Pomocnik
Sugestia

838 Agra 2019-06-19 1

Magiczna olsza

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Olsza czarna to niezwykłe, bardzo cenne drzewo. Ma wiele właściwości magicznych. Potrafi chronić przed złem i czarną magią, a także oczyszczać. Strzeże przed popełnianiem błędów, pokusami i pozwala zachować rozwagę. Wpływa na relacje partnerskie, dodaje wytrwałości, zapewnia wsparcie Sił wyższych.


Drzewo olszy posadzone w obejściu chroni przed wampirami energetycznymi. Aby oczyścić relacje z partnerem i innymi ludźmi można spalić w kadzielnicy suche liście czarnej olchy. Osoby, które chcą się ustrzec przed popełnianiem błędów i pokusami powinny nosić przy sobie liście olchy. Warto je też nosić ze sobą w dniu gdy się ma do załatwienia sprawy urzędowe. To przyśpiesza załatwianie spraw. Warto również medytować z olszą.

Olsza czarna ma też zastosowanie medyczne. Stosuje się ją wewnętrznie między innymi kolkach, upławach, nadżerkach, reumatyzmie, chorobach zakaźnych, alergiach, miażdżycy. Zewnętrznie zaleca sie ją np. w przypadku trudno gojących sie ran, trądziku, potliwości, łuszczycy, krwawień i wrzodów.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 838
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.