-06-24 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część VII

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Rak 22 czerwca – 22 lipca


Największy domator i miłośnik domowego zacisza to na pewno ktoś urodzony ze Słońcem w znaku Raka lub mocno umiejscowionym Księżycem w IV domu horoskopu. Tacy ludzie kochają spokój i sielankę rodzinną, lubią dzieci i domowe zacisze. Unikają konfliktów, głośnych debat i życia publicznego. Znak Raka powiązany jest, według przekazów, z energią Księżyca, wodą i nocą, co najlepiej obrazuje XVIII arkan kart Tarota.
Wyobraźnia i wrażliwość osób urodzonych w tym znaku sprawia, że mają artystyczne dusze, bogatą wyobraźnię i twórczy stosunek do życia. Zajmują się sztuką, jeśli nie bezpośrednio to wykorzystują swoją wyobraźnię w pracy zawodowej. Zawsze jednak posiadają drugą, tajemniczą osobowość, ukrytą stronę swojej natury, swoje ciche życie, do którego nie dopuszczają nikogo lub tylko nielicznych. W wielu obszarach osobowości i wrażliwości natura Raka zbliżona jest do natury Ryb. Te dwa znaki zazwyczaj dobrze się rozumieją i tworzą bardzo dobre relacje a nawet trwałe związki.


Czasem nie łatwo zrozumieć postępowanie Raczków, ich światopogląd i postawę etyczną, skryte są bowiem i niedostępne, żyją w swoim własnym świecie i sprawiają wrażenie ludzi, którym obce są problemy egzystencjalne. Jednak o dom rodzinny i bliskich dbają najlepiej. Można powiedzieć, że ludzie ze znaku Raka otoczeni są miłością i wokół niej tworzą zamknięty byt. Gdy dodamy do tego zmienność nastrojów i niekonsekwencje w decyzjach życiowych oraz uzależnienie od pozytywnych relacji z ludźmi, będziemy mieli obraz osobowości. Raki potrafią kochać szaleńczo i bezinteresownie, to chyba najbardziej wierni i lojalni partnerzy w relacjach rodzinnych i towarzyskich.


Miłosne fantazje Raczków zaspokoją najbardziej wybrednych a nawet przerosną ich oczekiwania. Kobiety są zmysłowe i romantyczne, bardzo emocjonalnie reagują w kontaktach partnerskich. Wyobraźnia ich nie ma granic w każdej dziedzinie życia, od nauk ścisłych, przez informatykę do poezji i sztuki. Wszędzie będą się realizować w sposób jedyny w swoim rodzaju, z ekspresją i twórczym zapałem. Inspiracja Księżyca w ich przypadku jest zdumiewająca.


Jeśli pragniesz życia w harmonii, domowym, rodzinnym cieple i uroczym wnętrzu, szukaj partnerki – partnera z tego znaku.
Niestety, zdarza się, że przez swoją naiwność i łatwowierność Raczki cierpią z powodu rozczarowań i zawodów miłosnych. Nie zawsze bowiem doceniona jest ich delikatna, księżycowa natura.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Raka:
Czesław Miłosz ur.30 czerwca, Meryl Streep 22 czerwca, Harrison Ford 13 lipca, Maciej Orłoś 16 lipca, Tom Cruise 3 lipca, Ernest Hemingway 21 lipca, Lady Diana 1 lipca.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 230
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.